تست لیفت صورت کیا سونت ادامه دارد

کیا سونت فیس لیفت جلو
کیا سونت فیس لیفت جلو

به غیر از تغییرات طراحی در جلو و عقب، فیس لیفت کیا سونت احتمالاً دارای هیچ ارتقای مک،کی نخواهد بود.

کیا با اولین محصول خود، Seltos، در هند بزرگ شد. گفته شد، Sonet با توجه به اندازه زیر 4 متری، قیمت و براکت مالیاتی، نام تجاری را برای مخاطبان وسیع تری در دسترس قرار داد. کیا سونت از زمان عرضه در سال 2020 هنوز در نسل اول خود بدون فیس لیفت است. کیا قرار است ظاهری به آن میانسالی بدهد که می تواند در فصل جشن عرضه شود.

اما می‌تو،م بگوییم که کیا ممکن است آن را در فصل بسیار مهم جشن عرضه کند. یک افزایش کوچک در قیمت نیز با آن همراه خواهد بود. در حال حاضر، قیمت کیا سونت بین روپیه است. 7.79 تا روپیه 14.89 لک، سابق ش.


منبع: https://www.rushlane.com/kia-sonet-facelift-testing-continues-new-walkaround-video-12472007.html

از نظر مک،کی، کیا سونت فیس لیفت همان 1.2 لیتر NA بنزینی (82 ، بخار، 115 نیوتن متر، 5MT)، 1.0 لیتر توربو بنزین (118 ، بخار، 172 نیوتن متر، 6iMT، 7DCT) و 1.5 لیتر دیزل (114 نیوتن متر، 250 نیوتن متر) 6iMT، 6TC). با به‌روزرس، جدید، همه پیشرانه‌ها به همان شکلی که هستند، در حالت تنظیم باقی می‌مانند. قاطرهای تست فیس لیفت کیا سونت هنوز در هند ظاهر نشده اند.

البته به جز چرخ ها. اینها جدید هستند و احتمالاً اندازه آنها 16 اینچ است. آنها یک الگوی افکت دو رنگ دریافت می کنند که دیدن آن جالب است. ریل های سقف نیز مشابه مدل فعلی هستند. در جلو و عقب، کیا روکش های سنگینی را اجرا کرده است که جایی برای نگاه ، به چشم ها باقی نمی گذارد.

ما می‌تو،م سنسورهای پارک جلو را ببینیم، که سونت فعلی از قبل دارد. در داخل، Sonet در حال حاضر یک وسیله نقلیه با ویژگی های بارگذاری شده است. از جمله این موارد می توان به صندلی های دارای تهویه، سانروف، کنترل آب و هوا، دریچه های AC عقب، شارژ بی سیم، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 10 اینچی و موارد دیگر اشاره کرد. ما تصور می کنیم که یک صفحه ابزار دیجیتال، مشابه صفحه نمایش Exter، اضافه شود، و نه خیلی بیشتر.

کیا سونت فیس لیفت عقب
کیا سونت فیس لیفت عقب

تصاویر جاسوسی قاطر آزمایشی هر از گاهی از زمین چمن خانگی کره ج،ی منتشر می شود. مشاهدات اخیر جزئیات طراحی بیشتری را نشان می دهد و ایده بهتری از آنچه از SUV آینده انتظار می رود ارائه می دهد. کیا قاطرهای آزمایشی خود را بسیار گسترده استتار کرده است. اما در اینجا چیزی است که ما نتیجه گرفتیم.

تست لیفت صورت کیا سونت ادامه دارد

اما آنقدر نگاه کردم که دیدم یک چهره کاملاً جدید وجود دارد. چراغ های جلو بارزتر هستند و همچنان در همان نقطه مدل فعلی قرار دارند. یک ،صر نقره ای شکل بومرنگ در سپر جلو وجود دارد که چراغ جلو و مه شکن را در دو طرف متصل می کند. اینها مرا یاد DRLهای LED کیا اسپورتیج می اندازند.

برای شروع، این فقط یک فیس لیفت در اواسط عمر است و نه یک ارتقاء نسلی. بنابراین، تغییراتی در جلو و عقب ایجاد خواهد شد. در حالی که مشخصات جانبی مشابه مدل فعلی خواهد بود. این زم، صادق است که مدل فعلی با قاطر آزمایشی اخیر مقایسه شود. درها، پنجره ها و هر آنچه در نمای جانبی وجود دارد مشابه مدل فعلی است.

برخلاف اسپورتیج، اینها روشن نیستند. جلوپنجره بزرگتر و سپر کمی بازطراحی شده در زیر این استتار پنهان شده است. در عقب، یک چراغ عقب جدید وجود دارد که شبیه فیس لیفت کیا سلتوس مخصوص هند است که قرار است به زودی عرضه شود. یک ،صر چراغ عقب LED طراحی اتصال نیز وجود خواهد داشت.

مک،ک های مشابه و ویژگی های پیشرفته؟