تولید حجمی تسلا Cybertruck در سال 2024 آغاز می شود

از زمان رونمایی، تسلا تغییرات کلیدی را در نمونه‌های اولیه ایجاد کرده است، از جمله اضافه ، یک برف پاک کن بزرگ و آینه‌های بیرونی.

تسلا در زمان رونمایی خود گفته بود که در سال 2021 وارد تولید خواهد شد.

با تاخیر طول، تسلا سایبرتراک در نهایت در مسیر تولید در اواسط سال 2023 قرار دارد، اما قرار نیست تا سال آینده افزایش یابد.

من از دادن یک سری اخبار بد متنفرم، اما فکر می‌کنم هیچ راهی برای مرتب‌سازی وجود ندارد، تورمی که دیده‌ایم و مسائل مختلف را پیش‌بینی کرده‌ام، اما چیزی که می‌توانم بگویم این است که Cybertruck یک جهنم خواهد بود. محصول و مانند یک ماشین ل،تی خوب خواهد بود.”

  • تولید حجمی تسلا Cybertruck در سال 2024 آغاز می شود

بیشتر: سرمایه گذاری 3.6 میلیارد دلاری تسلا برای سه برابر ، ،وجی باتری نوادا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tesla-cybertruck-volume-،uction-kicks-off-in-2024

در ماه آوریل، تسلا یک سایبرتراک با چرخ‌های مختلف را پیش‌نمایش کرد، اگرچه دستگیره‌ای در آن وجود نداشت – آقای ماسک به طور رمزآلود گفت که ماشین «فقط می‌تواند بگوید که شما آنجا هستید و می‌داند که باید باز شود».

فقط برای تاکید بر آن، ما نصب تج،ات تولید را در Giga Texas، ریخته گری، GA، مجمع عمومی، بدنه فروشی ها آغاز کرده ایم. ما تمام وسایل نقلیه بتا خود را ساختیم، برخی دیگر در ماه آینده عرضه خواهند شد، اما همانطور که شما گفتید این رمپ واقعاً در سال 2024 خواهد آمد.

  • تولید حجمی تسلا Cybertruck در سال 2024 آغاز می شود

در آن زمان، معاون ارشد مهندسی نیرو و انرژی تسلا، درو باگلیانو، جزئیات بیشتری را در مورد وضعیت بازی در کارخانه تگزاس مسئول Cybertruck ارائه کرد.

مسیر تولید پیکاپ برقی بحث‌برانگیز با تاخیرهایی همراه بوده است و رقبایی مانند فورد، جنرال موتورز و ریویان تسلا را ش،ت داده و با پیکاپ‌های برقی خودشان به بازار عرضه می‌شوند.

آقای ماسک گفت: «قیمت سایبرتراک در سال 2019 رونمایی شد و رزرو آن 99 دلار بود، بنابراین می‌د،د که از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده است. “مشخصات و قیمت متفاوت خواهد بود.”

در اوایل سال جاری، گزینه سپرده گذاری 150 دلاری قابل استرداد برای Cybertruck در بازارهایی مانند استرالیا حذف شد.

شروع تولید همیشه بسیار کند است. به طور تصاعدی افزایش می یابد، اما در ابتدا همیشه بسیار کند است. بنابراین من سهام زیادی را در شروع تولید قرار نمی دهم. این به نوعی این است که تولید حجمی واقعاً چه زم، اتفاق می افتد؟ و این سال آینده است.

این آ،ین نظرات بر اساس آنچه ایلان در آگوست سال گذشته گفت، زم، که او هشدار داد که برخی تغییرات در قیمت و مشخصات باید پیش بینی شود، ساخته شده است.

ماسک گفت: «ما انتظار داریم تولید شروع شود، نمی‌دانم، شاید در تابستان امسال،» و اضافه کرد که او معمولاً اهمیت تولید اولیه را کم‌اهمیت می‌داند.

  • تولید حجمی تسلا Cybertruck در سال 2024 آغاز می شود

آقای ماسک در ماه مه گفت: «ما سفارش‌های اولین سایبرتراک‌ها را بیشتر از آنچه که احتمالاً می‌توانستیم برای سه سال پس از شروع تولید انجام دهیم، داریم.

  • تولید حجمی تسلا Cybertruck در سال 2024 آغاز می شود

زمان بندی توسط ایلان ماسک در پرسش و پاسخ سه ماهه سرمایه گذار عادی مشخص شد و به این سوال پاسخ داد که در نهایت چه زم، نسخه جاده ای کامیون EV رادیکال را خواهیم دید که به ،وان یک کانسپت در سال 2019 به نمایش درآمد.