تویوتا لندکروز با پهپاد رهگیر، نارنجک انداز

SVI Engineering این هیولای 6 چرخ را به یک موتور 4.5 لیتری توربو دیزل V8 مجهز کرده است که می تواند تا 5.5 تن را حمل کند.

تویوتا لندکروز زرهی
تویوتا لندکروز زرهی

چیزی که آنها ساخته اند یک هیولای آفرود 6 چرخ با یک تخت برای حمل موتورسیکلت های خارج از جاده است. به نظر می رسد تبدیل یک وانت پیکاپ متوسط ​​باشد، درست است؟ خوب، پیکاپ متوسط ​​شما تج،ات رادار رهگیری پهپاد و نارنجک انداز خودکار ندارد، اینطور است؟ بله در نمایشگاه هوافضا و دفاع آفریقا (AAD2022) در آفریقای ج،ی به نمایش گذاشته شد.

این زره دارای سطح حفاظتی EN1063 BR6 است. در صورت نیاز، می توان آن را به BR7 نیز ارتقا داد. این سطح حفاظت برای مقاومت در برابر تفنگ های تهاجمی و نارنجک های ضد نفر نیز کافی است. این موتور از یک موتور 4.5 لیتری توربو دیزل V8 استفاده می کند که حدا،ر GVW 5500 کیلوگرم را پشتیب، می کند.

SVI Engineering Max 6 Wheel Land Cruiser
SVI Engineering Max 6 Wheel Land Cruiser

لندکروزها اغلب به ،وان یک نماد وضعیت در نظر گرفته می شوند. شاید در بورلی هی، یا دره سیلی، بسیاری را پیدا نکنید زیرا مملو از ک، G و کولینان هستند. اما، شما به وفور از آنها را در بازارهای خاورمیانه خواهید یافت. حتی در اینجا در هند، نسل جدید لندکروزر LC300 را دیده‌ایم که در جاده‌های هند قدم می‌زند و عرضه آن نیز قریب‌الوقوع است.

این عمدتا برای استفاده نظامی و دفاعی در نظر گرفته شده است. با وجود اینکه J300 نسل فعلی لندکروزرها است، این جانور بر پایه پلت فرم J79 ساخته شده است. این خودرو که با نام MAX 3 Six-Wheeler شناخته می شود، دارای 6 چرخ است. دو چرخ اضافی در یک محور اضافی جای می گیرند. همه چرخ‌ها دارای ترمز دیسکی هستند تا قدرت توقف بهتری داشته باشند.

اگر یک پهپاد متخاصم سرنگون شود، با توجه به برخی پروتکل‌های نظامی باید بازیابی شود. اکنون، اینجاست که موتور سیکلت آفرود وارد عمل می شود. ورود و ،وج سریع عملیات کافی است. مدل نشان داده شده بر اساس طراحی کابین دوگانه است. SVI Engineering فاش کرده است که طراحی تک کابین را راه اندازی خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-land-cruiser-with-drone-interceptor-gre،e-launcher-12449870.htmlوقتی صحبت از حمل و نقل VIP به میان می آید، لندکروزر یک انتخاب محتمل برای تج، به زره است. می تواند وزن اضافی را تحمل کند و همچنین می تواند نامحسوس به نظر برسد. اما لندکروز زرهی که امروز در مورد آن صحبت می کنیم، چیزی جز نامحسوس است. ساخته شده توسط SVI Engineering، آنها احتمالاً با وحشی ترین رویکردی که می توانستند پیش رفته اند.

از نظر طراحی، به نظر می رسد که مستقیماً از یک فیلم سریع و خشمگین بیرون آمده است، چیزی که مامور هابز آن را هدایت می کند. جلوپنجره بزرگ و زره فولادی دور تا دور آن تعبیه شده است. فضای داخلی دارای کنترل‌هایی برای کار با نارنجک‌انداز است و می‌تواند 4 نفر را در راحتی معقول مانند هاموی بنشیند. ،مت پشتی آن چیزی است که هیجان انگیزترین ،مت این تبدیل است.

قابلیت های تاکتیکی

این لندکروز زرهی با رسیدن به قطعه مهم، خود، یک رادار در پشت برای رهگیری و شناسایی پهپادهای متخاصم دریافت می کند. هنگامی که یک پهپاد شناسایی شد، باید آن را نیز خاتمه داد، درست است؟ اینجاست که نارنجک انداز خودکار داخلی آن به کار می آید. این پایان این داستان نیست.

لندکروزرها به ،وان یکی از قوی‌ترین و مهندسی‌شده‌ترین خودروهای روی زمین در نظر گرفته می‌شوند. اگر یک آ،ا،مان زامبی وجود داشته باشد، به آن وسیله نقلیه اعتماد خواهم کرد. لندکروزرها با شهرت به مهندسی بیش از حد عمدی، طرفدار، در سراسر جهان دارند.

تویوتا لندکروز زرهی