تسلا حمل و نقل خودرو را با هزینه کمتر آغاز می کند

این شرکت در ایمیل خود گفت: «به دلیل سیاست جدید صنعت، وسیله نقلیه شما باید با حدا،ر 50 درصد شارژ ارسال شود – به این م،ی که وضعیت شارژ مدل 3 شما ممکن است کمتر از استاندارد معمول ما در قرار تحویل شما باشد.»

کاربر تأیید کرد که وسیله نقلیه آنها یک تسلا مدل 3 RWD ساخت چین است. دقیقاً مشخص نیست که این خودرو به کدام بازار می‌رود، اگرچه می‌د،م خودروهای مدل 3 و مدل Y با مشخصات استرالیایی در چین تولید می‌شوند.

بیشتر: همه چیز تسلا مدل 3
بیشتر: همه چیز تسلا مدل Y
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tesla-s،s-،pping-cars-with-less-charge

در حالی که تسلا مشخص نمی کند که به کدام سیاست صنعتی جدید اشاره می کند، برخی از شرکت های حمل و نقل به منظور کاهش خطر آتش سوزی در هنگام حوادث حمل و نقل، خودروهای برقی را به شارژ باتری کمتری نیاز دارند.

  • تسلا حمل و نقل خودرو را با هزینه کمتر آغاز می کند

تسلا به نظر می رسد که به دلیل «سیاست جدید صنعت»، حمل و نقل وسایل نقلیه الکتریکی (EV) خود را با شارژ باتری کمتر نسبت به قبل آغاز کرده است.

سازمان ملل همچنین در زیر بخش 38.3 توصیه های خود در مورد حمل و نقل کالاهای خطرناک تصریح می کند که باتری های لیتیوم یونی باید با شارژ باتری 30 درصد حمل شوند.

«ما 150 کیلومتر سوپرشارژ رایگان شما را برای ناراحتی می‌دهیم. می‌تو،د اعتبار Supercharging خود را چند روز پس از تحویل در Loot Box در برنامه Tesla خود باز،ید کنید.

آیا به زودی تسلا مدل 3 یا مدل Y را تحویل می گیرید و ایمیل مشابهی دریافت کرده اید؟ ما دوست داریم از شما در نظرات زیر بشنویم.

کاربر Reddit W-001 یک اسکرین شات از یک ایمیل ارسال کرده که نشان می دهد مدل 3 آنها با حدا،ر 50 درصد شارژ ارسال می شود. به ،وان غرامت، چند روز پس از تحویل، 150 کیلومتر شارژ رایگان به آنها داده می شود.

ما با تسلا استرالیا تماس گرفتیم تا تأیید کنیم که آیا این تغییر به صورت محلی اعمال می شود یا خیر.