تست اسپید SUV الکتریکی مینی جیمنی

این Mini eSUV جدید چینی از Maruti Jimny و Land Rover Defender الهام گرفته است

Jimny Styled Mini Electric SUV Spied
Jimny Styled Mini Electric SUV Spied

KiWi EV جدید کوچکتر از Maruti Jimny است. بسیاری از ویژگی های طراحی خود را از مفهوم حفظ می کند. صحبت از طراحی، چراغ های جلو و عقب LED از خودروی مفهومی باقی مانده است. نسبت های کلی و جزئیات طراحی در خارج نیز حفظ می شود.

کوچکتر است و احتمالاً شهر پسندتر نیز خواهد بود. با کد داخلی E260S، هنوز نامگذاری نشده است. اما به جای برند Baojun که در خودروی مفهومی دیدیم، نام تجاری KiWi را خواهد داشت. اگر در هند عرضه شود، با نام تجاری MG عرضه خواهد شد.

راه اندازی هند؟

احتمالاً در نیمه اول سال 2023 در چین عرضه خواهد شد. پس از آن، Wuling در دیگر بازارهای آسه آن مانند اندونزی به بازار عرضه خواهد شد. هیچ خبر رسمی در مورد عرضه در هند با نام تجاری MG وجود ندارد. اما امیدواریم که انجام شود. MG Motor India در حال آماده شدن برای عرضه AIR EV در اوا، سال جاری است. Air EV با نام تجاری Wuling در چین فروخته می شود. این یکی از پرفروش ترین خودروهای برقی امروزی در چین است.


منبع: https://www.rushlane.com/jimny-styled-mini-electric-suv-spied-testing-12460217.htmlسال گذشته بائوجون یک کانسپت مینی الکتریکی جدید را به نمایش گذاشت. ما در مورد مینی کراس اوور KiWi صحبت می کنیم. این یک مینی SUV برقی سه در با ظاهری فوق العاده زیبا است. این شاسی بلند EV کوچک اکنون آزمایش خود را آغاز کرده است. اولین تصاویر جاسوسی در فضای مجازی به بیرون درز کرد.

مینی شاسی بلند الکتریکی جدید – الهام گرفته از جیمنی

مطمئناً، قاطر آزمایشی روی چرخ‌های فولادی می‌چرخد، اما مدل‌های با مشخصات بالا آلیاژ خواهند داشت. اگر Maruti Jimny یک مرسدس بنز مینیاتوری ک، G است، کراس اوور جدید KiWi EV یک لندروور دیفندر 90 مینیاتوری است، به جز ،اصر چراغ های گرد نمادین آن.

Jimny Styled Mini Electric SUV Spied
Jimny Styled Mini Electric SUV Spied

برند بائوجون مانند ام جی یکی از شرکت های تابعه SAIC-GM-Wuling JV است. آنها اتومبیل های زیادی را تحت این مارک ها ارائه می دهند. از جمله هکتور و هکتور پ، که به تازگی راه اندازی شده است. خودروهای مشابه بین برندهای GM، SAIC و Wuling مش، هستند. به ،وان مثال، Baojun 530 به Wuling Almaz، Chevrolet Captiva و MG Hector تغییر نام داد.

با طراحی عقب‌نما و ابعاد کوچک‌ترش، احتمالاً بازار چین را طوف، خواهد کرد. هنوز مشخصات از جمله اندازه و برد باتری مشخص نیست. قطعاتی از خودروهای مشابه Kei از جمله پرفروش‌ترین خودروی چینی Wuling Hongguang Mini EV وجود خواهد داشت. در واقع، این وسیله نقلیه اولین خودروی الکتریکی Kei UV در جهان است.

Jimny Styled Mini Electric SUV Spied
Jimny Styled Mini Electric SUV Spied

حتی در داخل، صفحه نمایش افقی دوقلو و طرح داشبورد به مفهوم خود وفادار است. این مینی EV جدید برای رقیب جیمنی پیشنهاد من،ی به نظر می‌رسد، حتی بدون طرح‌بندی 5 در.