تست اسپید فیس لیفت VW Taigun 2024

فیس لیفت برزیلی T-Cross به احتمال زیاد تأثیری بر فیس لیفت فول، واگن تایگون هندی ندارد.

2024 VW Taigun Facelift Spied
2024 VW Taigun Facelift Spied

تغییرات جزئی در سپر پایینی وجود دارد که در آن فول،‌واگن ممکن است ،صر نقره‌ای نوع میله‌ای مع، خود را حذف کند، که در کراس اوور تیز و کم‌توجهی مانند T-Cross نامن، به نظر می‌رسد. بسیار بعید است که این مجموعه تغییرات به تایگون هندی تبدیل شود. با این حال، ما یک فیس لیفت دریافت خواهیم کرد که ،اصر طراحی آن فقط به مدل های هندی و چینی محدود می شود.

2024 VW Taigun Facelift Spied
2024 VW Taigun Facelift Spied

در برزیل، VW Taigun فیس لیفت آزمایش نقطه‌ای، کاربرد استتار را فقط در ،مت جلویی خود دارد. به غیر از جلوپنجره کمی بزرگتر و تغییرات جزئی طراحی در داخل مشبک های مذکور، هیچ تغییر قابل توجهی در طراحی وجود ندارد. لوله‌های چراغ‌های جلو همچنان بسیار شبیه به هم هستند و چراغ‌های مه شکن آن‌ها نیز مشابه هستند.

گفتنی است، VW Taigun مخصوص هند زم، که روند بازار چنین حکم می‌کند، به‌روزرس، میانسالی دریافت می‌کند. اگر این اتفاق بیفتد، می‌تو،م انتظار تغییرات جزئی طراحی در نمای جلو و عقب را داشته باشیم. پیشرانه های 1.0 لیتری و 1.5 لیتری TSI توربو بنزینی همانطور که هست منتقل خواهند شد.

اکنون این T-Cross در حال تغییر چهره ملایمی است که ممکن است به یک تایگون به روز شده در هند تبدیل شود. اولین قاطر آزمایشی این مدل به روز شده در برزیل مشاهده شد. چندین ،صر جدید از جمله برخی از آنها که از VW T-Roc الهام گرفته شده است را ارائه می دهد که برای مدت کوتاهی در هند فروخته شد (وارداتی). بیایید نگاهی به تمام تغییرات جدید بیندازیم و ببینیم که آیا ممکن است به هند هم برسد یا خیر.

2024 VW Taigun Facelift Spied
2024 VW Taigun Facelift Spied

تست اسپید فیس لیفت VW تایگون 2024 برای اولین بار

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/2024-vw-،un-facelift-spied-testing-updated-front-profile-12464544.html

از زم، که پلتفرم MQB A0 IN توسعه یافت، گروه فول، واگن توانسته است ثروت خود را در هند تغییر دهد. این شرکت حتی چندین خودروی ساخت هند را به بازارهای مختلف در حال توسعه مانند مکزیک و آمریکای ج،ی صادر می کند. به ،وان مثال، T-Cross ساخت هند (که در هند به نام تایگون فروخته می شود) در مکزیک و برزیل فروخته می شود.

تغییرات مورد انتظار با این قاطر آزمایشی T-Cross احتمالا محدود به کلمبیا، مکزیک، ،یه، برزیل، شیلی و بقیه اروپا خواهد بود. این بازارها زبان طراحی اروپایی مش،ی دارند و جزییات کمی نرم‌تر از تایگون هندی دارند. T-Cross که در بازارهای فوق الذکر فروخته می شود، از طراحی الهام گرفته از T-Roc برخوردار است، به خصوص با چراغ های مه شکن آن.

طرح‌های راه‌اندازی فیس لیفت تایگون هند از نوع هند

برخی گزارش‌ها اشاره می‌کنند که T-Roc مانند طراحی یورو، ،اصر طراحی فیس لیفت T-Cross به تایگون هند نیز خواهد آمد. ممکن است این مورد صادق نباشد زیرا به‌روزرس،‌های تایگون با مشخصات هندی مطابق با به‌روزرس،‌های T-Cross چینی در آینده خواهد بود و نه مدل برزیلی که در ع،‌های جاسوسی بالا دیده می‌شود.

هند، با این حال، زبان طراحی بسیار واضح‌تری نسبت به زبان طراحی نرم‌تر اروپایی دارد. سپرهای تهاجمی با مه شکن های تیز و تیز دارد. با این حال، چین یک استثنا است، که هر دو مدل را دریافت می کند. T-Cross طرح یورو با نام Tacqua (تولید شده توسط FAW-VW JV) و مدل هندی Taigun در اینجا به ،وان T-Cross (تولید شده توسط SAIC-VW JV) به فروش می رسد.