تسلا شارژ را برای دارندگان فورد برقی آسان‌تر می‌کند

فورد در حال حاضر بیش از 84000 شارژر از جمله 10000 شارژر سریع در شبکه شارژ BlueOval خود در ایالات متحده و کانادا دارد و قصد دارد تا اوایل سال 2024 1800 شارژر سریع دیگر را به نمایندگی های خود اضافه کند.

تسلا اجازه خواهد داد آب کم عمق مالکان برای دسترسی به 12000 سوپرشارژر آن در سراسر ایالات متحده و کانادا، با نام تجاری Blue Oval نیز در حال حرکت است تا وسایل نقلیه الکتریکی آینده خود را با یک درگاه شارژ ویژه که نیاز به آداپتور را از بین می‌برد، جا دهد.

به همین ترتیب، آقای ماسک در سال 2021 به فورد به خاطر “آغوش گرفتن آینده الکتریکی” تبریک گفت، اما با کلیپی از کمدی کریس فارلی تامی بوی در پاسخ به ضربه ای که در سیستم بتای کامل خودران تسلا داشت، برند بیضی آبی را مس،ه کرد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tesla-will-make-it-easier-for-electric-ford-owners-to-charge

ما هیجان‌زده‌ایم که مأموریت خود را برای تسریع انتقال جهان به انرژی پایدار با استقبال از مالکان فورد و سایر وسایل نقلیه الکتریکی که NACS را در هزاران سوپرشارژر ما در سراسر آمریکای شمالی انجام می‌دهند، انجام دهیم.»

آقای ماسک اخیراً در توییتر گفت: «همیشه با حاشیه‌ها برای خطوط خودروهای جدید سخت است، به خصوص زم، که تغییرات عمده‌ای در فناوری وجود دارد.

مدیران عامل فورد و تسلا به ستایش و ستایش آنلاین یکدیگر معروف هستند.

ربکا تینوچی، مدیر ارشد زیرساخت شارژ تسلا، گفت: «ما 10 سال گذشته را صرف ساختن یک شبکه شارژ پیشرو در صنعت کرده‌ایم که آزادی سفر را امکان‌پذیر می‌کند و برای دارندگان تسلا اطمینان شارژ ایجاد می‌کند.

شبکه سوپرشارژر تسلا قابلیت اطمینان عالی دارد و دوشاخه NACS کوچکتر و سبک تر است. به طور کلی، این یک تجربه برتر برای مشتریان فراهم می کند.

  • تسلا شارژ را برای دارندگان فورد برقی آسان‌تر می‌کند

سوپرشارژرهای V3 از شارژ DC تا 250 کیلووات در هر خودرو پشتیب، می‌کنند، با این که توان بین خودروهایی که از یک واحد استفاده می‌کنند ت،یم نمی‌شود.

جیم فارلی، مدیر عامل فورد، قبلاً به طور علنی آقای ماسک را تحسین کرده و به او به خاطر برنده شدن ،وان شخصیت سال 2021 توسط TIME تبریک گفته است، اما او همچنین سال گذشته با گفتن “Take that Elon Musk” در حالی که موفقیت اولیه F-150 Lightning را جشن می گرفت، او را مورد تحسین قرار داد.

این توافق به ،وان بخشی از رویداد فضایی توییتر با حضور جیم فارلی، مدیرعامل فورد و ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا اعلام شد.

مدیر عامل شرکت، استراتژی کلی فورد در مورد خودروهای برقی را ستایش کرده و از عملکرد مالی رقیب خود در سال‌های اولیه عرضه خودروهای برقی دفاع می‌کند.

  • تسلا شارژ را برای دارندگان فورد برقی آسان‌تر می‌کند

از سال 2025، نسل بعدی خودروهای برقی فورد برای دسترسی مستقیم به سوپرشارژرها، به یک پورت شارژ استاندارد آمریکای شمالی (NACS) مجهز خواهند شد.

  • تسلا شارژ را برای دارندگان فورد برقی آسان‌تر می‌کند

یک آداپتور توسعه‌یافته تسلا به دارندگان F-150 Lightning، Mustang Mach-E و E-Transit امکان دسترسی به سوپرشارژرهای V3 تسلا را با یکپارچه‌سازی نرم‌افزار همراه با فعال‌سازی و پرداخت از طریق FordP، یا Ford Pro Intelligence می‌دهد.

“من فکر می کنم استراتژی کلی فورد در مورد خودروهای الکتریکی هوشمندانه است.”

شبکه سوپرشارژر استرالیایی تسلا تقریباً به طور کامل به وسایل نقلیه تسلا محدود شده است، اگرچه اخیراً پنج مکان در نیو ساوت و، برای وسایل نقلیه سایر برندها افتتاح کرده است.

Marin Gjaja، مدیر ارشد مشتریان Ford Model e گفت: «تسلا صنعت را در ایجاد یک سیستم شارژ بزرگ، قابل اعتماد و کارآمد رهبری کرده است و ما خوشحالیم که می‌تو،م نیروها را به گونه‌ای بپیوندیم که به نفع مشتریان و پذیرش کلی خودروهای الکتریکی باشد.» بخش خودروهای الکتریکی این برند