تست جاسوسی ماشین برقی ام جی ایر

وقتی صحبت از فناوری EV به میان می‌آید، MG با نیاز روز همگام بوده است. MG با ZS EV خود را به ،وان یک بازیکن اولیه EV در بازار هند معرفی کرده است. فروش برابر با محصولات با حجم بیشتر نیست زیرا مقیاس عملیات MG در اینجا به اندازه یک تولید کننده بزرگ نیست.

ظرفیت باتری هنوز مشخص نیست. در اندونزی، با یک بار شارژ، بین 200 کیلومتر تا 300 کیلومتر را انتخاب می کند. قیمت اولی 250 میلیون روپیه (13.2 لک) و دومی 300 میلیون روپیه (15.9 لک) است. MG احتمالاً Air EV را از ویژگی های بسیار غنی خواهد ساخت. ما می‌تو،م به نمایشگرهای افقی 10.2 اینچی دوگانه، جذابیت‌های آینده‌نگر و خیلی چیزهای دیگر نگاه کنیم. احتمالاً در سال 2023 عرضه خواهد شد. قیمت آن می تواند ارزان تر از تاتا تیاگو EV است.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-air-electric-car-spied-testing-cheaper-than-tiago-ev-12450857.html

اگر نگاهی به بازار چین بیندازیم، می‌تو،م Wuling Hongguang Mini EV را در بالای ج، فروش ببینیم. حتی فول، واگن را ش،ت می دهد. این Mini EV و Wuling Air EV بسیار نزدیک به هم مرتبط هستند. نه تنها این دو EV، Baojun E100، E200 و E300 نیز ارتباط نزدیکی با هم دارند.

در چین، Air EV دارای گزینه های موتور 30 ​​کیلووات (40 ، بخار) و 50 کیلووات (67 ، بخار) است که به یک واحد اتوماتیک تک سرعته متصل می شود. MG Air EV که در هند جاسوسی شده است، یک چرخ یدکی نصب شده روی دروازه عقب دریافت می کند. با چرخ 12 اینچی، هنوز مشخص نیست که درب عقب لولایی جانبی یا درب عقب لولایی بالایی دارد.

ام‌جی ایر احتمالاً یک خودروی الکتریکی جدید Wuling Air خواهد بود
ام‌جی ایر احتمالاً یک خودروی الکتریکی جدید Wuling Air خواهد بود

MG Air EV دارای 2 نوع SWB (پایه چرخ استاندارد) و LWB (پایه چرخ بلند) است. طول SWB 2599 میلی متر و طول LWB 2974 میلی متر است. صرف نظر از طول، عرض 1505 میلی متر و ارتفاع آن 1631 میلی متر است. چیدمان صندلی ها با مدل های SWB که فقط 2 صندلی دارند و انواع LWB 4 صندلی دارند متفاوت است.

این خودروهای الکتریکی کوچک در چین بسیار محبوب هستند. مینی EV Wuling Hongguang به تنهایی در ماه جولای 2022 56609 دستگاه فروخته است. MG Air EV یک هاچ بک الکتریکی دو در است که رفت و آمدهای شهری را در چین هدف قرار می دهد و احتمالاً در هند نیز چنین خواهد بود. ماهیندرا سعی کرد با e2O و e2O Plus در بخش میکرو EV نامی دست و پا کند، اما در سال‌های اولیه با موفقیت چند، مواجه نشد.

MG Air EV کوچکتر از Alto 800 است. این خودرو توسط سرمایه گذاری مش، SAIC-GM-Wuling بر اساس پلت فرم GSEV (خودروی الکتریکی کوچک جه،) در چین تولید می شود. MG احتمالاً با محلی سازی تا آنجا که ممکن است پیش خواهد رفت.

مشخصات و راه اندازی

در حالی که فناوری EV به ،وان آینده تبلیغ می شود، خودروها به وضوح ارزان تر نیستند. مجموعه خودروهای برقی ماهیندرا از XUV400 شروع می‌شود و بعید به نظر می‌رسد که قیمت من،ی در حدود روپیه داشته باشد. براکت 10 لک. MG در حال حاضر تنها نسخه فیس لیفت شده ZS EV را در زرادخانه EV خود دارد. قیمت آن از روپیه شروع می شود. 22.58 میلیون با این حال، MG مشتاق است یک خودروی برقی ارزان‌تر به هند بیاورد. و Wuling Air EV آزمایش جاسوسی در هند انجام شده است.

MG Air EV Spied Testing

MG Air EV احتمالاً یک انتخاب دارد – موتور الکتریکی 30 کیلووات (40 ، بخار) و 50 کیلووات (67 ، بخار) با برد حرکتی 200 تا 300 کیلومتر

نمایه عقب MG Air EV
نمایه عقب MG Air EV