تسلا مدل اس و مدل ایکس در استرالیا مردند

“متاسفانه این بدان م،ی است که سفارش شما قابل انجام نیست و لغو خواهد شد. برای هر پرداختی که انجام شده است، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

این در حالی است که این خودروها نه تنها در ظاهر به‌روزرس، شده در اینجا فروخته شده‌اند، بلکه در سال 2021 نیز در ظاهر به‌روز شده قیمت‌گذاری شده‌اند.

“ما درک می کنیم که ممکن است دریافت این اخبار ناامید کننده باشد و می خواهیم برای هر گونه ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی کنیم.”

  • تسلا مدل اس و مدل ای، در استرالیا مردند

اعتبارات به یک در هر سفارش لغو شده محدود می شود و فقط برای سفارش هایی که قبل از 31 اکتبر 2023 ثبت شده اند معتبر است.

با فیس لیفت های اخیر خود، هر دو مدل یک پرچمدار جدید با عملکرد سه موتوره Plaid، و همچنین فضای داخلی بازسازی شده با صفحه نمایش لمسی سرگرمی اطلاعاتی جدید منطبق بر منظره و یک یوک فرمان به دست آوردند.

بیشتر: همه چیز تسلا مدل اس
بیشتر: همه چیز تسلا مدل X
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tesla-model-s-and-model-x-dead-in-australi،

در ایمیل های مشتریان به اشتراک گذاشته شده در تسلا مدل 3 و وای استرالیا و مالکان تسلا استرالیا گروه‌های فیسبوک، تسلا تایید کرده است که مدل‌های پرچم‌دار به‌روز شده‌اش به صورت محلی عرضه نمی‌شوند.

با توجه به تغییرات اخیر در برنامه خودرو، [Model X and Model S] در سمت راست درایو در دسترس نخواهد بود،” این ایمیل می گوید.

در ادامه این ایمیل آمده است که ایمیل‌هایی با جزئیات بازپرداخت ارسال می‌شوند، در حالی که برای یک سفارش جدید مدل 3 یا مدل Y 3000 دلار اعتبار نیز متعهد شده‌اند.

قیمت‌ها متعاقباً در اوایل سال 2022 از سایت محلی حذف شدند و سپس گزینه رزرو یکی در اوایل سال جاری حذف شد.

  • تسلا مدل اس و مدل ای، در استرالیا مردند

بازگشت مدل S و Model X به اروپا و چین تأیید شده است، با این حال سایت تسلا در بریت،ا نیز تأیید می‌کند که این مدل‌ها فقط فرمان چپ هستند.

این تسلا مدل اس و مدل X بعد از همه به استرالیا بازنخواهد گشت.