تسلا ریباند، رکورد تحویل را ثبت کرد

از آنجایی که حجم تولید ما همچنان در حال رشد است، ایمن سازی ظرفیت حمل و نقل وسیله نقلیه و با هزینه معقول در این هفته های اوج لجستیک به طور فزاینده ای چالش برانگیز می شود.

این میزان تولید نیز در سه ماهه سوم سال 2021 نسبت به تولید 54 درصد افزایش داشت.

در سه ماهه سوم، ما شروع به انتقال به ،یب منطقه‌ای یکنواخت‌تر از خودروهای ساخت هر هفته کردیم که منجر به افزایش خودروهای در حال حمل و نقل در پایان سه‌ماهه شد.

استرالیا

سپر Q3 شاهد جهش 41 درصدی تحویل تسلا نسبت به نتیجه سه ماهه دوم سال 2022 بود که به شدت تحت تأثیر عواملی از جمله مشکلات زنجیره تامین و به روز رس، در کارخانه گیگا شانگهای بود.

از طریق توییتر (کجای دیگر؟)، ایلان ماسک به یک سوال پاسخ داد از او می خواهد که این مشکلات تحویل را گسترش دهد.

بیشتر: پرفروش‌ترین خودروهای الکتریکی استرالیا در نیمه اول سال 2022
بیشتر: چه مشوق‌هایی برای ،ید خودروهای الکتریکی در سراسر استرالیا ارائه می‌شود؟
بیشتر: همه خودروهای برقی در حال آمدن به – تقویم راه اندازی، چه چیزی در اینجا وجود دارد؟
بیشتر: توسعه کارخانه تسلا می تواند زمان انتظار مدل 3 و مدل Y را کاهش دهد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tesla-rebounds-posts-delivery-record

«هموارسازی موج دیوانه‌وار تحویل پایان سه‌ماهه برای کاهش هزینه‌ها و کاهش استرس در تیم تسلا. او گفت: با هدف تحویل پایدارتر در سه ماهه.

شانگهای در حال حاضر بالاترین ظرفیت نصب شده سالانه ادعایی را در بین سایر کارخانه‌های تسلا دارد که گفته می‌شود می‌تواند 750000 خودرو در سال تولید کند، در مقایسه با 650000 خودرو در کالیفرنیا و حدود 250000 خودرو برای برلین و تگزاس.

ما منتظر افزایش فروش تسلا در استرالیا در بخش های آ، سال 2022 نیز هستیم – با کارخانه شانگهای که بازار ما را تامین می کند.

تسلا علاوه بر تولید 365923 خودروی برقی بین 1 جولای تا 30 سپتامبر، 343830 خودرو را تحویل داده است – به این م،ی که حدود 22000 خودرو بیشتر از آنچه در اختیار مشتریان گذاشته بود ساخته است.

این خودروها سفارش داده شده است و پس از رسیدن به مقصد تحویل مشتریان می شود.

  • تسلا ریباند، رکورد تحویل را ثبت کرد
با توجه به تحویل کمتر از 5000 خودرو در نیمه اول سال 2022 به دلیل نمایش کارخانه در طول به روز رس،، افزایش دو برابری ناوگان موجود تا پایان سال قابل توجه خواهد بود.

این شرکت گفت: «از لحاظ تاریخی، حجم تحویل ما تا پایان هر سه ماهه به دلیل ساخت دسته‌ای از خودروها در منطقه کاهش یافته است.

خانم دنهولم گزارش شده است که در نشست انرژی پاک گفت در ماه ژوئیه در سیدنی گفت: “ما اکنون بیش از 26500 تسلا در جاده های استرالیا داریم و شتاب وجود دارد”.

تسلا اضافه می کند که نتایج مالی خود را برای سه ماهه سوم سال 2022 پس از بسته شدن بازار در روز چهارشنبه 19 اکتبر منتشر خواهد کرد.

این شرکت به مشکلات فعلی مربوط به ترتیبات لجستیک و حمل و نقل خود اشاره کرد – این یک موضوع جه، در حال حاضر است – و گفت که به دنبال توزیع یکنواخت تر تحویل خود در یک چهارم است.

تسلا بر بازار نوپای EV استرالیا تسلط دارد. این شرکت امسال 8054 خودرو را تا پایان ماه اوت تحویل داد که 55 درصد از کل خودروهای الکتریکی تحویل شده توسط همه برندها است.

تولیدکننده پیشرو در جهان خودروهای برقی اعلام کرد که 345988 خودرو مدل 3 و مدل Y و 19935 مدل S و Model X در Q3 تولید کرده است.

“تجربه مشتری زم، که عجله پایان سه ماهه پایان می یابد، آسیب می بیند. ثابت ماندن او حرکت درستی است.»

با این حال، 3397 خودروی دیگر را در ماه اوت به استرالیایی ها تحویل داد و تقاضا همچنان قوی است – آگوست ماه عرضه مدل Y در اینجا است.

رئیس شرکت تسلا، رابین دنهولم، استرالیایی که زم، در Telstra کار می‌کرد، اخیراً گفت که «تعجب نخواهد کرد» اگر تعداد تسلا در جاده‌های محلی تا پایان سال جاری دو برابر شود.

خانم دنهولم ادعا کرد: «من شخصاً اگر این تعداد را تا پایان سال دوبرابر کنیم، تعجب نمی‌کنم.

تسلا می گوید رکوردی را به ثبت رسانده است 365923 ماشین در سراسر کارخانه های خود در چین، آلمان و ایالات متحده در سه ماهه سوم (سه ماهه سوم) سال 2022.