تولید شاسی‌بلند هیبریدی پلاگین BMW XM 2023 آغاز می‌شود

XM قیمت گذاری خواهد شد 297900 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای در سطح محلی، با لیبل قرمز انتظار می رود با حق بیمه سنگین عرضه شود.

به نام XM، اکنون در کنار خودروهای شاسی بلند BMW X5، X6 و X7 در یک خط مونتاژ ساخته می شود.

شاسی بلند هیب، پلاگین XM (PHEV) برای اولین بار در سپتامبر امسال و پس از رونمایی کانسپت XM در اوا، سال 2021 معرفی شد و تایید شده است که در نیمه اول سال 2023 وارد استرالیا می شود.

  • تولید شاسی‌بلند هیب، پلاگین BMW XM 2023 آغاز می‌شود

بسته باتری لیتیوم یون XM برای حدا،ر 82-88 کیلومتر رانندگی فقط الکتریکی در چرخه سختگیرانه WLTP من، است.

  • تولید شاسی‌بلند هیب، پلاگین BMW XM 2023 آغاز می‌شود

بی ام و تولید سری اولین خودروی برقی M خود را در کارخانه اسپارتانبورگ خود در کارولینای ج،ی، ایالات متحده آمریکا آغاز کرده است.

مانند کانسپت، نمای بیرونی XM دارای یک شبح کوپه مانند است، اگرچه ،اصر نورپردازی جلو و عقب تا حدودی دستکاری شده اند.

  • تولید شاسی‌بلند هیب، پلاگین BMW XM 2023 آغاز می‌شود

همچنین دور تا دور جلوپنجره‌ی روشن‌شده کلیه، به‌علاوه یک نوار طلایی که در امتداد کنار خودرو قرار دارد و گفته می‌شود برای ادای احترام به نوار مشکی ک،یک M1 وجود دارد.

BMW می‌گوید دیگر نشانه‌های گذشته شامل آرم‌های حک شده روی شیشه‌ی صاف عقب، به‌علاوه ظاهر پررنگ چراغ‌های عقب است.

XM دارای سیستم تعلیق دو جناغی در جلو و پنج پیوندی در عقب با تعلیق تطبیقی ​​M Professional، دارای دمپرهای کنترل شده الکترونیکی و تثبیت کننده رول فعال با موتورهای الکتریکی 48 ولت و کنترل رول فعال است.

ترمزهای M Sport دارای دو تنظیمات احساس پدال هستند، در حالی که XM اولین مدل BMW M با فرمان چرخ عقب است.

موتور الکتریکی در XM در یک گیرب، هشت سرعته اتوماتیک ادغام شده است و نیرو از طریق سیستم چهارچرخ محرک عقب M xDrive ارسال می شود.

نسخه قدرتمندتر XM به نام Label Red قرار است در اوا، سال 2023 به مجموعه محلی بپیوندد و اخیراً در وب سایت BMW استرالیا به بیرون درز کرده است.

جزئیات طراحی شامل ،وجی های اگزوز شش ضلعی، دوتایی، به علاوه انتخابی از چرخ های آلیاژی سبک 21، 22 و 23 اینچی است.

این خودروساز آلم، گفته است که بازارهای کلیدی XM آمریکا، چین و خاورمیانه خواهند بود.

بیشتر: همه چیز BMW XM
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-bmw-xm-plug-in-hybrid-suv-،uction-s،s

نیرو دادن به XM یک پیشرانه PHEV است که شامل یک موتور 4.4 لیتری دو توربوشارژ V8 بنزینی تولید 360 کیلووات/650 نیوتن متر، موتور الکتریکی با تولید 145 کیلووات/280 نیوتن متر و یک بسته باتری لیتیوم یون 25.7 کیلووات ساعت. مجموع ،وجی های سیستم هستند 480 کیلو وات از قدرت و 800 نیوتن متر از گشتاور

بی‌ام‌و ادعا می‌کند که XM معمولی می‌تواند شتاب 0 تا 100 کیلومتر در ساعت را در 4.3 ث،ه انجام دهد و شما به سرعت 270 کیلومتر در ساعت خواهید رسید. داده‌های عملکرد Label Red هنوز تأیید نشده است.

Label Red ،وجی های موتور V8 توئین توربو را به 430 کیلووات و 750 نیوتن متر افزایش می دهد که در ،یب با موتور الکتریکی، کل ،وجی های سیستم را ایجاد می کند. 550 کیلو وات و 1000 نیوتن متر.

  • تولید شاسی‌بلند هیب، پلاگین BMW XM 2023 آغاز می‌شود
    بر،ب قرمز BMW XM درز کرد

در مورد مصرف سوخت، BMW ادعا می کند که XM در چرخه ،یبی WLTP از 1.6 تا 1.5 لیتر در 100 کیلومتر استفاده می کند. برای یک SUV با عملکرد 2710 کیلوگرمی بد نیست.

هنگامی که XM عرضه می شود، بالای X6 M قرار می گیرد. اما در حالی که می تو،د X6 بدون درمان M ب،ید، BMW برنامه ای برای ساخت XM معمولی اعلام نکرده است.

ب ام و توصیه می کند که این مقادیر موقتی بر اساس مرحله فعلی توسعه خودرو هستند.