تست اسکوتر برقی KTM برای اولین بار

این قاطر آزمایشی دارای یک راه اندازی پروژکتور دوگانه است که به صورت عمودی چیده شده است، طراحی زیبایی شناسی که KTM در موتورسیکلت های رالی خود استفاده کرده است. مفهوم EMotion توسط Kiska به طور عمدی شبیه به زیبایی شناسی تند و تیز KTM است. به جز پنل های پهن بدنه در مفهوم EMotion، این قاطر آزمایشی جدید یادآور مفهوم EMotion توسط Kiska است و به احتمال زیاد برای KTM خواهد بود.

مفهوم Emotion توسط Kiska
مفهوم Emotion توسط Kiska

EMotion مخفف Electric Mobility در L-Category برای همه نسل ها است. اسناد طراحی، تغییرات 4 کیلووات (5.5 ، بخار) و 8 کیلووات (11 ، بخار) را نشان می دهد. حدا،ر سرعت ممکن است حدود 100 کیلومتر در ساعت و برد ممکن است حدود 100 کیلومتر باشد. این قاطر آزمایشی احتمالاً اولین نمونه است و از این رو دارای پانل های بدنه پرینت سه بعدی است. با توجه به محبوبیت اسکوترهای الکترونیکی در هند، امکان عرضه این اسکوترها در هند نیز وجود دارد.

برع،، این اسکوتر برقی ممکن است به خوبی متعلق به Husqvarna باشد. صرف نظر از اینکه این محصول برای KTM یا Husqvarna باشد، باجاج آن را در کارخانه جدید خود در آکوردی که به تولید خودروهای برقی اختصاص داده شده است، تحت نام Chetak Technology تولید خواهد کرد. بیایید نگاهی به آنچه چیست.

تست خالدار اسکوتر برقی KTM

ما یک جلوپنجره بلند در جلو، یک سیستم ابزار دقیق صفحه نمایش لمسی 8 اینچی در پشت آن، یک پیش بند عضل، جلو، پانل های جانبی بدنه براق، چرخ های آلیاژی بلند در دو انتها (احتمالاً 14 اینچ)، صندلی تک تکه، بازو گردان آلومینیومی سفارشی CNC داریم. ، ژاکت ریلی و هوا خنک کننده را بگیرید. این قطعات ف،ی آسیاب شده با CNC فقط برای نمونه سازی هستند، در حالی که قطعات تولیدی احتمالاً ریخته گری خواهند شد.

جزئیات پیشرانه توسط EMotion فاش شد

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/ktm-electric-s،-spied-testing-for-the-first-time-12471829.html

تیم اورنج به دنبال گسترش مجموعه خود به گونه ای است که خودروهای حال و آینده را شامل شود. ما در مورد سبد برقی 2W KTM صحبت می کنیم که شرکت اتریشی قبلاً چندین بار به آن اشاره کرده است. اولین مجموعه از قاطرهای آزمایشی اخیراً ظاهر شد. یک اسکوتر برقی اسپرت و عضل، را نشان می دهد که شبیه مفهوم EMotion است.

ما شرط می بندیم که این یک اسکوتر KTM Electric است و نه Husqvarna. ما این را می گوییم زیرا این قاطر آزمایشی هیچ شباهتی به مفهوم اخیر Husqvarna Vectorr ندارد. اگر باجاج در حال توسعه یک اسکوتر برقی برای Husqvarna باشد، شباهتی با Vectorr خواهد داشت. مهندس آزمایشی تج،ات سواری KTM را نیز پوشیده بود و به نوعی آن را تحویل داد.

در دو انتها ترمزهای دیسکی وجود دارد. موتور احتمالاً در وسط نصب خواهد شد. با توجه به اینکه این یک وسیله نقلیه الکتریکی با درک عملکرد بدون ،زش است، رانندگی با تسمه بسیار محتمل است. تمام نورها LED هستند و اسکوتر برقی KTM دارای چنگال های تلسکوپی RSU جلو و تک شوک عقب یک طرفه است. حلقه های ABS قابل مشاهده هستند، بنابراین شرکت ممکن است ABS دو کاناله را بسته بندی کند.

اسکوتر برقی کی تی ام اسکوتر آلومینیومی
اسکوتر برقی کی تی ام اسکوتر آلومینیومی

تست خالدار اسکوتر برقی KTM
تست خالدار اسکوتر برقی KTM

طراحی این اسکوتر برقی KTM شبیه طرح مفهومی EMotion است که مدتی پیش با ظاهری تیز و متمایز ظاهر شد.

برای شروع، این به هیچ وجه یک اسکوتر مرحله به مرحله نیست. یک تونل بزرگ بالای باتری نصب شده روی تخته کف وجود دارد. این بخش باتری دارای یک بر،ب آبی است که روی آن نوشته شده است “Clima Energiefonds” (صندوق های انرژی آب و هوا)، که نشان دهنده یارانه خودروهای الکتریکی اتحادیه اروپا و اتریش است.