تویوتا C-HR جدید با طراحی خیره کننده رونمایی شد

آنقدر تیز است که برف پاک کن عقب را نمی گیرد زیرا باد در آن جریان دارد قطرات آب را منحرف می کند. اسپوی، سقف عقب بسیار اسپرت است. چرخ های آلیاژی 20 اینچی شیک به نظر می رسند و قوس چرخ ها را به خوبی پر می کنند. طرح رنگ دو رنگ احتمالاً در سطوح تریم نیز استاندارد است. دستگیره های درب و چراغ های عقب LED متصل براق نیز براق به نظر می رسند.

برخلاف مدل قبلی خود، آمریکای شمالی C-HR جدید را به این زودی یا هرگز نخواهد دید. یک نظرسنجی از مشتریان در ایالات متحده حتی C-HR را در رتبه اول برای وسایل نقلیه کمتر رضایت بخش قرار داد. تویوتا C-HR جدید را در اروپا تولید خواهد کرد.

معرفی جدید تویوتا C-HR

این وسیله نقلیه به نام خود وفادار می ماند. این یک شاسی بلند کامپکت در اندازه کرتا است که دارای طول 4360 میلی متر، عرض 1830 میلی متر، ارتفاع 1564 میلی متر و فاصله بین دو محور 2640 میلی متر است. نمای جلو چشمگیر است و یادآور زبان طراحی عصر جدید تویوتا است که در سدان کرون، پریوس و BZ3 دیده می شود. دو برآمدگی قدرت روی کاپوت وجود دارد و ،مت پشتی دارای خط سقف کوپه تیز است.

تویوتا C-HR جدید 2024 داخلی
تویوتا C-HR جدید 2024 داخلی

نمایشگر محیطی 64 رنگ، HUD و بلند،ای ممتاز JBL نیز بخشی از این بسته هستند. از آنجایی که تویوتا C-HR جدید در درجه اول برای اروپا است، فقط از پیشرانه های هیب، بهره می برد. هر دو مدل خود شارژ و پلاگین هیب، ارائه می شوند. موتور 1.8 لیتری فقط یک هیب، خود شارژ است، در حالی که موتور 2.0 لیتری دارای قابلیت شارژ خودکار و پلاگین است. گفته می‌شود که تنها مدل هیب، 2.0 لیتری خود شارژر دارای آپشن AWD است.

طراحی اسپرت تویوتا C-HR جدید 2024
طراحی اسپرت تویوتا C-HR جدید 2024

در داخل، یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 12.3 اینچی ایستاده و یک صفحه نمایش ابزار دقیق 12.3 اینچی وجود دارد. تریم‌های GR Sport Premier Edition دارای مارک GR روی فرمان، دوخت قرمز و برجسته‌های قرمز در بیرون و داخل هستند. با وجود صفحه نمایش لمسی بزرگ، تویوتا همچنان دکمه های فیزیکی را برای عملکردهای مختلف کنترل آب و هوا ارائه می دهد. که لمس خوبی است.

اروپا فقط پیشرانه های هیب، دارد

تویوتا از نسل جدید C-HR خود با طراحی چشمگیر رونمایی کرد. در این طراحی می‌تو،م استعداد اروپایی را حس کنیم و شباهت‌های زیادی با سدان کرون، پریوس و سدان BZ3 دارد. طرح رنگ جدید تویوتا C-HR getsa دو رنگ است و یک آب نبات چشم است که به مدل قبلی خود ادای احترام می کند.

تویوتا C-HR جدید 2024 معرفی شد
تویوتا C-HR جدید 2024 معرفی شد

راه اندازی PHEV همراه با موتور 2.0 لیتری تویوتا C-HR جدید قوی ترین نسخه است – 223 ، بخار قدرت ،یبی و 66 کیلومتر برد الکتریکی خالص.

موتور 1.8 لیتری مجموعا 140 ، بخار قدرت تولید می کند، در حالی که موتور 2.0 لیتری ،یبی 198 ، بخار قدرت تولید می کند. راه اندازی PHEV با موتور 2.0 لیتری با قدرت 223 ، بخار قوی ترین است و می تواند 66 کیلومتر نیروی الکتریکی خالص را با یک بار شارژ پوشش دهد. نسخه الکتریکی خالص در آینده نیز بسیار محتمل است که با نام تجاری BZ به بازار عرضه شود.


منبع: https://www.rushlane.com/new-toyota-c-hr-debuts-with-striking-design-12472718.html

از نظر طراحی، تا حد امکان به مفهوم Prologue وفادار مانده است. بیشتر ویژگی های طراحی آن را به مدل تولیدی رساند. با توجه به پاسخی که پریوس جدید ایجاد می کند، می تو،م بگوییم که این C-HR جدید پاسخ مثبتی خواهد داشت. C-HR مخفف Compact High Rider یا Cross Hatch Runabout است.