تست شاسی بلند سیتروئن C3 Aircross ادامه دارد

سیتروئن C3 ایرکراس همان خط موتوری را که در همتای هاچ بک خود دیده می شود، عرضه خواهد کرد. این موتور 1.2 لیتری 3 سیلندر توربو بنزینی در C3 قدرت 110 ، بخار و 190 نیوتن متر را تولید می کند. با این حال، قدرت و عملکرد ممکن است در پیشنهاد بزرگتر بهینه شود. گیرب، دستی و اتوماتیک نیز ارائه خواهد شد.

سیتروئن C3 Aircross به طور رسمی در 27 آوریل 2023 معرفی خواهد شد و تصاویر جاسوسی از مدل در حال آزمایش در حال انجام است. آ،ین ع،‌های جاسوسی متعلق به سیدهو، علاقه‌مند به خودرو است، که وقتی شاسی‌بلند در نزدیکی کارخانه هیوندای در چنای آزمایش می‌شد، توانست روی آنها کلیک کند.

نمایه جانبی سیتروئن C3 Aircross – نگاهی دقیق تر

سیتروئن C3 ایرکراس جدیدترین شرکت کننده در بخش شاسی بلندهای کامپکت در حال گسترش خواهد بود. این ،متی است که هر ماه شاهد فروش خودروهایی مانند هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ماروتی گرند ویتارا و تویوتا هایریدر است.

سیتروئن C3 ایرکراس قرار است بر روی همان پلت فرم CMP به ،وان C3 قرار گیرد که برخی از نشانه های طراحی مشابه را به عاریت گرفته است.

سیتروئن C3 ایرکراس SUV
سیتروئن C3 ایرکراس SUV

سیتروئن C3 ایرکراس جدید که احتمالاً به‌،وان یک شاسی‌بلند کامپکت سطح ابتدایی عرضه می‌شود، می‌تواند ویژگی‌هایی مانند ORVM‌های قابل تنظیم الکتریکی، IRVM‌های کم‌نور خودکار و دوربین پارک مع، به همراه برف پاک کن و مه‌گیر عقب را دریافت کند.

گزینه های پیشرانه

در فضای داخلی آن چندین ویژگی قرض گرفته شده از C3 مانند طراحی فرمان، تابلو برق و غیره دیده می شود. با این حال، داشبورد جدیدی دریافت می کند که اکنون جلوه ای لایه ای دارد. همچنین دریچه های AC جدید دریافت می کند که بزرگتر از آنچه در C3 دیده می شود، در حالی که یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی بزرگتر با اتصال Apple CarPlay بی سیم و Android Auto نیز دریافت می کند. کنترل خودکار آب و هوا راه خود را در انواع با مشخصات بالاتر باز خواهد کرد.

نمای بیرونی دارای چراغ‌های جلوی ت،یم‌شده با LED DRL، جلوپنجره سیتروئن، قوس چرخ‌های ، شده و چراغ‌های عقب مستطیلی خواهد بود. این می تواند حدود 4.2 متر طول داشته باشد و چیدمان صندلی های 2 و 3 ردیفی داشته باشد. مدل 5 نفره با هیوندای کرتا، کیا سلتوس، تویوتا هایریدر و کیا سلتوس رقابت خواهد کرد در حالی که سیتروئن 7 نفره رقیب کیا کارنس و ماروتی XL6 خواهد بود.

سیتروئن C3 ایرکراس SUV
سیتروئن C3 ایرکراس SUV

این SUV جدید سیتروئن 7 نفره در هند طراحی و مهندسی شده است. از کارخانه شرکت در تامیل نادو تولید خواهد شد. این خودرو بر اساس هاچ بک C3 ساخته شده است و احتمالا در هر دو گزینه 5 و 7 نفره عرضه خواهد شد.

انتظار می رود سیتروئن در مورد قیمت گذاری شاسی بلند جدید C3 Aircross، رقبای خود را کاهش دهد. ممکن است بین 10 تا 15 میلیون روپیه (نمایشگاه سابق) باشد و تاریخ عرضه آن برای اوا، امسال تعیین شده باشد. هنگامی که شاسی بلند بنزینی معمولی در هند به فروش می رسد، سیتروئن همچنین در حال برنامه ریزی برای معرفی eC3 Aircross الکتریکی است که اپراتورهای ناوگان را هدف قرار می دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/citroen-c3-aircross-suv-testing-continues-debuts-next-week-12465080.html