تویوتا تاکوما 2024 معرفی شد – صفحه نمایش لمسی 14 اینچی، ADAS، موتور هیبریدی

تویوتا سیستم تعلیق مختلفی را برای مدل های مختلف ارائه می دهد. به ،وان مثال، TRD Pro شوک های فا، را دریافت می کند، در حالی که TRD Off-road دارای شوک های Bilstein، TRD Sport دارای شوک های تنظیم شده TRD و Trail،ter شوک های Old Man Emu را از ARB دریافت می کند. تویوتا تاکوما 2024 می تواند حدود 3000 کیلوگرم یدک بکشد و ظرفیت بار آن 775 کیلوگرم است.

تاکوما TRD Sport
تاکوما TRD Sport

،یداران می توانند بین گیرب، دستی و گیرب، 8 سرعته اتوماتیک یکی را انتخاب کنند. حتی اگر تاکوما 326 ، بخار کمتر از رنجر 405 ، بخار است، اولی 630.45 نیوتن متر تولید می کند که بیشتر از رنجر است. RWD با LSD (Limited Slip Diff) با تریم های پایه SR و SR5 استاندارد است.

تویوتا تاکوما 2024 جدید
تویوتا تاکوما 2024 جدید

تویوتا تاکوما لیمیتد 2024 و TRD Sport لوگوی این شرکت را روی جلوپنجره خود دارند، در حالی که TRD Pro و Trail،ter دارای حروف قدیمی TOYOTA هستند.

مجموعه Toyota Safety Sense 3.0 ADAS به همراه ویژگی Crawl Control که اساساً کروز کنترل در موقعیت‌های خارج از جاده است، در داخل هواپیما نیز وجود دارد. ما می‌تو،م تاکوما لیمیتد را چهره شاسی‌بلند فورچونر و پیکاپ هایلو، استاندارد ببینیم. در حالی که چهره TRD Sport یا TRD Pro ممکن است در آینده به مدل GR-Sport تبدیل شود. TKM ممکن است نسل جدید فورچونر و هایلو، را در سال 2024 یا پس از آن در هند عرضه کند.


منبع: https://www.rushlane.com/2024-toyota-tacoma-debuts-next-gen-fortuner-design-12470032.html

در داخل، یک صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی 8 اینچی و دسته ابزار 7 اینچی استاندارد است. اما تریم های بالاتر با صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی لمسی 14 اینچی با خوشه ابزار 12.3 اینچی عرضه می شوند. شارژر تلفن بی سیم Qi، آینه دید عقب دیجیتال، صندلی راننده معلق و تثبیت شده، سیستم JBL 10 بلندگو با بلندگو بلوتوث قابل جابجایی JBL، اندروید اتو بی سیم و اپل کارپلی از ،اصر قابل توجه هستند.

زبان طراحی کاملاً جدید ضعیف و تنومند به نظر می رسد. بسیار تنومندتر از تاکوما خارجی. تویوتا تاکوما 2024 با سایر پیکاپ‌های سایز متوسط ​​مانند Chevy Colorado، GMC Canyon، Nissan Frontier Pro و Ford Ranger رودررو خواهد شد (نسخه SUV Endeavour است). فقط Frontier و Ranger گزینه های موتور V6 را ارائه می دهند.

تاکوما یک پیشرانه هیب، با نام تجاری I-Force Max مانند تاندرا ارائه می دهد، اما با یک موتور 4 خطی همراه است. صحبت از پیشرانه هیب، شد، تاکوما جدید مجهز به یک موتور 2.4 لیتری توربوشارژ خطی 4، همراه با یک باتری 1.9 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی 48 ، بخاری است.

تاکوما لیمیتد
تاکوما لیمیتد

تاکوما اخیراً وارد سی امین سال فعالیت خود در ایالات متحده شد و به یاد سه دهه قابلیت اطمینان ناهموار، تویوتا تاکوما جدید خود را اوا، امسال عرضه خواهد کرد. تویوتا تاکوما 2024 دارای یک زبان طراحی کاملاً جدید است و پلتفرم معروف TNGA-F زیربنای آن است. برای بازارهایی مانند هند و چند کشور آسه آن، انواع این تاکوما جدید به ،وان شاسی بلند فورچونر و وانت هایلو، عرضه خواهد شد.

مدل‌های 4WD دارای جعبه انتقال دو سرعته (نسبت‌های برد بالا و پایین)، TCS و LSD هستند. پیشرانه I-Force Max با مشخصات بالا دارای 4WD تمام وقت و همچنین تفاوت قفل مرکزی است. مدارک آفرود شامل زاویه نزدیک شدن 33.8 درجه، زاویه ،وج 23.5 درجه و زاویه ش،ت 25.7 درجه است.

قابلیت اطمینان قوی با طراحی ماچو

تویوتا چهار نسخه از تاکوما را عرضه می کند. تریم مجلل لیمیتد با جلوپنجره و چرخ‌های کرومی (به احتمال زیاد Fortuner در هند است)، TRD Sport، TRD Pro هاردکور و Trail،ter شایسته دنباله‌روی. تویوتا آنها را اوا، امسال در ایالات متحده عرضه خواهد کرد و سایر بازارها بعداً آنها را دریافت خواهند کرد.

معرفی تویوتا تاکوما 2024 – بهترین تاکوما تاکنون؟

طراحی بیرونی در تویوتا تاکوما 2024 بسیار ماچو است. یک کوره با فاصله بزرگ با چراغ های جلوی شیک و شیک احاطه شده است. زیر چراغ‌های جلو یک تریم پ،تیکی شبیه به ل،وس LC500 وجود دارد و سپرها دارای چراغ‌های مه شکن براق و صفحه‌ای هستند. TRD Pro هاردکورترین است و Trail،ter برای مخاطبان ماجراجو طراحی شده است و ا،پدیشن ها را تسهیل می کند.

تاکوما تریل هانتر
تاکوما تریل هانتر