تماشا کنید که طراحان مک لارن برای اولین بار بوگاتی شیرون را تجربه می کنند

بوگاتی شیرون که در اینجا معرفی شده است به دلیل موتور چهار توربوشارژ W-16 خود که قادر به تولید 1500 ، بخار قدرت در هر چهار چرخ است، مشهور است. حجم موتور 8.0 لیتری و گشتاور بالای 1180 پوند فوت آن که تنها با 2000 دور در دقیقه در دسترس است، تجربه شتاب گیری بی دردسر و قوی را فراهم می کند. این تنها یک جنبه است که طراحان مک لارن تحت تاثیر آن قرار گرفتند.

تماشا کنید طراحان مک لارن برای اولین بار بوگاتی شیرون را تجربه می کنند - تصویر 1097493

مک لارن چه چیزی می تواند از بوگاتی بیاموزد؟

م، خوشبین در رسانه های اجتماعی به خاطر مجموعه عظیمی از خودروهای فوق العاده و هایپر از جمله 9 دستگاه SLR مک لارن-مرسدس حیرت انگیز شناخته شده است. م، شهرت خود را از طریق املاک و مستغلات به دست آورد و در کالیفرنیا زندگی می کند. با توجه به اینکه هفته خودروی مونتری در این زمان از سال در جریان است، تولیدکنندگان خودروهای سطح بالا از سراسر جهان در شهر هستند تا آ،ین ساخته خود را به نمایش بگذارند. م، از این فرصت استفاده کرد و از دو طراح برتر مک لارن دعوت کرد تا کل،یون او را ببینند و با یکی از بوگاتی‌هایش هم بازی کنند.

چه بوگاتی سوار شدند؟

م، نسخه سفارشی بوگاتی شیرون هرمس خود را برای دو بازدیدکننده مک لارن خود عرضه کرد. این Chiron با همکاری بوگاتی، هرمس و خود م، پیکربندی شده است، که تنها نمونه کوچکی از سطوح شدید سفارشی‌سازی ارائه شده از طریق برندهای خودروهای لو، است.

تماشا کنید طراحان مک لارن برای اولین بار بوگاتی شیرون را تجربه می کنند - تصویر 1097491

تماشا کنید که طراحان مک لارن برای اولین بار بوگاتی شیرون را تجربه می کنند - تصویر 1097492

م، خوشبین کیست؟

مک لارن با سوپراسپرت ها و هایپرکارهای رده بالای سفارشی غریبه نیست، اگرچه محصولات آنها بر عملکرد دقیق تمرکز دارند. از سوی دیگر، بوگاتی ها به دلیل جزئیات باورن،ی، فضای داخلی مجلل، و تجربه رانندگی با تورهای بزرگ شناخته شده اند. اینها جنبه هایی بود که توسط طراحان مک لارن در این ویدیو تحسین شده بود و می گویند که این کار مانند “رانندگی یک جواهر است.” در حالی که مک لارن با هایپرکار مک لارن GT و اسپیدتیل خود در بازار تورهای بزرگ قدم گذاشته است، این دو از نظر راحتی، سرعت بدون دردسر و فضای داخلی موزه مانند نمی توانند با سطح یک بوگاتی شیرون برابری کنند.

منبع: م، خوشبین – یوتیوب


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/watch-mclaren-designers-experience-a-bugatti-chiron-for-the-first-time-ar197272.html