تیونرها با نسل بعدی فورد موستانگ که به استرالیا می آید مقابله می کنند

RTR اعلام کرده است که موستانگ RTR Spec 1 نیز وجود خواهد داشت، اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد این نسخه فاش نکرده است.

در داخل یک دکمه شیفت RTR Performance، تشک‌های کف RTR، و یک پلاک سریالی روی داشبورد وجود دارد که امضای Vaughn Gittin Jr. حک شده است.

“با توجه به زمان قابل توجه حمل و نقل بین کارخانه در فلت راک، میشیگان و استرالیا، ما انتظار داریم اولین ورود در سه ماهه اول سال 2024 باشد.”

هیچ تغییری در موتور 5.0 لیتری کایوت V8 موستانگ GT صورت نگرفته است که در ایالات متحده تایید شده است که 356 کیلووات قدرت و 563 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این 362 کیلووات و 567 نیوتن متر با سیستم اگزوز عملکرد سوپاپ فعال اختیاری تولید می کند.

  • تیونرها با نسل بعدی فورد موستانگ که به استرالیا می آید مق، می کنند

در ایالات متحده، Mustang RTR Spec 2 12,495 دلار آمریکا (~ 19,200 دلار استرالیا) قیمت دارد که بالاتر از قیمت پایه موستانگ GT 43,540 دلار آمریکا (~ 66,900 دلار استرالیا) است. نه قیمت استرالیایی برای بسته 2 موستانگ RTR و نه خود موستانگ نسل هفتم هنوز تایید نشده است.

  • تیونرها با نسل بعدی فورد موستانگ که به استرالیا می آید مق، می کنند

این سیستم تعلیق به گونه‌ای طراحی شده است که یک تجربه رانندگی استثنایی در داخل و خارج از مسیر ارائه دهد.

این موتور را می توان به دو جعبه دنده شش سرعته دستی یا 10 سرعته اتوماتیک متصل کرد.

در ،مت بیرونی یک کیت بدنه متشکل از جلوپنجره بالایی RTR با روشنایی برجسته LED، جلوپنجره پایینی، جلوپنجره گوشه، شکاف چانه، ،د زیر سینی، دریچه کاپوت، شکاف‌های راکر، اسپلیترهای پانل یک چهارم عقب و اسپوی، اردک پشتی وجود دارد.

  • تیونرها با نسل بعدی فورد موستانگ که به استرالیا می آید مق، می کنند

شرکت تیونینگ ایالات متحده هنوز پنج بسته مختلف برای موستانگ ،وجی ارائه می دهد که دیگر برای سفارش در استرالیا در دسترس نیست.

  • تیونرها با نسل بعدی فورد موستانگ که به استرالیا می آید مق، می کنند

بر اساس فورد موستانگ GT، موستانگ RTR Spec 2 به محض اینکه نمونه هایی از آن به نمایندگی های فورد وارد شود، در ایالات متحده در دسترس خواهد بود. شایان ذکر است که اولین نمونه های استرالیایی موستانگ معمولی اخیراً به سه ماهه اول سال 2024 به تعویق افتاد.

همانطور که در بالا ذکر شد، فورد استرالیا اخیرا تایید کرده است که تولید نسل هفتم موستانگ تا سه ماهه اول سال 2024 به تعویق افتاده است.

یکی از سخنگویان فورد استرالیا گفت: “تولید موستانگ های استرالیایی قرار است تا اوا، سال جاری آغاز شود.”

شرکت واردات، تبدیل و اصلاح فورد استرالیایی Mustang Motorsport اکنون ثبت نام های مورد علاقه موستانگ RTR Spec 2 را آغاز کرده است.

بیشتر: همه چیز فورد موستانگ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/tuners-tackle-next-gen-ford-mustang-coming-to-australi،

یکی از ویژگی‌های بارز بسته موستانگ RTR Spec 2، سیستم تعلیق RTR Tactical Performance است که شامل کمک فنرها و پایه‌های قابل تنظیم، فنرهای پایین‌آور و میله‌های چرخشی قابل تنظیم جلو و عقب است.

شرکت تیونینگ ایالات متحده RTR اولین نسخه از نسل هفتم خود را رونمایی کرد فورد موستانگو در تاریخی نامشخص به استرالیا می آید.

علاوه بر این، چرخ‌های 20 اینچی RTR وجود دارد که در تایرهای Nitto NT555 G2 275/35 R20 پیچیده شده‌اند.