تونال Rebadged با خط پانچ جذاب

در مورد فضای داخلی دوج هورنت، عملاً مشابه آلفا است، به این م،ی که این خودرو پریمیوم ترین داخلی است که تا به امروز از لوگوی دوج استفاده شده است. مواد برای یک وسیله نقلیه دوج بسیار شیک هستند و فناوری موجود در آن نیز کاملاً جامع است. یک خوشه ابزار دیجیتال 12.3 اینچی و سیستم اطلاعات سرگرمی UConnect 5 10.25 اینچی ارائه شده است و این مطابق با Apple CarPlay و Android Auto بی سیم است. شارژ بی سیم به صورت استاندارد ارائه می شود، در حالی که مدل های GT Plus و R/T Plus با سیستم صوتی هارمن کاردون با 14 بلندگو عرضه می شوند.

قدرتمندترین در بخش متقاطع کامپکت

به هر حال، دوج هورنت دارای ،مت جلویی دوج است که شبیه مدل‌های دیگری مانند دورانگو و شارژر است. چراغ‌های جلو LED به‌صورت استاندارد ارائه می‌شوند، در حالی که در ،مت عقب دارای یک نوار نور LED است که در حال حاضر در صنعت خودرو مد روز است. اوه، و آرم دو راه راه دوج در انتهای عقب آن روشن شده است. بقیه خودرو اساساً همان چیزی است که در Tonale می بینید، اما به طور کلی، تغییر نشان کاملاً خوب انجام شده است. هیچ یک از طراحی های دوج در این کراس اوور SUV ظاهری نامتن، به نظر نمی رسد.

Dodge Hornet 2023: A Rebadged Tonale With A Catchy Punchline - تصویر 1097117
Dodge Hornet 2023: A Rebadged Tonale With A Catchy Punchline - تصویر 1097115

هی، این آلفارومئو توناله نیست؟

انتخاب موتور پرچم‌دار در R/T یافت می‌شود و این یک موتور 1.3 لیتری توربو چهار سیلندر است که به یک موتور الکتریکی و یک بسته باتری لیتیوم یونی 15.5 کیلووات ساعتی متصل می‌شود. بله، این مدل یک پلاگین هیب، است، البته نه برای مصرف سوخت، بلکه برای عملکرد. قدرت ،یبی آن بیش از 285 ، بخار است، در حالی که گشتاور آن 383 پوند فوت است. این از طریق یک موتور شش سرعته اتوماتیک هر چهار چرخ ارسال می شود. و در حالی که این قدرتمندترین هورنت است که می تو،د تهیه کنید، اما با برد الکتریکی 30 مایل نیز عرضه می شود.

صبر کنید، یک دیفرانسیل لغزش محدود به ،وان استاندارد می آید؟

کاملا! دیفرانسیل لغزش محدود (LSD) به صورت استاندارد در سراسر این محدوده ارائه می شود و به این شاسی بلند متقاطع اجازه می دهد تا قدرت خود را به شکلی گیرا به زمین برساند. به لطف سیستم تعلیق جلو و عقب کاملاً مستقل، کنترل بدنه نیز باید عالی باشد.

Dodge Hornet از 29995 دلار برای GT و 39995 دلار برای R/T شروع می شود و پیش فروش آن از امروز آغاز شده است.

بله، این Alfa Romeo Tonale است، و دوج به آن کمی تغییر طراحی داده است تا آن را در مجموعه طراحی خود جای دهد. به هر حال، دوج و آلفارومئو هر دو زیر نظر Stellantis هستند، اگرچه ما انتظار نداشتیم که دوج و یک برند برتر مانند آلفارومئو یک وسیله نقلیه مش، داشته باشند.

Dodge Hornet 2023: A Rebadged Tonale With A Catchy Punchline - تصویر 1097122

به اعتبار دوج، هورنت با اعداد چشمگیر عرضه می شود که شایسته جایگاهش در رویداد هفته سرعت این برند است. موتور پایه یک موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربو بنزینی است که 268 ، بخار قدرت و 295 پوند فوت گشتاور تولید می کند. این به یک گیرب، 9 سرعته اتوماتیک متصل می شود که هر چهار چرخ را به حرکت در می آورد. مطابق با ادعاهای عملکرد آن، شتاب 0 تا 60 مایل در ساعت تنها 6.5 ث،ه است.

دیگر جنبه‌های قابل‌توجه از اعتبار هندلینگ هورنت عبارتند از میرایی انتخابی فرکانس Koni، کالیپرهای ترمز جلو چهار پیستونه برمبو به صورت استاندارد در R/T و اختیاری در پایه GT ارائه می‌شوند، در حالی که سیستم ترمز هوشمند ترمز به سیم تنها مجهز شده است. در R/T Stellantis مطمئناً کار خوبی در راه‌اندازی این وسیله نقلیه برای توده‌ها انجام داده است، زیرا در واقع به مجموعه‌ای از موارد خوب مجهز شده است تا این شاسی‌بلند کراس اوور جمع‌وجور را مانند یک دسته جمع‌آوری کند.

قیمت و در دسترس بودن دوج هورنت

Dodge Hornet 2023: A Rebadged Tonale With A Catchy Punchline - تصویر 1097131

دوج هورنت 2023 از 29995 دلار برای مدل پایه GT شروع می شود، در حالی که R/T با قیمت 39995 دلار به فروش می رسد. هر دو قیمت هنوز هزینه های مقصد را در نظر نمی گیرند، در حالی که قیمت بسته های پ، و سایر گزینه ها هنوز اعلام نشده است. پیش‌سفارش‌ها از امروز آغاز شده‌اند و ارسال آن از اوا، سال 2022 آغاز می‌شود. اوه، و اگر کنجکاو هستید، دوج هورنت در همان خط تولید آلفارومئو توناله ساخته خواهد شد.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/2023-dodge-،rnet-a-rebadged-tonale-with-a-catchy-punchline-ar197236.htmlDodge Hornet 2023: A Rebadged Tonale With A Catchy Punchline - تصویر 1097120

دوج هورنر به طرز عجیبی آشنا به نظر می رسد و این به این دلیل است که احتمالاً قبلاً این SUV را از برند دیگری دیده اید.