تویوتا GR سوپرا GT4 Evo رونمایی شد

در ،مت جلویی ترمز، Evo دارای یک سیستم ABS جدید است، در حالی که دمپرهای جدید KW و میله های ضد غلت اصلاح شده در زیر پوست برای کمک به بهبود رفتار خودرو در پیچ ها وجود دارد.

  • تویوتا GR سوپرا GT4 Evo رونمایی شد

قدرت همچنان از طریق یک گیرب، اتوماتیک ZF به جاده منتقل می شود، البته گیرب،ی که برای زندگی در مسیر سازگار است. یک دیفرانسیل در،، در محور عقب وجود دارد و موتور از طریق اگزوز Akrapovic تنفس می کند.

  • تویوتا GR سوپرا GT4 Evo رونمایی شد

سوپرا با نسخه‌های مشابه BMW M4، پورشه کیمن و مک لارن آرتورا در مسابقات ک، GT4 روبه‌رو می‌شود.

تویوتا می گوید که بیش از 50 نمونه از GR سوپرا GT4 از سال 2020 تاکنون مسابقه داده اند و صاحبان آن ها در 11 “قهرم، ملی و بین المللی GT4” برنده شده اند.

بیشتر: همه چیز تویوتا سوپرا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-gr-supra-gt4-evo-revealed

در خودروهای جاده ای، بی ام و 3.0 لیتری شش خطی در سوپرا 285 کیلووات قدرت و 500 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. ECU در مسابقه GT4 تا 660 نیوتن متر گشتاور را امکان پذیر می کند، در حالی که قدرت ،وجی بر اساس قو،ن تعادل عملکرد تغییر می کند.

تویوتا به مشتریان خود مسابقه داده است فوق GT4 یک تغییر در اواسط عمر

GR Supra GT4 Evo «در پاسخ به بازخورد سازنده مشتریان و نتایج ارزیابی‌های دقیق» مورد بررسی قرار گرفته است و تمرکز روی ترمز، موتور و هندلینگ قرار گرفته است.

قدرت همچنان از یک موتور 3.0 لیتری شش سیلندر خطی توربوشارژ تامین می شود، اما تویوتا می گوید قدرت بیشتر و منحنی گشتاور بهینه شده وجود دارد. همچنین می گوید خنک کننده برای سال 2023 بهبود یافته است.