تویوتا Innova Crysta G مدل پایه 2023 در نمایندگی

تویوتا Kirloskar Motors رزروهای جدید Innova Crysta را آغاز کرده است. مبلغ رزرو 50000 روپیه تعیین شده است و می توان آن را در هر یک از نمایندگی های تویوتا یا از طریق وب سایت شرکت انجام داد. قرار است در روزهای آینده راه اندازی شود. پیش از آن، اولین دسته از Innova Crysta 2023 اکنون به نمایشگاه‌های فروش رسیده است. نوک کلاه به کانال AutoTrend برای به اشتراک گذاری جزئیات منحصر به فرد.

تویوتا Innova Crysta G مدل پایه 2023
تویوتا Innova Crysta G مدل پایه 2023

فضای داخلی Innova Crysta 2023 نیز مشابه مدل ،وجی است که دارای 7 صندلی با صندلی کاپیتان و 8 صندلی در ردیف 2 یک نیمکت است. در نسخه پایه G، چراغ‌های جلو هالوژن، سرعت‌سنج با MID، AC دستی، صندلی‌های پارچه‌ای، شیشه‌های برقی با خاموش شدن خودکار برای راننده و غیره دریافت می‌کنید.

Safety On Base v،t

ایمنی در مجموع از طریق ۷ کیسه هوا، سنسورهای پارک جلو و عقب، کنترل پایداری الکترونیکی، دستیار شروع به حرکت در سربالایی، ABS و EBD انجام می‌شود، در حالی که برای ایمنی بیشتر، کمربند ایمنی ۳ نقطه‌ای و تکیه‌گاه سر نیز دریافت می‌کند. Toyota Innova Crysta مدل 2023 به موتور 2.4 لیتری دیزل مجهز خواهد شد که مطابق با RDE است. این موتور 148 ، بخار قدرت و 360 نیوتن متر گشتاور ارائه می دهد و به گیرب، 5 سرعته دستی متصل می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-toyota-innova-crysta-g-base-v،t-walkaround-12459160.html

Innova Crysta جدید دارای تغییرات ظاهری بسیار جزئی است که شامل جلوپنجره جدید و برخی به‌روزرس،‌های کرومی روی سپر آن می‌شود. بقیه طراحی بیرونی آن شبیه به مدل نسل قبلی آن است. در ویدیوی زیر به نوع پایه نسخه جدید Innova Crysta G نگاهی دقیق بیندازید.

در بالای نسخه خطی، ویژگی هایی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی 8 اینچی با Android Auto و Apple CarPlay، روشنایی محیط، ورود بدون کلید و استارت دکمه را دریافت می کنید. همچنین از امکانات رفاهی راننده و سرنشینان برخوردار است که از جمله آنها می توان به صندلی راننده 8 جهته، صندلی های ردیف دوم با تک لمسی با صندلی های مشکی و بژ اشاره کرد.

Innova Crysta MPV یک مدل مهم در خط تولید این شرکت بوده است. اولین مدل نسل آن در سال 2005 وارد بازارهای هند شد. تا به امروز، فروش نزدیک به 1 میلیون دستگاه بوده است. این خودرو که به دلیل قابلیت اطمینان، همراه با راندمان و عملکرد بالای سوخت شناخته شده است، به ،وان یک وسیله نقلیه خانوادگی و توسط اپراتورهای ناوگان مورد توجه قرار گرفته است. شاید به یاد بیاورید که در نوامبر 2022، تویوتا Innova Crysta را از وب سایت شرکت خود حذف کرده بود، زم، که Hycross به طور رسمی معرفی شد. اکنون، پس از عرضه موفقیت‌آمیز Hycross، این شرکت بار دیگر Innova Crysta را وارد بازار کرده است که این بار منحصراً با موتور دیزلی کار می‌کند.

تویوتا Innova Crysta Diesel Base V،t

کریستا جدید دارای مه شکن ذوزنقه ای است، در مقایسه با واحدهای مثلثی مدل قبلی. چراغ های جلو مانند قبل هستند. در حالی که تریم‌های G و GX دارای چراغ‌های جلوی هالوژن چند بازتابنده هستند، تریم‌های VX و ZX به چراغ‌های جلو پروژکتور LED خودکار با لامپ‌های خلاص LED مجهز هستند. انواع با مشخصات بالا دارای تراز خودکار چراغ‌های جلو هستند. از دیگر ویژگی‌های کلیدی Innova Crysta 2023 می‌توان به ORVM‌های رنگی بدنه، ORVM‌های قابل تنظیم و جمع‌شوندگی الکتریکی، آنتن باله ،ه، اسپوی، عقب، برف‌پاک‌کن شیشه عقب و مه‌زدایی اشاره کرد.

تویوتا Innova Crysta G مدل پایه 2023
تویوتا Innova Crysta G مدل پایه 2023

تویوتا اینووا کریستا در چهار تریم G، GX، VX و ZX و پنج گزینه رنگ بیرونی سفید مروارید کریستال شاین، سوپر سفید، نقره‌ای، مشکی At،ude و برنز آوانتگارد ارائه می‌شود. هر کدام از این گونه ها در گزینه های 7 و 8 نفره هستند به جز ZX که به طور انحصاری فقط در 7 نفر ارائه می شود.

Toyota Innova Crysta 2023 نیرو را منحصراً از طریق یک موتور 2.4 لیتری دیزل با گیرب، دستی تامین می کند.

تویوتا Innova Crysta G مدل پایه 2023
تویوتا Innova Crysta G مدل پایه 2023