تویوتا یاریس کراس GR اسپرت 2023 برای استرالیا تایید شد

همچنین پدال‌های آلومینیومی، درج‌های نقره‌ای ف،ی روی درها و پانل ابزار و نشان‌های GR روی پشت سری‌های جلو، کلیدهای هوشمند و فرمان وجود دارد.

  • تویوتا یاریس کراس GR اسپرت 2023 برای استرالیا تایید شد

شایان ذکر است که تمام تصاویر مطبوعاتی یک مدل فرمان چپ با دوخت قرمز رنگ روی صندلی‌ها و فرمان را نشان می‌دهند.

بیشتر: همه چیز تویوتا یاریس کراس
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-toyota-yaris-cross-gr-sport-hybrid-revealed

درست مانند یاریس کراس فعلی، نسخه GR Sport دارای یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 7.0 اینچی با سیمی Apple CarPlay و Android Auto، کنترل تهویه مطبوع، و همچنین اشتراک رایگان سه ساله Toyota Connected Services خواهد بود.

این به یک گیرب، الکترونیکی متغیر پیوسته (e-CVT) متصل می شود که محرک آن فقط به چرخ های جلو ارسال می شود.

  • تویوتا یاریس کراس GR اسپرت 2023 برای استرالیا تایید شد

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، تویوتا استرالیا تأیید کرد که “فناوری بهبود یافته” را در یاریس کراس به ،وان بخشی از به روز رس، در سال 2022 ارائه خواهد کرد.

در بیرون، یاریس کراس GR اسپورت خود را با رینگ‌های آلیاژی 18 اینچی با طراحی پنج پره دو رنگ، جلوپنجره جلویی منحصر به فرد با مش مشکی و دیفیوزر عقب «اسپرت» متمایز می‌کند.

تویوتا استرالیا نیز اخیراً اعلام کرده است که یک نوع HiLux “هاردکور” جدید را معرفی می کند که در نیمه دوم سال 2023 معرفی می شود و نام GR Sport را نیز خواهد داشت.

یاریس کراس GR اسپرت سیستم تعلیق را مجددا تنظیم کرده است که گفته می شود به تیزتر شدن احساس و واکنش فرمان و همچنین کاهش چرخش بدنه کمک می کند.

همچنین تأیید کرد که کراس اوور سطح پایه خود طیف جدیدی از رنگ‌ها و پوشش‌های بیرونی و همچنین “بهبود تریم داخلی” را دریافت خواهد کرد که شامل تودوزی مشکی چرم در مدل‌های فعلی Urban می‌شود.

محدوده یاریس کراس در حال حاضر از 26990 دلار قبل از هزینه در جاده برای GX بنزینی شروع می شود و تا 37990 دلار برای Urban AWD هیب، افزایش می یابد. این احتمال وجود دارد که یاریس کراس GR اسپرت قیمتی کمتر از پرچمدار فعلی داشته باشد.

  • تویوتا یاریس کراس GR اسپرت 2023 برای استرالیا تایید شد
    مدل خارج از کشور در سراسر نشان داده شده است
جزییات رسمی بیشتر در حال حاضر پراکنده است، علاوه بر این که به ،وان یک خودروی “متمرکز خارج از جاده” توصیف می شود.

شاسی بلند سبک یاریس کراس جدیدترین خودروی تویوتا است که از GR Sport برخوردار است و در کنار C-HR GR Sport و LandCruiser 300 Series GR Sport عرضه خواهد شد.

تویوتا یاریس کراس GR اسپورت 2023 در ماه دسامبر در نمایشگاه های محلی عرضه می شود و به طور انحصاری در پوشش هیب، 2WD در دسترس خواهد بود.

در داخل یاریس کراس GR اسپورت، صندلی‌های اسپرت جلو با روکش چرم مصنوعی خا،تری، “روکش جیر مانند” و دوخت خا،تری روشن وجود دارد که به فرمان نیز کشیده می‌شود.

تویوتا هنوز قیمت دقیق یاریس کراس GR اسپورت را اعلام نکرده است، اما می‌گوید که جزئیات بیشتر نزدیک‌تر به عرضه آن فاش خواهد شد.

تویوتا اعلام کرده است که یک “متمرکز پویا” جدید را معرفی می کند جی آر اسپورت نوع آن یاریس کراس محدوده SUV سبک در استرالیا.

تویوتا یاریس کراس GR اسپرت منحصراً از یک سیستم هیب، بنزینی-الکتریکی که از الف تشکیل شده است موتور 1.5 لیتری سه سیلندر بنزینی و دو موتور الکتریکی در محور جلویی که ،وجی کل سیستم را تولید می کند 85 کیلو وات از قدرت

با این حال هیچ تغییری در سیستم انتقال قدرت صورت نگرفته است.

Urban در حال حاضر با تودوزی غیرعادی توید مانند با روکش های چرمی قهوه ای عرضه می شود که با داشبورد دو رنگ مشکی و قهوه ای و تزئینات درها مطابقت دارد.

  • تویوتا یاریس کراس GR اسپرت 2023 برای استرالیا تایید شد

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.