تویوتا چشم انداز تولید جهانی را نیم میلیون خودرو کاهش داد

این شرکت تولید سه کارخانه ژاپنی خود (تاکائوکا، تاهارا و میاتا) را برای چند روز متوقف خواهد کرد.

  • تویوتا چشم انداز تولید جه، را نیم میلیون خودرو کاهش داد

تویوتا در اوا، اکتبر، زم، که کاهش ماهانه دیگری را اعلام کرد، به تجدید نظر در برنامه تولید خود اشاره کرد.

کمبود کووید و نیمه هادی در کارخانه ها و زنجیره تامین گسترده تر، اخیرا تویوتا را در هم ش،ته است. بیش از 20 بولتن تولید و اصلاحات بعدی را در سال جاری منتشر کرده است زیرا در تلاش برای عبور از آبهای دشوار است.

تویوتا این هفته چشم انداز تولید سال مالی خود را 500000 خودرو کاهش داد و دلیل آن مشکلات زنجیره تامین جاری بود.

ما در تویوتا می‌خواهیم مجدداً به دلیل اصلاحات مکرر در برنامه تولید خود به دلیل کمبود قطعات ناشی از شیوع COVID-19 و ایجاد ناراحتی قابل‌توجه برای مشتریان خود که منتظر تحویل خودروها بوده‌اند عذرخواهی کنیم. TMC گفت: تامین کنندگان و سایر طرف های ذینفع.

این شرکت انتظارهای طول، را تصدیق می کند، اما می گوید که واقعاً یک بازه زم، ی،ان برای همه وجود ندارد، زیرا هر نمایندگی خطوط لوله متفاوتی دارد.

در مورد پیش‌بینی تولید سال مالی 2023، ما ریسک‌های آینده مانند کمبود نیمه‌رساناها را در نظر گرفته‌ایم و 9.2 میلیون دستگاه را اعلام کرده‌ایم.

تقاضا برای وسایل نقلیه جدید در سطح بی سابقه ای است. در استرالیا، برای حمایت از تقاضای قوی، تویوتا استرالیا از نزدیک با تیم‌های تولید جه، ما همکاری می‌کند تا تا حد امکان خودروهای بیشتری را برای بازار خود تضمین کند.

نمایندگی‌های تویوتا استرالیا که تحت تأثیر کمبود مداوم سهام قرار گرفته‌اند به برخی از مشتریان می‌گویند که برای زمان‌های انتظار چند ساله در مدل‌های اصلی از جمله LandCruiser، RAV4 و Camry آماده شوند.

این شرکت همچنین می گوید انتظار دارد در ماه دسامبر تقریباً 750000 واحد (250000 در ژاپن و 500000 در جاهای دیگر) بسازد، در حالی که پیش بینی شده بود 850000 دستگاه پیش بینی شده بود.

ما به بررسی دقیق تامین قطعات و همکاری با طرف‌های مرتبط ادامه خواهیم داد تا تمام اقدامات ممکن را در نظر بگیریم تا اطمینان حاصل کنیم که می‌تو،م هر تعداد خودرو را در اولین تاریخ به مشتریان خود تحویل دهیم.

  • تویوتا چشم انداز تولید جه، را نیم میلیون خودرو کاهش داد

این شرکت پیش بینی تولید ژاپن در سال مالی 2023 خود را از 9.7 میلیون دستگاه به 9.2 میلیون دستگاه کاهش داد – که ماه ها به هدف اولیه خود پایبند بود.

زمینه

با توجه به ماهیت در حال تحول این وضعیت، نمایندگی‌های تویوتا بهترین موقعیت را دارند تا به ارائه به‌روزرس،‌ها به مشتریان در چارچوب زم، تحویل سفارش‌های فردی ادامه دهند.»
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-cuts-global-،uction-outlook-by-half-a-million-cars

زمان انتظار بسته به مدل، نوع و مشخصات مورد نیاز هر مشتری متفاوت است. RAV4 Hybrid، Camry Hybrid، LandCruiser 70 و LandCruiser 300 تقاضای بالایی دارند و در حال حاضر زمان انتظار بیشتری دارند.