تست جاسوسی تاتا آلتروز 2023 با کامو

خب، پس چیه؟ این می تواند فیس لیفتی از Altroz ​​فعلی باشد. ما این را می گوییم زیرا Altroz ​​از ژانویه 2020 به فروش می رسد. که مربوط به 2.5 سال پیش است و از زمان عرضه تاکنون حتی یک به روز رس، دریافت نکرده است. یک گزینه Dark Edition داشت و تمام. اما، i20 و به خصوص Baleno بسیار جلوتر از Altroz ​​هستند. از این رو، تاتا به احتمال زیاد فیس لیفتی را برای ایجاد مجدد منافع حول استاندارد طلای خود و افزایش بیشتر فروش راه اندازی خواهد کرد.

تاتا باید کاری انجام دهد تا این بخش را تقویت کند. در همین راستا، اخیراً تصاویر جاسوسی جدیدی از Altroz ​​2023 دریافت کردیم که در حال آزمایش در جاده ها است. اما چه چیزی می تواند باشد؟ Altroz ​​CNG، Altroz ​​EV یا Altroz ​​Facelift؟ بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم.

2023 تاتا ،روز اسپید

با رسیدن به آ،ین مجموعه پیش بینی ها، شانس بسیار بالایی برای تبدیل شدن به نسخه تولیدی Altroz ​​EV دارد. ما این را می گوییم زیرا قاطر آزمایشی دارای یک برش برای بیرون آمدن نوک اگزوز است. اما یک اگزوز از زاویه دوربین قابل مشاهده نیست. Altroz ​​EV اولین بار در نمایشگاه خودرو 2020 به نمایش گذاشته شد.

2023 Tata Altroz ​​Spied Testing - EV?
2023 تاتا ،روز Spied Testing – EV?
این قاطر آزمایشی ممکن است یک خودروی برقی باشد زیرا تاتا موتورز با اعلام اخیر Tiago EV مجموعه خودروهای برقی خود را به شدت گسترش می‌دهد. 2023 Altroz ​​EV قرار بود همان بسته باتری Nexon EV Prime و حدود 350 تا 400 کیلومتر برد ادعا شده را داشته باشد. در حال حاضر، ،روز یک گزینه موتور بنزینی 1.2 لیتری و یک موتور دیزلی 1.5 لیتری دریافت می کند و با هوندا جاز، هیوندای i20، ماروتی بالنو و امثال آن رقابت می کند. اطلاعات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-tata-altroz-spied-testing-with-camo-electric-or-facelift-12449134.html

حتی به نظر خوب نیز می رسد و در نهایت، در تست تصادف جه، NCAP که تقریباً در این بخش بی رقیب است، 5 ستاره ،ب می کند. تاتا حتی به بررسی i20 و Baleno پرداخت و آنها را ترفند نامید، در حالی که این یک لذت واقعی است. اما آ،ین باری که بررسی کردیم، Baleno در حال حاضر پرفروش‌ترین خودروی هر بخش در هند است. i20 در لیست 10 هاچ بک برتر قرار می گیرد.

نکته کلاهی به راجیش کومار، علاقه‌مند به خودرو، برای اشتراک‌گذاری این ع،‌های جاسوسی اختصاصی راشلین اسپیلین. احتمالاً مدل سال 2023 Altroz ​​است و کاملا استتار شده است. Altroz ​​CNG از سال 2021 در حال آزمایش است و همین ماه گذشته، ما حتی یک Altroz ​​CNG را با تج،ات تست آلایندگی جاسوسی کردیم. اما این قاطر آزمایشی جدید به تج،ات تست آلایندگی مجهز نیست.

تست اسپید تاتا ،روز 2023 - نمایه عقب
تست اسپید تاتا ،روز 2023 – نمایه عقب

تاتا ،روز ایمن ترین هاچ بک ممتاز در کشور است که J،، i20 و Baleno در رتبه های بعدی قرار دارند.

تست اسپید تاتا ،روز 2023 - آلیاژهای تک رنگ
تست اسپید تاتا ،روز 2023 – آلیاژهای تک رنگ

به نظر می رسد که در مورد قاطر آزمایشی مورد بحث، به نظر می رسد که تریم بالایی است زیرا دارای مه گیر عقب و واشر عقب با برف پاک کن است. برف پاک کن به نوعی وجود ندارد. اما یک تریم با مشخصات با،ت. یکی از تغییرات قابل توجهی که در یک نمونه می‌تو،م مشاهده کنیم این است که این قاطر آزمایشی دارای چرخ‌های آلیاژی تک رنگ است. در حالی که مدل ،وجی آلیاژهای دو رنگ دریافت می کند.

Altroz ​​EV آینده؟

تاتا موتورز زم، که Altroz ​​را در هند راه اندازی کرد به دنبال طلا بود. از این رو آنها آن را استاندارد طلایی در بخش هاچ بک ممتاز می نامند. اگر از ما بپرسید Altroz ​​یک مورد بسیار قانع کننده را مطرح می کند. این درهای بی‌نظیر با بازشو 90 درجه دارد، تمام ویژگی‌ها و راحتی موجود را دارد که می‌توان از این بخش انتظار داشت.