تست اسپید فیس لیفت هیوندای i20 2023 برای اولین بار

اکنون هیوندای i20 فیس لیفت 2023 برای اولین بار رویت شده است. تصاویر جاسوسی از جایی در کره ج،ی منتشر شده است. انتظار می رود سال آینده اولین نمایش جه، را تجربه کند. با توجه به این واقعیت که هند بازار مهمی برای i20 است، پس از اولین عرضه جه، آن باید شاهد ورود آن به سواحل خود باشیم.

هیوندای i20 فیس لیفت 2023

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2023-hyundai-i20-facelift-spied-testing-for-first-time-12452267.html

ویژگی های ADAS در حال حاضر بحث شهر است. گفته می شود هیوندای ویژگی های سطح 2 ADAS را در فیس لیفت کرتا و نسل جدید ورنا ارائه می دهد. با توجه به قیمت آن، ارائه این ویژگی ها در i20 بسیار زیاد است. هیوندای ممکن است ما را شگفت زده کند.

فیس لیفت هیوندای i20 2023 با گزینه موتور دیزلی ارائه نخواهد شد – زیرا استانداردهای سخت گیرانه تر RDE (انتقال آلاینده های رانندگی واقعی) از اول آوریل 2023 آغاز می شود. هنگامی که در هند عرضه شود، با تاتا ،روز، تویوتا گلانزا، هوندا جاز و ماروتی سوزوکی بالنو، پادشاه هاچ بک های ممتاز.

با بررسی دقیق‌تر، طراحی چرخ‌ها شبیه به مدل قبلی نیز به نظر می‌رسد. جدای از تغییرات در نمای جلو، فیس لیفت هیوندای i20 2023 دارای ویژگی های بیشتری در داخل خواهد بود.

چه انتظاری داشته باشیم؟

در حال حاضر، در نسل سوم خود، i20 یکی از پرطرفدارترین هاچ بک های پریمیوم پس از Baleno بوده است. به غیر از Baleno/Glanza، i20 با Altroz ​​و J، نیز رقابت می کند. i20 که در پایان سال 2020 عرضه شد، چندان مورد توجه قرار نگرفت. مطمئناً، ما مدل اسپرت N Line را دریافت کردیم که پیشرفت‌های مک،کی خاصی نسبت به مدل استاندارد داشت.

i20 یکی از نمادین ترین محصولات هیوندای بوده است. نسل اول در سال 2008 عرضه شد و از آن زمان، هاچ بک نه تنها در هند، بلکه در بسیاری از کشورهای دیگر از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. در هند به ،وان یک هاچ بک ممتاز با طول کمتر از 4 متر به بازار عرضه می شود.

فیس لیفت هیوندای i20 2023 موتور دیزلی نخواهد داشت زیرا هنجارهای سخت گیرانه تر RDE (مصرف آلایندگی های رانندگی واقعی) از اول آوریل سال آینده آغاز می شود.

هیوندای i20 فیس لیفت اسپید 2023
هیوندای i20 فیس لیفت اسپید 2023

قاطر آزمایشی خالدار کاملاً با استتار پوشیده شده است و چیزی جز شبح کلی آن را نشان نمی دهد. شکل کلی پشت به نظر می رسد شبیه به مدل ،وجی باشد. با این حال، احتمالاً تغییرات در جلو مشهود است. سپر، جلوپنجره، طراحی DRL و طراحی چراغ‌های جلو اصلاح شده احتمالاً تفاوتی جزئی با ظاهر فعلی خود دارند.

هیوندای i20 فیس لیفت اسپید 2023
هیوندای i20 فیس لیفت اسپید 2023

در حال حاضر، i20 دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی و یک مجموعه ابزار نیمه دیجیتال به همراه فناوری خودروی متصل BlueLink هیوندای و مجموعه ای از ویژگی های ایمنی با مجموعا شش کیسه هوا، سنسورهای پارک عقب و کنترل پایداری الکترونیکی است. در بالای این موارد، هیوندای احتمالاً صندلی‌های تهویه‌دار جلو، ترمزهای دیسکی عقب را اضافه خواهد کرد.