تویوتا Innova Hycross نوع پایه جزئیات

هنگامی که به صورت رودررو مشاهده می‌شود، نوع پایه G نیمه بد به نظر نمی‌رسد. هیچ کاهش هزینه قابل توجهی وجود ندارد. تویوتا برای مدل های پایه که به جای LED از لامپ های هالوژن اسپرت استفاده می کنند، یک دسته چراغ های جلو معمولی ارائه می دهد. نشانگرهای دور نیز هالوژن هستند. چراغ‌های مه شکن و LED DRL نیز مورد توجه قرار می‌گیرند.

Innova Hycross Base G V،t Side
Innova Hycross Base G V،t Side

در اندونزی، تویوتا آن را Innova Kijang Zenix می نامد. دو ،د بعد از برند Innova. Toyota Innova Kijang Innova Crysta بود که ما در هند گرفتیم. تویوتا هند نام Urban Cruiser را از شاسی بلند زیر 4 متری حذف کرد و آن را به HyRyder زد. با این منطق، می توان با اطمینان گفت که TKM MPV آینده را با نام Innova Crysta HyCross نامگذاری خواهد کرد.

منبع تصویر
منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-base-v،t-detailed-first-look-12453828.html

در کنار، چرخ های آلیاژی وجود دارد. با این حال، اینها همان رینگ های آلیاژی 17 اینچی نیستند که در مدل های با مشخصات بالا به نمایش گذاشته شده است. اینها کوچک به نظر می رسند و به نظر نمی رسد که چاه چرخ را به خوبی پر کنند. در عقب، نسخه G پایه Innova Hycross دارای نوار کرومی است که در بالای لوگوی تویوتا قرار گرفته است.

با توجه به استراتژی قیمت‌گذاری تویوتا، قیمت‌های نوع G پایه اینووا Hycross از بسیاری از شاسی‌بلندهای ک، D ممتاز پیشی می‌گیرد.

Innova Hycross Base G V،t
Innova Hycross Base G V،t

واشر عقب و برف پاک کن وجود دارد و به نظر می رسد مه گیر عقب وجود ندارد. محفظه موتور در نوع پایه G پوششی ندارد. وقتی صحبت از موتورها شد، فناوری هیب، قوی از دست رفته است. احتمالاً TKM فناوری هیب، قوی را در انواع پایه در هند نیز ارائه نخواهد کرد.

داخلی و مشخصات

با سابقه قیمت تویوتا در هند، تعجب آور نیست که قیمتی را ببینیم که از روپیه روپیه شروع می شود. 25 لک (سابق). برای مرجع، قیمت Innova Crysta از 18.08 لک برای تریم پایه GX 7 نفره با پیشرانه بنزینی شروع می شود. نوع Innova Hycross Base G مقدار من،ی از کیت را با قیمت جاده ای 491 میلیون روپیه (تقریباً 25 میلیون روپیه) بسته بندی می کند. هنگامی که در هند راه اندازی شد، همان تریم G احتمالاً نسخه پایه برای Innova Hycross خواهد بود. بیا یک نگاهی بیندازیم.

Innova Hycross Base G v،t جزئیات

در نمای داخلی، در نوع G پایه Innova Hycross مقدار زیادی کم نشده است. این دستگاه دارای کنترل آب و هوا، دریچه های AC پشت بام با کنترل دمنده، دسته های جلو و عقب، انتخابگر دنده نصب شده روی داشبورد، آینه های قابل تنظیم الکتریکی، قفل از راه دور، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی با کنترل های نصب شده روی فرمان و MID در کنسول ابزار است.

Innova Hycross Base G V،t Interior
Innova Hycross Base G V،t Interior

حتی یک داشبورد دو رنگ به همراه صندلی‌های ردیف دوم با ت،یم 60:40 و صندلی‌های ردیف سوم با ت،یم 50:50 ارائه می‌شود. در مقایسه با Innova Crysta، Hycross با توجه به ساختار، پیشرانه و فناوری آن بسیار مدرن‌تر است. HyCross (Zenix) دارای موتور 2.0 لیتری M20A-FXS با قدرت 152 ، بخار است. این پیشرانه از آنجایی که هیب، است، دارای یک موتور الکتریکی با قدرت 113 ، بخار و ،یبی است، این پیشرانه 186 ، بخار قدرت و 187 نیوتن متر گشتاور ارائه می دهد. این تنها با CVT ارائه می شود. یک حالت EV اختصاصی نیز وجود دارد.

تویوتا سوار بر موج موفقیتی که توسط Innova و Fortuner در هند برای مدت طول، ایجاد شده بود، بوده است. در طرح بزرگ چیزها، چیزهای جدید همیشه موفق می شوند. اگرچه این ممکن است در مورد Innova صادق نباشد. شایعات پیرامون Innova Hycross نشان می دهد که تویوتا Crysta خود را با فروش آن در کنار Hycross زنده نگه می دارد.