تویوتا Innova HyCross GR Sport در رنگ سفید اسپرت به نظر می رسد

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-gr-sport-looks-sporty-in-white-render-12453521.html

آ،ین تیزر وجود سانروف پانوراما، روشنایی محیط، دریچه های AC پشت سقفی که موازی با سانروف قرار گرفته اند و صفحه نمایش های اختصاصی برای مسافران ردیف دوم را تایید می کند. داش‌کم نیز می‌تواند ارائه شود، به احتمال زیاد با انواع با مشخصات بالا. تویوتا Innova Hycross دارای داشبورد چند لایه، صفحه نمایش لمسی شناور بزرگ و کنسول مرکزی برجسته خواهد بود.

در هند، تویوتا اخیراً Urban Cruiser HyRyder را راه اندازی کرده است که یک آپشن هیب، قوی دارد. تویوتا حتی قطعات خودروهای هیب، خود را به شرکت‌هایی مانند ماروتی سوزوکی نیز برون سپاری می‌کند. اکنون، این برند ژاپنی قرار است Innova HyCross را در 25 نوامبر در هند عرضه کند. همین خودرو در تاریخ 21 نوامبر در اندونزی با نام Innova Zenix عرضه می شود.

نسخه اسپورت Innova HyCross GR ارائه شده است

از نظر طراحی، Innova HyCross GR Sport دارای جلوپنجره مشکی براق با نشان برجسته GR است. ،اصر نقره ای که HyCross معمولی دریافت می کند، با ،اصر سیاه جایگزین می شود. سپر جلو اکنون بازطراحی شده است و نیمه پایینی نمای واضح‌تری پیدا می‌کند که ظاهر اسپلیتر جلو را به شما می‌دهد. نمای جانبی دامن‌های اسپرت و چرخ‌های سیاه‌شده را نشان می‌دهد.

از آنجایی که تویوتا تبار مسابقه ای دارد، ما اغلب نسخه های GR Sport محصولات آنها را می بینیم. قابل توجه ترین آنها GR یاریس است که هم در بخش خودروهای سواری و هم در موتوراسپرت رالی یک حس جه، است. فورچونر یک نوع GR-S با قیمت روپیه دریافت می کند. 50.34 لک (سابق). بنابراین، اگر تعجب کرده اید که یک نوع GR از Innova HyCross چگونه به نظر می رسد، این پاسخ است.

هنرمند رندر Malvin WS این فکر را در قالب یک رندر دیجیتال زنده کرده است. توجه داشته باشید که این رندر تنها بر اساس تخیل هنرمند است و به سفارش تویوتا ساخته نشده است. نگاهی به نوع Innova HyCross GR Sport رندر شده در زیر بیندازید.

Toyota Innova HyCross GR Sport Render vs Current Innova
Toyota Innova HyCross GR Sport Render vs Current Innova
فشار جه، تویوتا به سمت فناوری هیب،، این شرکت را به سمت هیبریدسازی محصولات موجود ICE و عرضه‌های جدید هدایت کرده است. بر خلاف سایر شرکت‌هایی که در حال ورود به عرصه تمام الکتریکی هستند، تویوتا بیشتر بر روی فناوری هیب، تمرکز کرده است. اخیراً تویوتا از نسل پنجم پریوس PHEV خود نیز رونمایی کرد.

Innova Hycross می تواند از یک موتور 2.0 لیتری جدید استفاده کند. گزینه های پیشرانه شامل بنزین NA و یک سیستم هیب، قوی خواهد بود. سایر به روز رس، های کلیدی Innova Hycross شامل شاسی مونوکوک به جای قاب نردبان و FWD به جای RWD است. هند در 25 نوامبر شاهد معرفی Innova HyCross خواهد بود. رزرو در همان روز باز خواهد شد.

رندر Innova HyCross GR Sport جنبه اسپرت تری از MPV آینده در هند را به نمایش می گذارد.

Toyota Innova HyCross GR Sport Render
Toyota Innova HyCross GR Sport Render

Malvin از یک لمس اسپرت استفاده کرده است، در حالی که در مورد آن خیلی عجیب نیست. تغییراتی که او ارائه کرده است ظریف هستند و به خوبی با موقعیت بازار Innova HyCross در اندونزی ،یب می شوند. جزئیات پیشرانه هنوز تایید نشده است، اما شایعات به موتور 2.0 لیتری با پیشرانه هیب، قوی اشاره می کنند.

مشخصات و ویژگی ها