تویوتا HyRyder نوع پایه جزئیات

برای توجیه بر،ب تریم پایه، تویوتا ویژگی های داخل را کاهش داده است. به طور کلی سیستم اطلاعات سرگرمی را از دست می دهد. با این حال، تویوتا شکافی را برای انجام نصب پس از فروش در نظر گرفته است که جایگزین ارزان‌تری برای مشتریان خواهد بود. از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به فرمان برقی تلسکوپی قابل تنظیم، تهویه مطبوع خودکار، دریچه های AC عقب، فیلتر PM 2.5 و صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع اشاره کرد.

رقابت

برخی از ویژگی های کلیدی موجود در این مدل عبارتند از لامپ های LED، چراغ های LED دوقلو، چراغ عقب LED، ORVM با نشانگر چرخش، اسپوی، انتهای سقف، دستگیره های رنگ بدنه درها و آنتن باله ،ه. همه اینها در کنار هم، ظاهر و احساس تریم پایه Hyryder را بهبود می بخشد.

علیرغم اینکه E MT تریم پایه است، از نظر زیبایی شناختی، هوشمند به نظر می رسد. با این حال، برخی از ویژگی های برتر را از دست می دهد که این واقعیت را نشان می دهد که مدل پایه است. برای شروع، تریم به جای LED از چراغ‌های جلو پروژکتور Bi-Halogen بهره می‌برد. به جای آلیاژهای موجود در ک، های بالاتر، روی چرخ های فولادی 17 اینچی سوار می شود.

Urban Cruiser Hyryer پلت فرم، طراحی، فضای داخلی و پیشرانه خود را با Grand Vitara از Maruti Suzuki به اشتراک می گذارد.

نوع پایه تویوتا هایرایدر
نوع پایه تویوتا هایرایدر

در مورد تریم پایه E MT، به صورت استاندارد به موتور بنزینی 1.5 لیتری سری K ماروتی متصل می شود. همچنین دارای یک راه‌اندازی یکپارچه استارت ژنراتور است که به آن کمک می‌کند بر،ب هیب، ملایم را دریافت کند. گزینه های گیرب، فقط به گیرب، 5 سرعته دستی محدود می شود زیرا گزینه 6 سرعته AT فقط از تریم S و به بعد در دسترس است. موتور بنزینی می تواند قدرتی معادل 103 ، بخار و 136.8 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید کند.

YT Channel، The Car S،w اکنون ویدئویی از تریم پایه Urban Cruiser Hyryder – E MT 2 WD Neo Drive را منتشر کرده است. از طریق ویدیو، می توان دید واضحی از زیبایی ظاهری تریم E MT و تمام ویژگی های این بسته دریافت کرد.

تویوتا HyRyder Base V،t Walkaround

تویوتا اخیراً Urban Cruiser Hyryder خود را روانه بازار کرده بود و ویدیوهای متعددی از تریم های مختلف آن اکنون در اینترنت منتشر می شود. معمولاً، یکی از جالب‌ترین تریم‌های تمام محصولات جدید، تریم پایه است که اغلب به نظر می‌رسد که بهترین گزینه برای قیمت است. قیمت Urban Cruiser Hyryder از INR 10.48 lakhs شروع می شود و تا INR 18.99 lakhs برای تریم رده بالا می رسد (قیمت های نمایشگاه قبلی).

در مورد رقابت، رقبای اصلی Urban Cruiser Hyryder هیوندای کرتا، کیا سلتوس، اشکودا کوشاک، فول،‌واگن تایگون و ماروتی سوزوکی گرند ویتارا هستند. برخی از ویژگی‌های بخش اول در هر دو، Hyryder و Grand Vitara شامل گزینه‌ای برای داشتن سیستم AWD یا پیشرانه هیب، قوی (هرچند به طور جداگانه موجود است).


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-hyryder-base-v،t-detailed-first-look-walkaround-12451305.html

کیت ایمنی تریم پایه به طور کلی شامل دو کیسه هوای جلو، پایه های صندلی کودک ISOFIX، ABS با EBD، کنترل نگه داشتن در سربالایی، کنترل پایداری خودرو، روز/شب IRVM (قابل تنظیم دستی) و سنسورهای پارک عقب است. Hyryder E MT علیرغم اینکه یک تریم پایه است، دارای صندلی‌های خوابیده، ورود بدون کلید، عملکرد دکمه‌ای استارت/ایست، تاشوی الکتریکی آینه‌های بیرونی، صندلی‌های ردیف دوم به نسبت 60:40 و فضای ذخیره‌سازی بسیار زیاد است.