تست اسکوتر برقی ساده چند روز قبل از راه اندازی

اسکوتر برقی Simple One به بسته باتری 4.8 کیلووات ساعتی مجهز شده است. قوی، ایمن و بسیار کارآمد است و با تضمین عمر کاری طول، همراه است. سیستم مدیریت باتری یک واحد پیشرفته است که به طور موثر نوسانات دما، جریان و ولتاژ را ردیابی و کنترل می کند. اسکوتر برقی Simple One اولین وسیله ای است که با استانداردهای صنعت خودرو (AIS) 156 اصلاحیه 3 مطابقت دارد. این قانون استانداردهای ایمنی باتری سخت گیرانه تری را برای خودروهای دو چرخ برقی اعمال می کند.

اسکوتر برقی ساده وان
اسکوتر برقی ساده وان
از آنجایی که به نظر می رسد این شرکت بر روی مقرون به صرفه بودن تمرکز دارد، می توان قیمتی کمتر از 1 میلیون روپیه برای نوع پایه در نظر گرفت. تعداد کمی از رقبا قیمت های مشابهی برای انواع پایه خود دارند. جالب است که ببینیم بازار چه واکنشی به طول،‌ترین خودروی دو چرخ برقی هند نشان می‌دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/simple-one-electric-s،-spied-testing-before-launch-12468948.html

گزینه های رنگی اسکوتر برقی Simple One شامل مشکی برنج، قرمز ناما، آبی لاجوردی و گریس سفید است. این اسکوتر مجهز به داشبورد هوشمند بصری است که مسیریابی، گزینه‌های سفارشی‌سازی صفحه و دسترسی به تماس‌ها و موسیقی را در صورت جفت شدن با گوشی هوشمند کاربر ارائه می‌دهد.

اسکوتر برقی دارای یک صندلی تخت با حالت سواری راحت و عمودی است. تخته کف از اندازه من،ی برخوردار است و می تواند برای حمل وسایل سنگین مفید باشد. این اسکوتر دارای فضای ذخیره سازی در جلو و همچنین فضای ذخیره سازی زیر صندلی 30 لیتری است.

اسکوتر برقی ساده وان
اسکوتر برقی ساده وان

Simple One به ،وان اولین خودروی برقی مقرون به صرفه هند معرفی می شود. حتی زم، که Simple One دارای ویژگی های پیشرفته باشد، با قیمتی مقرون به صرفه در دسترس خواهد بود. قیمت و سایر جزئیات در زمان عرضه در 23 می 2023 فاش خواهد شد. تحویل متعاقبا آغاز خواهد شد. تولید Simple One قبلاً در کارخانه این شرکت در تامیل نادو آغاز شده است. قبل از راه اندازی، Simple One همچنان در حال آزمایش است. در اینجا آ،ین ع، های جاسوسی است.

یک ظاهر طراحی ساده و ویژگی های

Simple One دارای یک پلت فرم اتصال اختصاصی است که به کاربران امکان دسترسی به طیف وسیعی از ویژگی ها را می دهد. این شامل دستورات از راه دور، حصار جغرافیایی، قفل از راه دور، مسیرهای ذخیره و رو به جلو، به روز رس، OTA و آمار سواری است. اپلیکیشن موبایل Simple One برای هر دو دستگاه اندروید و iOS در دسترس خواهد بود.

محدوده Simple One، مشخصات

Simple One دارای چرخ های 12 اینچی در دو انتها است که با ،تیک های تیوبلس 90-90 پوشیده شده است. این اسکوتر دارای ترمزهای ثبت شده است که به ویژه مطابق با شرایط سواری محلی طراحی شده است. ترمز بهینه با CBS ثبت شده به کاربران این امکان را می دهد تا قفل کامل پتانسیل اسکوتر را باز کنند.

اسکوتر برقی ساده وان
اسکوتر برقی ساده وان

Simple One دارای طراحی آینده نگر با پانل های تیز در سراسر است. چراغ جلو در یک بدنه مثلثی شکل عرضه می شود و در ،مت پایین پیش بند جلو نصب می شود. المان های نورپردازی نیز روی روپوش فرمان دیده می شود. جلوپنجره جمع و جور و آینه های دید عقب اسپرت وجود دارد.

بخش دو چرخ برقی به زودی شاهد یک رقیب جدید در قالب اسکوتر برقی Simple One خواهد بود. به نظر می رسد کارها کمی تاخیر داشته باشند، اما Simple One باید بتواند به بهترین ویژگی های ک، خود برسد. اسکوتر برقی Simple One با اسکوترهایی مانند Ola S1 Pro، Ather 450X، Bajaj Chetak، Hero Vida و TVS iQube ST رقابت خواهد کرد.

اسکوتر برقی ساده وان
اسکوتر برقی ساده وان

پیش رزرو اسکوتر برقی Simple One با مبلغ رمز کاملاً قابل استرداد 1947 روپیه باز است.

Powering Simple One یک موتور الکتریکی 8.5 کیلوواتی است که مطابق با شرایط جاده هند طراحی شده است. حدا،ر گشتاور 72 نیوتن متر را تولید می کند. Simple One می تواند در 2.77 ث،ه به سرعت 0-40 کیلومتر در ساعت برسد. حدا،ر سرعت آن 105 کیلومتر در ساعت است. Simple One بهترین برد در ک، 236 کیلومتر (شرایط رانندگی ایده آل) را ارائه می دهد.