تویوتا فورچونر جی‌آر اسپورت توسط Hamer به هیولایی تغییر یافته است

تویوتا فورچونر اصلاح شده توسط Hamer دارای یک غواصی بزرگ است که توانایی حرکت در آب را افزایش می دهد، یک سپر خارج از جاده که به آن اجازه می دهد تقریباً از هر چیزی بدون نگر، در مورد زوایای نزدیک بالا برود، یک قفسه سقف بزرگ و موارد دیگر. از نظر بصری، بدن فورچونر نیز عمدتاً بدون تغییر نگه داشته می‌شود.

کیت بالابر با تعلیق سفر طول، تر
کیت بالابر با تعلیق سفر طول، تر

Hamer یک مددر معروف است که روی محصولات OEM و همچنین پس از فروش کار می کند. این شرکتی است که از سال 1994 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت روی تعداد زیادی 4X4 مانند فورد رنجر، GWM Cannon، نیسان پاترول، تویوتا فورچونر، رم 1500، ایسوزو MU-X و بسیاری دیگر کار کرده است.

فورچونر بلند شد
فورچونر بلند شد
کیت‌های تعلیق مانند این بدنه را به شدت بالا می‌برند و این افزایش ارتفاع به طور متن، به م،ی افزایش فاصله از زمین نیست. مطمئناً چرخ‌ها و ،تیک‌های بزرگ‌تر فاصله از زمین را تا حدودی افزایش می‌دهند. اما ا،ل در مرکز مسیر چرخ بیرون زده و به سطح زمین می خورد.

موضع اصلاح شده فورچونر
موضع اصلاح شده فورچونر

مشخصات و ارتقاء

قیمت این ساخت مشخص نیست و شرکت جزئیات بیشتری در مورد در دسترس بودن آن نیز فاش نکرده است. این ممکن است دیوانه کننده ترین کار سفارشی ای باشد که یک تویوتا فورچونر تا به حال دیده است. در هند، تویوتا فورچونر رقیب MG Gloster، Isuzu MU-X، Jeep Meridian، Mahindra Alturas G4 و امثال آن است. به نظر می رسد این ساخت به سفارش آقا و خانم مارتوس ساخته شده است.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-fortuner-gr-sport-modified-into-a-beast-by-hamer-12451262.html

کار اخیر شرکت مودینگ مستقر در استرالیا یک Fortuner GR-Sports است که می تواند به ،وان “در استروئیدها” ساده شود. ما این را می گوییم، امم، فقط به حضوری که دستور می دهد نگاه کنید. اصلی‌ترین تغییری که Hamer برای افزایش چشمگیر حضور خود انجام داده است، کیت بالابر، سپر خارج از جاده، اسنورکل، چرخ‌های خارج از جاده و قفسه چمدان است.

فورچونر در بین علاقه مندان به آفرود نیز محبوبیت زیادی دارد و به دلیل ساختار نردب، آن، بسیار قابل تغییر است. ما بیلدهای زیادی را بر اساس Fortuner و خارج از جاده دیده ایم. اکنون، مدر محبوب Hamer یک Fortuner GR-Sports را به دست آورده و آن را به یک ماشین فوق‌العاده آفرود تبدیل کرده است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

تویوتا فورچونر اصلاح شده توسط Hamer

تویوتا فورچونر اغلب به ،وان یک محصول لو، تلقی می شود. بحث در مورد اینکه آیا ماشین لو، است یا نه را برای یک روز دیگر ذخیره می کنیم. اما یک چیز غیرقابل انکار است. فورچونر خیلی زود خود را به ،وان یک نماد وضعیت تثبیت کرد. چیزی که می توان آن را با تلفن های همراه بلک بری در گذشته مقایسه کرد.

فورچونر جدا از ارتباط با سیاستمداران و افراد VIP، پرفروش ترین SUV در این بخش است. علیرغم اینکه فورچونر با قیمتی ممتاز عرضه می شود، برای بسیاری بهترین شاسی بلند بوده است. با قابلیت اطمینان ضد گلوله و ارزش فروش مجدد، فورچونر یکی از نمادین ترین SUV های هند بوده است.

تغییرات قابل توجه در تویوتا فورچونر اصلاح شده توسط Hamer عبارتند از سپرهای خارج از جاده، چرخ ها و ،تیک ها، بالابر تعلیق، اسنورکل، قفسه سقف و موارد دیگر.

تویوتا فورچونر GR اسپرت اصلاح شده
تویوتا فورچونر GR اسپرت اصلاح شده

محور پورتال یک راه حل منطقی است که در آن محور به جای بدنه بالا می رود. این کار فاصله از زمین را افزایش می‌دهد و قدرت خارج از جاده را بدون محدودیت افزایش می‌دهد. اگر مرسدس بنز بتواند محورهای پورتال را روی یک E-Cl، Estate خانوادگی قرار دهد، Fortuner بسیار سازگارتر است.

این وسیله نقلیه در مقایسه با فورچونر سهام به طور قابل توجهی بالا می رود. ما می‌تو،م تعلیق طول،‌تر سفر و میله‌هایی را ببینیم که بدنه را معلق می‌کنند. با این حال، محورهای صلب در هر دو انتها احتمالاً موجود هستند. همچنین دارای چرخ‌های آفرود و ،تیک‌های آف‌رودی با سایز بزرگ است که عضله زیادی به آن اضافه می‌کند.