تویوتا Innova Hycross با نام Innova Zenix در مالزی عرضه شد

که به ،ه خود آن را ورزشی تر می کند، کلمه ای که معمولاً با افراد جابجا نمی شود. گفتنی است، رینگ های آلیاژی 18 اینچی برای این خودرو بسیار کوچک به نظر می رسند. فاصله از زمین 185 میلی متر سالم است. برند Innova برای اولین بار شاسی مونوکوک (TNGA GA-C) و معماری FWD را دریافت می کند. نسل قبلی Innova دارای شاسی قاب نردب، و RWD بود.

برای مرجع، Innova Crysta مخصوص هند بین روپیه هزینه دارد. 19.13 لک و روپیه 25.43 لک (هر دو سابق ش). جدا از قیمت، تفاوت زیادی بین Innova Zenix ما،یایی و Innova Hycross هندی وجود ندارد. تویوتا هوشمندانه طراحی SUV مانند را با MPV ممتاز جدید خود ادغام کرده است. روکش بدنه نه تنها به ظاهر ناهموار می‌افزاید، بلکه حجم آن را کاهش می‌دهد.

Toyota Innova Zenix Interiors
Toyota Innova Zenix Interiors

Toyota Innova Hycross با نام Innova Zenix در ما،ی عرضه شد
Toyota Innova Hycross با نام Innova Zenix در ما،ی عرضه شد

تولید Toyota Innova Hycross مخصوص هند در تاسیسات این شرکت در Bidadi، در نزدیکی Bengaluru، Karnataka انجام می شود.

Innova Zenix ما،یایی در اندونزی تولید می شود و از طریق مسیر CKD برای مونتاژ محلی وارد می شود. درست مانند هند، جایی که کریستا به همراه HyCross به فروش می رسد، در ما،ی نیز همین اتفاق می افتد. استاندارد Innova در ما،ی در دو سطح 2.0 X و 2.0 G با قیمت 134000 رینگیت (23.78 لک) و 142000 RM (25.2 لک) عرضه می شود.

قیمت ها از 165000 رینگیت برای 2.0 ولت (29.2 لک) و 202000 رینگیت (35.85 لک) برای 2.0 HEV شروع می شود. هر دو قیمت در ما،ی در جاده است و شامل هزینه های بیمه نمی شود. به ،وان مرجع، Innova Hycross مخصوص هند از روپیه شروع می شود. 18.55 لک و تا 27.05 لک می رود (هر دو سابق ش).

تویوتا Innova Hycross در ما،ی معرفی شد

Toyota Innova Zenix ساخت اندونزی از سیستم انتقال قدرت مشابهی با Innova Hycross مخصوص هند بهره می برد. در ظاهر غیرهیب،، 171 ، بخار قدرت و 205 نیوتن متر گشتاور دارد. تنها یک CVT 10 پله ای نیرو را از موتور به چرخ های جلو منتقل می کند. در ظاهر هیب،، Zenix مجموعا 184 ، بخار قدرت به همراه یک موتور الکتریکی 206 نیوتن متری دارد.

تویوتا Innova Zenix کابین جادار
تویوتا Innova Zenix کابین جادار

Innova نه تنها زیرپایی ناهموار خود را رها کرد، بلکه با پلت فرم مدرن 170 کیلوگرم وزن کم کرد. این امر استحکام شاسی، چابکی، راحتی سواری، پایداری و همچنین راندمان سوخت را بهبود می بخشد. چیدمان صندلی ها 2+2+3 یا 2+3+3 است.

پیشرانه های مشابه مدل هندی

یونایتد موتور ورکز تویوتا موتور (UMWT) MPV Innova Hycross ممتاز خود را با نام Innova Zenix اخیراً در ما،ی عرضه کرده است. برخلاف شش تریم G، GX، VX، VX (O)، ZX و ZX (O) که در هند عرضه می‌شوند، UMWT تنها Innova Zenix را در دو سطح 2.0 V و 2.0 HEV عرضه می‌کند.

تمامی ویژگی‌ها شامل مجموعه Toyota Safety Sense 3.0 ADAS، نورپردازی LED، صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی 10.1 اینچی با اندروید اتو بی‌سیم و Apple CarPlay، کنترل آب و هوای خودکار، ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای، صفحه نمایش ابزار 7 اینچی، سانروف پانوراما، نور محیطی، عقب دریچه های AC و موارد دیگر. ماروتی سوزوکی Toyota Innova Hycross مهندسی شده را به ،وان Invicto در 5 ژوئیه 2023 در هند عرضه خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-launched-as-innova-zenix-in-malaysia-12472455.html