تویوتا Innova 2023 با جزئیات به نمایش درآمد

Innova موجود دارای گزینه های موتور 2.7 لیتری بنزینی و موتور 2.4 لیتری دیزلی است. در بازار هند، تویوتا به احتمال زیاد به فروش مدل فعلی همراه با نسخه هیب، جدید ادامه خواهد داد. با این حال، مدل فعلی ممکن است گزینه بنزین را از دست بدهد و فقط برای اپراتورهای ناوگان در دسترس باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-toyota-innova-spied-in-detail-reveals-m،ive-road-presence-12451547.html

تویوتا به ،وان بخشی از تمرکز خود بر الکتریکی سازی، به زودی Innova Hybrid را عرضه خواهد کرد. این اولین بار در اندونزی به فروش می رسد، جایی که انتظار می رود Innova Zenix نامگذاری شود. در اینجا، Innova Hybrid احتمالاً پلاک Hycross را دریافت می کند. نمایندگی های تویوتا در اندونزی قبلاً شروع به رزرو پیش ،ید برای Innova Hybrid به قیمت 15 میلیون روپیه (تقریباً 80 هزار روپیه) کرده اند.

برخی از ویژگی‌های جدید Innova Hybrid شامل چراغ‌های جلو و توقف LED، نور محیطی چند رنگ، کف تخت، لایه‌های نرم جزئی روی داشبورد، فضای ذخیره‌سازی زیر زمین، سانروف پانوراما، درب عقب برقی و صندلی‌های کاپیتان با عملکرد عثم، است. از نظر ایمنی، Innova Hybrid دارای ترمز دستی الکترونیکی و دوربین 360 درجه خواهد بود.

تویوتا اینووا HyCross MPV هیب، 2023
تویوتا اینووا HyCross MPV هیب، 2023

پلت فرم هیب، تویوتا اینووا، مشخصات

در مقایسه با مدل فعلی که مبتنی بر نردبان معمولی در تنظیم قاب است، هیبرید جدید Innova دارای شاسی مونوکوک خواهد بود. این بر اساس معماری جه، جدید تویوتا (TNGA) خواهد بود. در حالی که مدل فعلی به دلیل ویژگی‌های سازگار با سوء استفاده و حمل بار محبوب است، Innova Hybrid سواری نرم‌تر، بهره‌وری سوخت بهبود یافته و کنترل و هندلینگ بهتر را ارائه می‌دهد. مونوکوک ها نیز عموماً ایمن تر از بدنه روی قاب هستند.

قاطرهای آزمایشی هیب، Innova در آزمایش‌های جاده‌ای در هند و خارج از کشور نیز مشاهده شده‌اند. اگرچه شکل اصلی تا حد زیادی ی،ان است، نسخه هیب، MPV احتمالاً استایل تازه‌تری خواهد داشت. در حالی که قاطر آزمایشی در هند به شدت استتار شده بود، با مجموعه جدیدی از رینگ های آلیاژی دیده شد. آ،ین ع، های جاسوسی به نوین گودا (Naveen Gowda) از علاقه مندان به خودرو اختصاص دارد.

فضای داخلی هیب، Innova

MPV همچنین دارای Toyota Safety Sense (TSS) خواهد بود که ویژگی هایی مانند کمک رانندگی فعال، کمک علائم جاده، کمک ردیابی بین خطوط، هشدار ،وج از خط، نور بالا خودکار، کروز کنترل پویا راداری و سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده را ارائه می دهد. مجموعه دقیق ویژگی های موجود تحت TSS بر اساس مدل خودرو متفاوت است. در بازارهای بین المللی، TSS با چندین خودروی شاسی بلند تویوتا، کراس اوورها، خودروها، مینی ون ها، کامیون ها و خودروهای الکتریکی عرضه می شود.

قبل از عرضه، جزئیاتی در مورد فضای داخلی Innova Hybrid به صورت آنلاین درز کرده است. افرادی که قصد ،ید Innova Hybrid را دارند، می توانند انتظار تجربه کابین ممتاز را داشته باشند، زیرا MPV به روز شده دارای طیف وسیعی از ویژگی های سطح بالا است. اینها ویژگی های جدیدی هستند که با مدل فعلی در دسترس نیستند. بیشتر ویژگی‌های پیشرفته با نسخه پیشرفته Innova Hybrid در دسترس خواهند بود.

Toyota Innova Hybrid جدید اولین عرضه جه، خود را در ماه نوامبر انجام خواهد داد. انتظار می رود هند در سه ماهه اول سال 2023 عرضه شود

تویوتا اینووا HyCross MPV هیب، 2023
تویوتا اینووا HyCross MPV هیب، 2023

انتظار می رود Innova Hybrid یک موتور 2.0 لیتری یا 1.8 لیتری بنزینی جدید تولید کند. در مقایسه با RWD مدل فعلی، FWD خواهد داشت. همراه با موتور بنزینی، پیشرانه هیب، یک موتور الکتریکی متصل به باتری الکتریکی خواهد داشت. تویوتا می تواند از نسخه بومی سازی شده THS II (Toyota Hybrid System II) استفاده کند که از راه اندازی دو موتوره استفاده می کند. THS II به خاطر بهره وری سوخت بهبود یافته و گشتاور «گام به گام» بالا معروف است.

تویوتا اینووا HyCross MPV هیب، 2023
تویوتا اینووا HyCross MPV هیب، 2023