تلفن‌های Google Pixel به زودی به عنوان دوربین داش‌کم قابل استفاده خواهند بود – گزارش

جالب است بد،د که گوشی در زیر نور مستقیم خورشید چقدر خوب عمل می کند، باتری آن چگونه تحت تاثیر قرار می گیرد و همچنین کیفیت دوربین آن از طریق شیشه جلو.

مطابق با 9 تا 5 گوگل، ممکن است نسخه آتی برنامه قابلیتی را ارائه دهد که به رانندگان اجازه می دهد هنگام رانندگی ویدیو و صدا ضبط کنند.

گزارش شده است که ضبط برای این برنامه به طور متوسط ​​​​30 مگابایت در دقیقه با حدا،ر زمان ضبط 24 ساعت فشرده می شود.

9 تا 5 گوگل می‌گوید که این برنامه «به طرز چشمگیری خوب فکر شده است» و به نظر می‌رسد که برای راه‌اندازی، احتمالاً در ماه ژوئن آماده است.

به‌روزرس،‌ای به نام «داگ فود» چند روز پیش در اپ استور منتشر شد، اما از امروز کاربر، که این برنامه را دانلود می‌کنند هیچ ویژگی جدید داش‌کم را مشاهده نخواهند کرد.

طبق گزارش‌ها، این برنامه می‌تواند در پس‌زمینه اجرا شود، در حالی که تلفن برای Google Maps و سایر برنامه‌ها استفاده می‌شود. از طرف دیگر، درایورها می‌توانند با خاموش ، صفحه در مصرف برق صرفه‌جویی کنند، در حالی که ویژگی داش‌کم به‌طور مداوم در پس‌زمینه کار می‌کند.

  • تلفن‌های Google Pixel به زودی به ،وان دوربین داش‌کم قابل استفاده خواهند بود - گزارش

رانندگان باید محل نصب گوشی خود را در نظر بگیرند تا مطمئن شوند که فیلم من، را ضبط می کنند.

را شخصی ایمنی برنامه روشن است گوگل پی،ل ظاهرا گوشی‌ها ویژگی جدیدی دریافت می‌کنند که به شما امکان می‌دهد از گوشی خود به ،وان دوربین داش‌کم استفاده کنید.

شایعه شده است که این ویژگی جدید ممکن است برای سایر تلفن‌های خارج از خانواده پی،ل تا زم، که از برنامه ایمنی شخصی Google پشتیب، می‌کنند در دسترس باشد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/google-pixel-p،nes-will-soon-be-useable-as-dashcams-report

مطابق با 9 تا 5 گوگل، ویژگی داشکام به بلوتوث خودرو متصل می شود و شروع به ضبط می کند.

همچنین گزارش شده است که رانندگان این گزینه را خواهند داشت که به صورت دستی شروع به ضبط و همچنین دانلود فیلم در عرض سه روز قبل از حذف خودکار فایل ها برای حفظ فضای ذخیره سازی کنند.

این برنامه که از طریق فروشگاه Google Play در دسترس است، در حال حاضر ویژگی های اشتراک گذاری اضطراری، بررسی ایمنی و تشخیص تصادف خودرو را ارائه می دهد.

  • تلفن‌های Google Pixel به زودی به ،وان دوربین داش‌کم قابل استفاده خواهند بود - گزارش