تسلا استیم را به مدل S و X به معنی هزاران بازی می آورد.

زم، که قیمت نهایی و گزینه‌ها منتشر شد، به شما اطلاع داده می‌شود که سفارش خود را تکمیل کنید. تا آن زمان، سفارش شما به ،وان یک پیش سفارش در نظر گرفته می شود که می تو،د با بازپرداخت کامل آن را لغو کنید.» وب سایت تسلا استرالیا می گوید. برای پیش ،ید 350 دلار هزینه دارد.

تسلا تنها شرکت خودروسازی نیست که فناوری بازی در خودرو را معرفی می‌کند، زیرا BMW اخیراً اعلام کرده است که از سال آینده پلتفرم بازی AirConsole مبتنی بر ابر را در خودروهای جدید خود ادغام می‌کند.

مدل S Long Range قیمت فهرستی 141,990 دلاری قبل از راه‌اندازی داشت و مدل S Plaid قبل از راه‌اندازی در جاده‌ها در زم، که در آگوست 2021 به پیکربندی رسید، قیمتی معادل 186,990 دلار داشت.

بیشتر: همه چیز تسلا مدل اس
بیشتر: همه چیز تسلا مدل X
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tesla-brings-steam-to-model-s-and-x-meaning-t،usands-of-games

به جای قیمت، ،یداران بالقوه پیامی دریافت می‌کنند که می‌گوید: «قیمت‌گذاری و گزینه‌ها با نزدیک شدن به تحویل نهایی می‌شوند».

  • تسلا استیم را به مدل S و X به م،ی هزاران بازی می آورد.
    مدل X

مدیر عامل شرکت ایلان ماسک نیز در توییتر گفت که بازی های Steam با صفحه کلید و ماوس کار می کنند.

اگرچه برای خودروسازان غیرعادی است که قیمت را از یک مدل تولیدی فعلی حذف کنند، اما غیرمعمول نیست که مردم قبل از اینکه بدانند در استرالیا چقدر ارزش دارد، یک خودرو را پیش ،ید کنند.

سازنده خودروی الکتریکی (EV) ویدئوی کوتاهی را در رسانه های اجتماعی خود منتشر کرد که این عملکرد را با بازی ویدیویی Cyberpunk 2077 در سیستم اطلاعات سرگرمی کج 17 اینچی خودرو با کنتر، بی سیم پلی استیشن 5 نشان می دهد.

سفارشات برای سدان و شاسی بلند بزرگ هنوز باز است، اما لیست قیمت آنها نیز از وب سایت حذف شده است.

این امکان وجود دارد که تسلا تمایلی به استفاده از بر،ب ثابت برای مدل S و مدل X نداشته باشد، زیرا نمی‌خواهد به طور مداوم قیمت را تغییر دهد زیرا نرخ ارز، قطعات و هزینه‌های حمل و نقل، در آستانه ورود خودرو به پایین در نوسان است. زیر.

قیمت مدل X از 161,990 دلار قبل از در جاده برای Long Range تا 174,990 دلار قبل از در جاده برای Performance متغیر بود.

  • تسلا استیم را به مدل S و X به م،ی هزاران بازی می آورد.
    مدل ها

در برخی موارد، مردم برای خودروهای ورودی که انتظار می‌رود کمبود داشته باشند، ودیعه پرداخت می‌کنند، در برخی دیگر، برندها پیش‌سفارش‌هایی را برای خودروهای الکتریکی که سال‌ها قبل از شروع تولید مورد انتظارشان معرفی شده‌اند، می‌پذیرند.

وب سایت تسلا از ابتدای سال 2022 تاریخ تحویل مورد انتظار را برای هیچ کدام از این مدل ها اعلام نکرده است.

یادداشت‌های تسلا ادغام Steam هنوز در فرم بتا و در یادداشت‌های انتشار به‌روزرس، است که می‌تو،د آن را در یک برنامه تسلا نیست، می گوید که به اشتراک Premium Connectivity نیاز دارد.

سایر ویژگی‌های جدیدی که در این به‌روزرس، تعطیلات 2022 برای همه خودروهای تسلا از جمله مدل 3 و مدل Y گنجانده شده است، شامل ادغام Apple Music، حالت سگ جدید است که به مالکان اجازه می‌دهد دوربین داخلی را از برنامه تلفن همراه مشاهده کنند، باز شدن درب گاراژ MyQ Connected اتصال و ادغام Zoom.

تسلا آ،ین “به روز رس، تعطیلات” خود را منتشر کرده است که ،وان آن با ادغام سرویس توزیع دیجیتال بازی های ویدئویی Steam در جدید است. مدل ها و مدل X وسایل نقلیه.

می‌گوید «هزاران بازی» اکنون می‌توانند با استفاده از Steam در خودروهای تسلا مدل S و مدل X 2022 – که در استرالیا به فروش نمی‌رسند – بازی کنند.

در آگوست 2021، وب‌سایت تسلا استرالیا اعلام کرد که مدل S و Model X قرار است در سال 2022 وارد بازار شوند. گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که اکنون بعید است تا سال 2023 وارد بازار شوند.

آ،ین مورد از این ویژگی های جدید هنوز در استرالیا در دسترس نیست.

  • تسلا استیم را به مدل S و X به م،ی هزاران بازی می آورد.
    مدل ها

زم، که می‌تو،د بازی Grand Theft Auto 5 را در مدل S جدید و مدل X با استفاده از Steam در استرالیا تجربه کنید، در این مرحله مشخص نیست.