تغییر دهنده بازی در بخش SUV الکتریکی

به گفته آقای Gaurav Gupta، معاون مدیر عامل MG Motor India، ZS EV با ADAS بر تعهد این شرکت به تحرک الکتریکی و آینده ای پایدار تاکید می کند. MG Motor India با ارائه یک SUV الکتریکی جذاب و قابل دسترس، قصد دارد انتقال به وسایل نقلیه بدون آلایندگی را سرعت بخشد و از ا،یستم EV در هند پشتیب، کند.

ZS EV یک طراحی آینده‌نگر با چراغ‌های جلوی کامل LED Hawkeye، رینگ‌های آلیاژی R17 Tomahawk و مجموعه‌ای از رنگ‌ها را به نمایش می‌گذارد. در داخل، این شاسی‌بلند کابینی راحت و زیبا با ویژگی‌هایی مانند خوشه دیجیتال کامل، سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی HD پیشرو در بخش، و دریچه AC عقب در بخش اول ارائه می‌کند.

2023 MG ZS EV با سطح 2 ADAS - راه اندازی شد
2023 MG ZS EV با سطح 2 ADAS – راه اندازی شد

فناوری ADAS ZS EV دارای 17 ویژگی است که در سه سطح حساسیت و هشدار طبقه بندی می شوند و کمک و ایمنی را در موقعیت های مختلف رانندگی ارائه می دهند. Traffic Jam Assist (TJA) تجربه رانندگی آرام را در ترافیک شلوغ تضمین می کند، در حالی که هشدار برخورد از جلو (FCW) به راننده در مورد تصادفات احتمالی هشدار می دهد و در صورت ،وم از کاهش سرعت خودکار استفاده می کند.

2023 MG ZS EV با سطح 2 ADAS - راه اندازی شد
2023 MG ZS EV با سطح 2 ADAS – راه اندازی شد

MG Motor India که به خاطر میراث بریت،ایی خود شناخته شده است، نسخه ارتقا یافته ZS EV خود را روانه بازار کرده است که آن را به اولین شاسی بلند اینترنتی خالص الکتریکی هند با قابلیت های Autonomous Level-2 (ADAS) تبدیل کرده است. قیمت روپیه 27.89 لک برای مدت زمان محدودی، ZS EV نیروی الکتریکی، اتصال به اینترنت و ویژگی‌های مستقل را ،یب می‌کند و تجربه رانندگی استثنایی را ارائه می‌دهد.

پیشرفته MG ZS EV: تعریف مجدد تحرک الکتریکی در هند با فناوری پیشرفته ADAS

ZS EV دارای یک باتری تکامل یافته است که ا،امات ایمنی و عملکرد دقیق را برآورده می کند. برای مقاومت بهتر در برابر گرد و غبار و آب با IP69K مطابقت دارد و دارای سیستم مدیریت ایمنی UL2580 و درجه یکپارچگی ایمنی پیشرفته ASIL-D است. این SUV همچنین گزینه های شارژ همه کاره را ارائه می دهد، از جمله شارژرهای فوق سریع DC در نمایندگی ها، شارژرهای سریع AC برای نصب در خانه و محل کار، و شارژ در حین حرکت با RSA (دستیار جاده ای).

2023 MG ZS EV با سطح 2 ADAS - راه اندازی شد
2023 MG ZS EV با سطح 2 ADAS – راه اندازی شد

استقبال از آینده رانندگی الکتریکی: MG ZS EV با ADAS و فناوری باتری منشوری

از نظر ایمنی، ZS EV یک دوربین دید 360 درجه در اطراف، سنسورهای پارک عقب، کنترل فرود در سراشیبی (HDC)، شش کیسه هوا، کنترل پایداری الکترونیکی، سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک‌ها و کمک به حرکت در سربالایی را ارائه می‌کند.

ZS EV از یک موتور سنجاق سر 8 لایه با قدرت 176 ، بخار و سه حالت رانندگی Eco، Normal و Sport برخوردار است. برای افزایش تجربه مالکیت، MG Motor India برنامه MG e-SHIELD را ارائه می‌کند که شامل ،د گارانتی، برنامه‌های افزودنی RSA و برنامه‌های تعمیر و نگهداری با قیمت‌های رقابتی است.

سیستم کمک سرعت (SAS) از سرعت بیش از حد جلوگیری می کند و عملکردهای خط به جلوگیری از انحراف ناخواسته خط کمک می کند. کروز کنترل تطبیقی ​​(ACC) با حفظ فاصله من، از خودروی جلویی، راحتی و ایمنی را افزایش می دهد.

با راه اندازی ZS EV پیشرفته، MG Motor India قصد دارد یک گزینه خودروی الکتریکی قانع کننده را در هند ارائه دهد، که تحرک دوستدار محیط زیست را ارتقا دهد و نیازهای در حال رشد مصرف کنندگان هندی را برآورده کند.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-launches-upgraded-zs-ev-level-2-adas-electric-suv-12473897.html

ZS EV با باتری منشوری پیشرفته خود، برد 461 کیلومتری را با یک بار شارژ ارائه می‌کند که برد رانندگی طول،‌تری و اطمینان برای سفرهای طول،‌تر ارائه می‌دهد. کل هزینه مالکیت SUV رقابتی است و هزینه های جاری آن به 60 Paise/km می رسد که منجر به صرفه جویی قابل توجهی در طی سه سال در مقایسه با SUV های با موتورهای احتراق داخلی می شود.

2023 MG ZS EV با سطح 2 ADAS - راه اندازی شد
2023 MG ZS EV با سطح 2 ADAS – راه اندازی شد

MG Motor اولین شاسی بلند اینترنتی خالص الکتریکی هند را معرفی کرد – ZS EV با سطح خودکار 2 (ADAS)