تویوتا هایلوکس الکتریکی مبتنی بر پلتفرم Innova

دامنه نوآوری نیز در مورد دوم محدود خواهد بود. تویوتا از معدود خودروساز، است که در برابر تغییر کامل به سمت خودروهای برقی مقاومت کرده است. آنها همچنین عملا قابلیت دوام سایر فناوری های سازگار با محیط زیست را نشان داده اند، همانطور که در خودروهایی مانند Mirai مشهود است.

کانسپت تویوتا IMV0 (صفر).

عملی به نظر می رسد، زیرا سایر فناوری ها می توانند به اندازه خودروهای الکتریکی در دستیابی به اه، بی طرفی کربن موثر و پایدار باشند. ظهور فن آوری های دیگر همچنین فضای خودرو را رقابتی تر و پر جنب و جوش تر می کند، در مقایسه با یک ا،یستم فقط الکتریکی که وابستگی به تولید کنندگان باتری را افزایش می دهد.

هر دو مفهوم بر اساس پلتفرم IMV هستند که در ابتدا تحت رهبری آکیو تویودا توسعه داده شد. پروژه IMV که در سال 2002 آغاز شد، چندین پرفروش مانند هایلو، ویگو، اینووا و فورچونر را به وجود آورد. ایده تویودا این بود که پلت فرم IMV را به روز کند و “چیزی واقعاً مقرون به صرفه و واقعاً نوآورانه” ایجاد کند. تلاش ها در نهایت به توسعه وسیله نقلیه انرژی جایگزین (IMV0) منجر شده است. تویودا اعلام کرده است که هر دو IMV0 (صفر) و هایلو، Revo BEV تا یک سال دیگر به مرحله تولید خواهند رسید.

کانسپت تویوتا IMV0
کانسپت تویوتا IMV0

نمای جانبی تقریباً کاملاً مسطح است که ویژگی سودمندی آن را تکمیل می کند. از دیگر ویژگی‌های این خودرو می‌توان به چرخ‌های آلیاژی و آینه‌های دید عقب همرنگ بدنه با چراغ‌های راهنما یکپارچه اشاره کرد. شیار شارژ درست بالای چرخ جلو سمت چپ قرار دارد. در عقب، کامیون دارای چراغ‌های عقب عمودی و درب عقب تخت است. تصاویر به Indra Fathan، Autolifethailand، Headlightmag و Grand Prix Online اعتبار داده شده است.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-hilux-electric-based-on-innova-platform-launch-by-2024-12455144.html

در حالی که جزئیات پیشرانه هر دو خودروی مفهومی فاش نشده است، می‌توان از آن برای خودروهایی مانند Innova و Fortuner در آینده استفاده کرد. به ،وان یک وسیله نقلیه، IMV0 (صفر) بر روی م،ار بودن، هم در خارج و هم در داخل تمرکز می کند. IMV0 (صفر) بسیار قابل تنظیم است، با توانایی تبدیل به بدنی متفاوت در کمتر از یک ساعت. تنها چیزی که نیاز است دو بزرگسال، ابزار استاندارد و مقداری گریس آرنج است.

فرمت‌های بدنه‌ای که IMV0 (صفر) می‌تواند به سرعت به دست آورد شامل یک تخت باری استاندارد، کامیون گل، خودروی واکنش اضطراری، حامل یخچال‌دار و کمپر در فضای باز است. ماژولاریت به ،مت های خارجی مانند سپر که دارای سه واحد مجزا است گسترش می یابد. در صورت فرورفتگی یا ،، فقط واحد ش،ته باید تعویض شود و نه کل سپر. فضای داخلی نیز از رویکرد م،ار بودن پیروی خواهد کرد، اما جزئیات دقیقی در حال حاضر در دسترس نیست.

تویوتا هایلو، Revo BEV مفهومی

کانسپت های جدید وانت تویوتا 60 سال حضور این برند و طرفداران گسترده این برند در تایلند را جشن می گیرند.

تویوتا هایلو، الکتریک
تویوتا هایلو، الکتریک

در مقایسه با کانسپت IMV0، تویوتا هایلو، Revo BEV شبیه یک پیکاپ معمولی تر به نظر می رسد. تنها تفاوت این است که این یکی بر حمایت از بی طرفی کربن و ایجاد یک محیط بهتر برای همه متمرکز است. کانسپت تویوتا هایلو، Revo BEV دارای یک جلوپنجره بسته با ،اصر طراحی باریک، چراغ‌های جلوی زاویه‌دار با LED DRLهای یکپارچه و محفظه چراغ مه شکن ذوزنقه‌ای است.

تویوتا هایلو، الکتریک
تویوتا هایلو، الکتریک

برخلاف تمرکز تهاجمی بر خودروهای الکتریکی، تویوتا معتقد است که فناوری‌های دیگری مانند سوخت‌های هیب، الکتریکی، سلول‌های سوختی و سوخت‌های مصنوعی بدون آلایندگی نیز باید در نظر گرفته شوند. این افکار توسط آکیو تویودا، رئیس شرکت تویوتا موتور، در جریان مراسم رونمایی از کانسپت های IMV0 (صفر) و هایلو، Revo BEV در تایلند بیان شد.