تیراندازی رام برای تویوتا هایلوکس با Rampage برزیلی

Rampage همچنین در تریم‌های آشنای Laramie، Rebel و Long،rn به‌علاوه یک Night Edition عرضه خواهد شد.

بیشتر: فورد رنجر رام با استتار کمتر جاسوسی شده است
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ram-gunning-for-toyota-hilux-with-،zilian-rampage

جیپ کامپس و برادر سه ردیفه آن Commander و همچنین فیات تورو اوت برزیلی که در برخی بازارها با نام Ram 1000 فروخته می شود از این استفاده می شود.

انتظار می‌رود که مدل جدید نیز مانند دوج یوتی دارای زیربنای یکپارچه باشد، در این مورد معماری Small-Wide 4×4.

مشخص نیست که آیا Rampage در این مرحله به خارج از آمریکای لاتین صادر خواهد شد یا اینکه یک مدل منطقه ای باقی خواهد ماند.

از زمان جدا شدن از برند دوج در سال 2010، رم تنها یک پیکاپ کوچکتر از 1500 در آمریکای شمالی فروخته است: داکوتا، یک دوج داکوتای تغییر یافته که تنها تا سال 2011 عرضه شد.

  • تیراندازی رام برای تویوتا هایلو، با Rampage برزیلی

طبق گزارش ها، هر دو موتور با گیرب، 9 سرعته اتوماتیک و چهار چرخ متحرک جفت خواهند شد، در حالی که خودروها اسرار گزارش شده است که موتور 2.4 لیتری توربو دیزلی بعدا وارد بازار خواهد شد.

  • تیراندازی رام برای تویوتا هایلو، با Rampage برزیلی
    نمونه اولیه Rampage

طبق گزارش‌ها، موتورها از یک موتور 2.0 لیتری توربو دیزل 127 کیلوواتی و یک توربو بنزینی 2.0 لیتری تشکیل خواهند شد.

برای مشاهده گا،ی کامل روی ع، کلیک کنید.

همانطور که توسط اخبار خودروگفته می شود که این کانسپت پیکاپ برقی سایز متوسط ​​رام شبیه به کانسپت 1500 Revolution است که در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی امسال (CES) در ژانویه معرفی شد.

در جاهای دیگر، رم یک فیات فول بک تغییر یافته، که خود یک میتسوبیشی تریتون سبک بازسازی شده بود، از سال 2016 تا 2019 در خاورمیانه و آفریقا فروخت.

نشریه برزیل اسرار خودکار گزارش می‌دهد که Rampage چیزهای زیادی را با Jeep Commander به اشتراک می‌گذارد، از جمله درهای جلو، ستون‌های A و جلوپنجره، اما سیستم تعلیق دوباره تنظیم‌شده‌ای دارد و در عین حال از طراحی بزرگ Ram 1500 الهام می‌گیرد.

سال گذشته Stellantis یک پیکاپ الکتریکی متوسط ​​جدید را در میان ناوگان وسایل نقلیه در پلت فرم جدید STLA Large برای برندهای کرایس،، دوج، جیپ و رم به نمایش گذاشت.

رم ute سایز متوسط ​​جدید خود را برای برزیل که توسط تیم خود در آنجا و در ارتباط با همتایان خود در آمریکای شمالی ساخته شده است، به نمایش گذاشته است.

شایعه شده است که گرد و غبار را از بین می برد داد و بیداد پلاک نام، آ،ین بار در یک دوج دو در ute تولید شده از 1982 تا 1984 که از Omni O24 کوپه گرفته شده است، دیده شده است.

این شرکت تایید کرده است که با در نظر گرفتن بازارهای بین المللی و فرمان راست طراحی شده است، به این م،ی که به احتمال زیاد راهی استرالیا خواهد شد.

  • تیراندازی رام برای تویوتا هایلو، با Rampage برزیلی
    دوج داد و بیداد

همانطور که ویدیوی تیزر نشان می دهد، چراغ های جلو و عقب شبیه به چراغ های 1500 هستند، همانطور که کاپوت چین دار نیز شبیه است.

انتظار می رود Rampage از نظر اندازه به تویوتا هایلو، و فورد رنجر بدنه روی فریم نزدیک باشد. این بدان م،است که احتمالاً بزرگ‌تر از Ram 1000 و Ram 700 است که دومی نسخه‌ای از Fiat Strada ute است.

Ram تایید کرده است که در حال کار بر روی یک دستگاه برقی با اندازه متوسط ​​در ایالات متحده است و احتمالاً پلاک داکوتا را که به فروشندگان آنجا نشان داده است، احیا می کند.