تویوتا برای افزایش تولید، کاهش زمان انتظار حرکت می کند

نمایندگی‌های تویوتا استرالیا که تحت تأثیر کمبود مداوم سهام قرار گرفته‌اند به برخی از مشتریان می‌گویند که برای زمان‌های انتظار چند ساله در مدل‌های اصلی از جمله LandCruiser، RAV4 و Camry آماده شوند.

  • تویوتا برای افزایش تولید، کاهش زمان انتظار حرکت می کند

بیشتر: تولید تویوتا RAV4 دوباره کاهش یافت، این بار به دلیل آب و هوای بد
بیشتر: تویوتا کاهش تولید بیشتری را اعلام می کند که بر زمان انتظار تأثیر می گذارد
بیشتر: نمایندگی های تویوتا در مورد زمان انتظار چند ساله در مدل های کلیدی هشدار می دهند

بیشتر: تویوتا دو کارخانه را در ماه جولای تعلیق کرد، GR Yaris و RAV4 تحت تأثیر قرار گرفتند
بیشتر: تویوتا تولید ژوئن را دوباره کاهش می دهد
بیشتر: تویوتا تولید 10 کارخانه خود را به دلیل کمبود قطعات متوقف کرد
بیشتر: تویوتا دوباره تولید خود را متوقف کرد
بیشتر: تولید تویوتا و ل،وس بار دیگر کاهش یافت
بیشتر: زمان انتظار Lexus NX 2022 برای هیب، ها 12 ماه است
بیشتر: لیست انتظار ل،وس LX 2022 12 ماه می گذرد

بیشتر: تویوتا تولید را کاهش می‌دهد، به خاطر تامین‌کنندگان «م، عمدی» می‌گیرد
بیشتر: توقف تولید تویوتا، لندکروزرها و RAV4 تحت تاثیر قرار گرفتند

بیشتر: کمبود تویوتا RAV4 و لیست انتظار در سال 2022 باقی می ماند
بیشتر: تویوتا از آوریل تولید ژاپن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد
بیشتر: تویوتا برنامه های تولید ماه فوریه را به دلیل شیوع مجدد کووید کاهش می دهد
بیشتر: تویوتا پس از حمله سایبری تولید ژاپن را از سر گرفت
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-moves-to-increase-،uction-cut-wait-times

تقاضا برای وسایل نقلیه جدید در سطح بی سابقه ای است. در استرالیا، برای حمایت از تقاضای قوی، تویوتا استرالیا از نزدیک با تیم‌های تولید جه، ما همکاری می‌کند تا تا حد امکان خودروهای بیشتری را برای بازار خود تضمین کند.

این بدان م،ا نیست که این شرکت برای 900000 خودرو در هر ماه برنامه ریزی می کند. در واقع می‌گوید هنوز هم انتظار دارد در سپتامبر به 850000 واحد برسد، که نشان‌دهنده افزایش برای اکتبر و نوامبر برای رسیدن به میانگین بالاتر در طول پنجره سه ماهه است.

تویوتا استرالیا همچنین ویژگی ردیابی سفارش تحت وب مشتری را از وب سایت خود حذف کرده است، به جای آن به مشتریان می گوید برای به روز رس، ورود با «فروشنده» خود تماس بگیرند.

با توجه به ماهیت در حال تحول این وضعیت، نمایندگی‌های تویوتا بهترین موقعیت را دارند تا به ارائه به‌روزرس،‌ها به مشتریان در چارچوب زم، تحویل سفارش‌های فردی ادامه دهند.»

به ،ه خود، تویوتا استرالیا انتظارهای طول، را تصدیق می کند، اما می گوید که واقعاً یک چارچوب زم، ی،ان برای همه وجود ندارد، زیرا هر نمایندگی خطوط لوله متفاوتی دارد.

بزرگ‌ترین خودروساز جهان در یکی از بولتن‌های تولید عادی خود گفت که اکنون به دنبال میانگین تولید 900000 خودرو در ماه در دوره سپتامبر تا نوامبر است.

دستورالعمل های چاپ شده زمان انتظار مشتری توسط چندین فروشنده ساحل شرقی ارائه می شود که ممکن است بر اساس فرآیند ساخت تویوتا تغییر کند.

زمینه

هدف سه ماهه قبلی آن که از آگوست تا اکتبر تشکیل شده بود، 850000 خودرو در ماه بود.

تویوتا تولید برنامه ریزی شده کارخانه خود را طی چند ماه آینده افزایش داده است زیرا تلاش می کند زمان انتظار را در بازارها کاهش دهد – از جمله استرالیا که تقاضا در آن بالا است.

زمان انتظار بسته به مدل، نوع و مشخصات مورد نیاز هر مشتری متفاوت است. RAV4 Hybrid، Camry Hybrid، LandCruiser 70 و LandCruiser 300 تقاضای بالایی دارند و در حال حاضر زمان انتظار طول، تری دارند.

میانگین زمان پیشنهادی پیشنهادی در لندکروزر سری 300 نیز بین 18 تا 24 ماه ذکر شده است – ما می د،م که ل،وس LX مربوطه نیز یک سال انتظار دارد – در حالی که لندکروزر 70 به ،وان زمان انتظار چهار ساله فهرست شده است. یا هرگز» به گفته یک فروشنده.

چندین فروشنده به مشتریان می گویند که انتظار داشته باشند حدود 18 تا 24 ماه برای تویوتا راو4 هیب، تازه سفارش داده شده و 12 تا 24 ماه برای تویوتا کمری هیب، – دو خودرویی که به دلیل قیمت های بی سابقه سوخت امروزی تقاضای زیادی دارند، منتظر بمانند.

پیش بینی تولید برای سال مالی (اول آوریل تا 31 مارس) بدون تغییر باقی می ماند و تقریباً 9.7 میلیون خودرو در مقایسه با 10،063،895 خودرو در سال مالی گذشته – که به م،ای کاهش 3.6 درصدی است.

با این حال، به دلیل گسترش کووید-19 و سایر عوامل، نگاه به آینده دشوار است و ما همچنان تمام تلاش خود را برای تحویل هر چه بیشتر وسایل نقلیه به مشتریان خود در اولین تاریخ و در عین حال بررسی دقیق وضعیت، به کار خواهیم بست.

این شرکت گفت: “این طرح بر اساس تایید دقیق تامین قطعات و ساختار پرسنلی و ظرفیت تاسیسات تامین کنندگان ما است.”

  • تویوتا برای افزایش تولید، کاهش زمان انتظار حرکت می کند

شرکت تویوتا موتور در واقع تولید خود را در تمام سال کاهش داده است – با انتشار بیش از 20 بولتن تولید و اصلاحات بعدی از ژانویه. ،یبی از COVID در زنجیره تامین آن و مشکلات مداوم تامین نیمه هادی دلایل اصلی آن هستند.

این آ،ین رقم ممکن است اغراق آمیز باشد و توسط TMC مورد اعتراض قرار گرفته است، اگرچه از آن زمان سفارشات خودروی مورد نظر را متوقف کرده است.