تمرکز تویوتا بر تحویل سفارشات برجسته در سال 2023

با وجود گزارش گسترده کمبود سهام، تویوتا استرالیا امسال خودروهای بیشتری را نسبت به سال 2021 به مشتریان تحویل داد. شان هانلی، معاون فروش، بازاریابی و عملیات حق رای تویوتا استرالیا گفت CarExpert در مراسم رونمایی اخیر از GR Corolla در ملبورن.

تأثیرات همه‌گیری COVID-19 بر زنجیره تأمین جه، در چند سال گذشته شاهد تغییر چشم‌انداز خودرو با عرضه محدود و تقاضای بسیار قوی بوده است.

او گفت: “ما نمی تو،م در مورد وضعیت آینده زنجیره تامین و تولید حدس بزنیم زیرا این وضعیت دائما در حال تغییر است.”

با توجه به اینکه شرایط سخت‌تر اقتصادی بر تقاضا تأثیر می‌گذارد و تولید در سراسر جهان با شروع حل شدن مشکلات زنجیره تأمین افزایش می‌یابد، سال 2023 برای تحویل خودرو امیدوارکننده‌تر به نظر می‌رسد.

بر اساس داده های VFACTS، فروش خودروهای جدید استرالیا در ماه نوامبر 17.9 درصد رشد کرد و به 95080 دستگاه رسید که پنجمین ماه متوالی رشد را با بهبود سطح عرضه رقم زد.

  • تمرکز تویوتا بر تحویل سفارشات برجسته در سال 2023

منصفانه است که بگوییم تویوتا اگر محدودیت‌های عرضه در دو سال گذشته نبود، خودروهای بیشتری را تحویل می‌داد.

ما از مشتریان خود برای درک و شکیبایی آنها بسیار سپاسگزاریم و به آنها اطمینان می دهیم که تمام تلاش خود را برای تسریع تحویل تویوتا جدیدشان انجام می دهیم.

آقای هانلی می‌گوید که این هدف دائماً در حال حرکت است.

در ماه نوامبر، سه خودرو از پنج خودروی پرفروش این کشور، تویوتا بودند که هایلو، با 5440 فروش در رتبه اول و پس از آن کرولا با 3732 فروش در رتبه سوم و RAV4 با 2282 فروش در رتبه پنجم قرار دارند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-focusing-on-delivering-outstanding-orders-in-2023

رشد سالانه تویوتا در حدود 3.6 درصد ثابت بوده است و 214776 خودرو از ژانویه تا پایان نوامبر تحویل داده شده است.

نتیجه نوامبر تحویل سال تا به امروز را به 993509 رساند که 2.3 درصد نسبت به همان نقطه در سال 2021 افزایش داشت.

ما تعداد قابل توجهی از سفارشات مشتریان را دریافت کرده ایم که با پشتکار در حال انجام آنها هستیم. یکی از مهم‌ترین اه، ما در سال 2023، ارائه هر چه بیشتر سفارش‌های برجسته به مشتریان وفادارمان است.»

  • شان هانلی تویوتا