تسلا ایالات متحده فراخوان فیزیکی مدل 3 را صادر کرد، تأثیر محلی نامشخص است

CarExpert در صورت روشن شدن جزئیات بیشتر در مورد پیامدهای محلی، این داستان را به روز خواهد کرد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tesla-usa-issues-physical-model-3-recall-local-impact-unclear

بر اساس گزارش ها، در مجموع 24064 نمونه از سدان الکتریکی ساخته شده بین سال های 2017 تا 2022 به طور “فعالانه” فراخو، می شوند. الک،.

“ممکن است هر دو جزء پس از جداسازی قطعات در طول یک سرویس به اشتباه دوباره سرهم شده باشند.”

برخلاف برخی فراخوان های تسلا، رفع مشکل مجموعه کمربند ایمنی عقب را نمی توان از طریق هوا صادر کرد.

  • تسلا ایالات متحده فراخوان فیزیکی مدل 3 را صادر کرد، تأثیر محلی نامشخص است

طبق اعلامیه نقص NHTSA، همانطور که توسط NHTSA گزارش شده است، می‌گوید: «سرویس‌سازی برخی از قطعات در خودروهای مدل 3 مست،م جداسازی سگک کمربند ایمنی ردیف دوم سمت چپ و لنگر کمربند ایمنی مرکزی است که هر دو با یک پیچ بسته می‌شوند. الک،.

تسلا مدل 3 2018-20 2018 را به صورت محلی در آگوست 2021 فراخو، کرد تا مشکل مجموعه کمربند ایمنی جلو را برطرف کند، اما در مورد اینکه آیا فراخوان آمریکایی برای صندلی‌های عقب به خودروهای محلی نیز کشیده می‌شود یا خیر، اظهار نظری نکرده است.

هنوز تأیید نشده است که آیا خودروهایی در استرالیا تحت تأثیر قرار گرفته اند یا خیر.

  • تسلا ایالات متحده فراخوان فیزیکی مدل 3 را صادر کرد، تأثیر محلی نامشخص است

تسلا بیش از 24000 نمونه از سدان مدل 3 خود را در ایالات متحده به صورت فیزیکی فراخو، کرده است تا مشکل مجموعه کمربند ایمنی عقب را برطرف کند.

ایمیلی از طرف تسلا به مالکان می‌گوید که فراخوان برای بررسی مونتاژ سگک کمربند ایمنی ردیف دوم سمت چپ و لنگر کمربند ایمنی وسط برای اطمینان از بسته شدن قطعات بر اساس مشخصات است.

اگرچه مدل 3 (و مدل Y SUV) که در حال حاضر در استرالیا فروخته می‌شود از شانگهای چین تهیه می‌شود، خودروهای ما تا اوایل سال 2021 از همان کارخانه فرمونت کالیفرنیا به ،وان خودروهای تحویل‌شده آمریکا تولید می‌شدند.