تویوتا فورچونر با کیت بدنه لکسوس اصلاح شد

از نظر مک،کی، به احتمال زیاد مالک آن را در شرایط انبار نگه داشته است. چطور نمی توانست؟ جذابیت عظیم تویوتا فورچونر به دلیل قابلیت اطمینان و قابل اعتماد بودن آن است. در زمان عرضه در سال 2009، Type 1 Fortuner تنها با یک موتور 3.0 لیتری 4 سیلندر عرضه شد که 171 ، بخار قدرت و 343 نیوتن متر گشتاور تولید می کرد. این فقط با یک 5 سرعته دستی همراه با یک سیستم 4WD تمام وقت ارائه شد.

پس از رنگ آمیزی، محافظت از رنگ و صاف ،، ،ت به لوازم جانبی بیرونی رسید. چراغ‌های جلو با چراغ‌های پس از فروش جایگزین شدند که شامل ،اصر LED هستند که ظاهری جدید می‌بخشند. چراغ‌های عقب نیز تغییر کرده‌اند و اکنون المان‌های LED در آن‌ها وجود دارد که بسیار برتر از چراغ‌های استوک به نظر می‌رسند. روکش دودی روی چراغ های جلو و عقب جلوه ای اسپرت به آن بخشیده است.

اگر صاحب یکی از این وسایل نقلیه افسانه ای هستید، بعید است که مشکلات مک،کی بزرگی ایجاد کنند. با وجود جذابیت ساده آن، اکنون کاملا قدیمی به نظر می رسد. اگرچه این زبان طراحی قدیمی به خوبی قدیمی شده است، اما ممکن است به مذاق همه خوش نیاید. اگر از جمعیتی هستید که من به آن اشاره کردم، این کیت بدنه ل،وس ممکن است ظاهر آن را تازه کند.

تویوتا فورچونر با کیت بدنه ل،وس اصلاح شد

از زم، که Type 1 Fortuner در سال 2009 راه اندازی شد، کمی کهنه شده است و کیت های بدنه و تغییرات آن به بهبود همه چیز کمک می کند.

تویوتا فورچونر با کیت بدنه ل،وس اصلاح شد
تویوتا فورچونر با کیت بدنه ل،وس اصلاح شد

برای شروع، سایه خا،تری که کارخانه را با آن ، کرد، باید سایه تیره تری با نمای بیرونی تراشیده بود. در این راستا، اصلاحات شامل یک درمان سطحی گسترده از جمله برداشتن فرورفتگی، آماده سازی بدن، پرایمر و سپس سایه تیره تر، نزدیک به مشکی توسط مالک انتخاب شد. پورشه دارای رنگ مشابهی است که با برخی از خودروهای اسپورت خود ارائه می شود.

با کنار گذاشتن محصولات آینده، اگر به ریشه های فورچونر نگاه کنیم، این نوع 1 است. برای سفر موفق تویوتا هند، Type 1 Fortuner یک پله بسیار مهم بود. این نقطه صفر برای نام فورچونر در هند است. شالوده محکمی گذاشت که فورچونرهای امروزی بر آن ایستاده اند.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-fortuner-modified-with-lexus-،y-kit-dope-or-nope-12454003.html

فورچونر همیشه با یک شاسی نردب، می آمد و حتی امروز هم همینطور است. و احتمالاً برای سال‌های آینده همینطور خواهد بود، حتی اگر برند Innova شاسی‌های مونوکوک را با Hycross جدید خود پذیرفته باشد. صاحب این فورچونر نوع 1 می خواست ظاهر را به طور کامل تازه کند. از این رو، به غیر از کیت بدنه ل،وس، تغییرات متعدد دیگری نیز رخ داده است. اصلاح توسط Autorounders انجام شده است.

تویوتا فورچونر با کیت بدنه ل،وس اصلاح شد
تویوتا فورچونر با کیت بدنه ل،وس اصلاح شد

کلمه فورچونر برای ایجاد حس احترام و استحکام در اطراف آن کافی است. روشی که این کار را بدون زحمت انجام می دهد حتی قابل ستایش تر است. یک فورچونر جدید با انبوهی از ویژگی‌ها، فناوری و طراحی جدید در حال ساخت است. انتظار می رود که قیمت ها را حتی بالاتر برده و در کنار آن پیچیدگی را ارائه دهد.

عقب همچنین دارای نشان فورچونر روشن و غیره است. تغییرات اساسی در طراحی به شکل کیت بدنه ل،وس ارائه می شود. این شامل جلوپنجره جلویی با طراحی اسپیندل ل،وس است که با رنگ کرومی تکمیل شده است. این یک دهان بزرگ برای ایجاد یک فاسیای جلویی تهاجمی ارائه می دهد. چیزی که نمی توان در مورد سهام نوع 1 فورچونر گفت.

پیشرانه