تست تصادف هوندا WRV نسل جدید 2023

این SUV WR-V اکنون توسط ASEAN NCAP تست تصادف شده و 5 ستاره عالی را ،ب کرده است. این پروتکل‌های آزمایشی با توجه به پروتکل‌های آزمایشی به‌روز شده Global NCAP که براساس آن تایگون، کوشاک و اسکورپیو N هر کدام 5 ستاره ،ب ،د، متفاوت است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

در مجموع، شاسی بلند جدید هوندا از 100 امتیاز 77.07 را ،ب کرده و 5 ستاره را به خود اختصاص داده است. هنوز تایید نشده است که آیا هوندا این SUV جدید WR-V را جایگزین WR-V فعلی می کند که به زودی تولید آن متوقف می شود. با این حال، WR-V SUV یک انتخاب من، برای هوندا برای افزایش حجم در بخش زیر 4 متر است. رتبه 5 ستاره ایمنی توسط ASEAN NCAP نیز به نفع آن عمل خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-،nda-wrv-new-gen-crash-test-5-star-safety-12458449.html

در حفاظت از سرنشینان بزرگسال، احتمالاً شاسی بلند هوندا WR-V هندی 14.88 امتیاز در تست ضربه از جلو، 8 امتیاز در تست ضربه جانبی، 4.73 امتیاز در فناوری محافظت از سر ،ب می کند که مجموع امتیاز را به 27.41 می رساند. WR-V SUV دارای 2 کیسه هوا، محدود کننده بار و پیش کشنده به ،وان تج،ات استاندارد در سراسر محدوده است، در حالی که این تریم RS Sensing دارای 6 کیسه هوا است.

از آنجایی که هوندا WR-V SUV تست شده یک تریم RS Sensing با مشخصات بالا است، ASEAN NCAP سیستم های ایمنی فعال خود را نیز آزمایش کرده است که به جلوگیری از تصادف کمک می کند. در تست های کمک ایمنی، هوندا WR-V SUV 6 امتیاز در ترمزگیری و اجتناب موثر، 3 امتیاز در یادآوری کمربند ایمنی، 4.37 امتیاز در ترمز اضطراری خودکار، 3 امتیاز در SAT های پیشرفته ،ب کرد که مجموع امتیاز را به 16.37 رساند.

مدل آزمایش شده توسط ASEAN NCAP، شاسی بلند WR-V مختص اندونزی بود که اخیراً عرضه شد و در صورت عرضه در هند، کمی متفاوت خواهد بود.

تست تصادف هوندا WRV نسل جدید 2023
تست تصادف هوندا WRV نسل جدید 2023

نسخه آزمایش شده ASEAN NCAP، تریم RS با فناوری Honda Sensing ADAS به ،وان استاندارد بود. در حال حاضر، Honda City e:HEV تنها در هند است که مجموعه هوندا Sensing ADAS را دریافت می کند. SUV هوندا WR-V مدل 2023 1139 کیلوگرم وزن دارد و به موتور 1.5 لیتری بنزینی مجهز است. به ،وان نسخه RS با مشخصات بالا، به صورت استاندارد دارای کیسه هوای جانبی و پرده ای است و یک مدل مختص اندونزی است.

SUV ها مورد تقاضا هستند. نه تنها در هند، بلکه در سطح جه،. سازندگان هر سال مدل های جدید SUV را عرضه می کنند. این به افزایش فروش کمک می کند. با کمبود خودروهای شاسی بلند، هوندا هند نتوانسته است از بخش SUV سرمایه گذاری کند.

هوندا هند یک SUV جمع و جور یا یک شاسی بلند زیر 4 متری را در اواسط سال 2023 روانه بازار خواهد کرد و همین موضوع نیز مورد کنایه قرار گرفته است. هوندا اخیراً SUV 2023 WR-V را در اندونزی عرضه کرد که سال گذشته به ،وان مفهومی SUV RS به نمایش گذاشته شد. شایعات حاکی از آن است که این مدلی است که هوندا با 4 متر طول آن در هند عرضه خواهد کرد.

تست تصادف هوندا WRV نسل جدید 2023

در بخش حفاظت از سرنشینان کودک، هوندا WR-V SUV 24 امتیاز در تست‌های دینامیکی، 8 امتیاز در تست‌های مبتنی بر خودرو، 10.06 امتیاز در نصب صندلی‌های کودک و 0.73 امتیاز برای تشخیص کودک ،ب کرد و مجموع امتیاز را به 42.79 رساند.

تست های فناوری ADAS