جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود

همه آنها 5270 میلی متر طول، 2000 میلی متر عرض و 1845 میلی متر ارتفاع (1840 میلی متر در MIFA 9) در فاصله بین دو محور 3200 میلی متر هستند.

مدل‌های MIFA دارای سیستم تعلیق جلوی مک فرسون و سیستم تعلیق مستقل پنج پیوندی در عقب هستند.

LDV پس از یک وقفه کوتاه با طرحی دراماتیک تر و پر از ویژگی ها به بخش جابجایی افراد بازخواهد گشت.

بسته به نوع آن، با هفت یا هشت صندلی ارائه می شود و MIFA صندلی های کاپیت، با قابلیت تنظیم برقی شش جهته را برای دو ردیف اول ارائه می دهد.

صندلی‌های کاپیتان ردیف دوم دارای زیرپایی و میزهای سینی تاشو هستند و LDV نوید یک تجربه «ک، تجاری» را می‌دهد.

همانطور که در اسناد تایید ،تی در اوایل ماه جاری مشخص شد، MIFA – که در چین با نام Maxus G90 شناخته می‌شود – دارای جلوپنجره آرام‌تری نسبت به نمونه‌های خارج از کشور خواهد بود و در سه سطح تریم ارائه می‌شود.

این باعث می‌شود که آن‌ها 102 میلی‌متر طول،‌تر، 20 میلی‌متر عریض‌تر و 83 میلی‌متر بلندتر از G10 قدیمی‌تر باشند، البته اگر فاصله بین دو محور تقریباً ی،، داشته باشند. آنها همچنین 115 میلی متر طول، تر از کارناوال هستند.

  • جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود

تمامی مدل ها به صورت استاندارد با ترمز اضطراری خودکار جلو و عقب، کروز کنترل تطبیقی، هشدار ،وج از خط و هشدار برخورد از عقب عرضه خواهند شد.

قطعات اصلی این بخش مانند هوندا اودیسه و تویوتا تاراگو دیگر در فروش نیستند.

اینها Mode، Executive و Luxe نامیده می شوند و همه توسط a تغذیه می شوند موتور 2.0 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ تولید 160 کیلو وات از قدرت و 360 نیوتن متر گشتاور، همراه با گیرب، هشت سرعته اتوماتیک آیسین.

این نشان دهنده یک گام بزرگ نسبت به G10 است که تنها دارای رتبه سه ستاره ANCAP بود و فاقد هرگونه فناوری ایمنی فعال بود، در حالی که تنها دارای دو کیسه هوا بود.

MIFA 9 به ،وان یک موتور الکتریکی، جدا از مرسدس بنز eVito Tourer و EQV رقابت کمتری خواهد داشت.

  • جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ldv-mifa-people-mover-due-in-november

را LDV MIFA در نوامبر می رسد و برای کیا کارناوال و هیوندای استاریا شلیک می کند. قیمت و مشخصات دقیق تر در نزدیکی زمان عرضه اعلام خواهد شد.

هیچ اشاره ای به موتور 118.5 کیلوواتی توربو دیزلی که برای فروش در استرالیا نیز تایید شده است، نشده است. خودروسازان گاهی اوقات برای انواعی که تا دیرتر معرفی نشده اند یا اصلا وارد نمی شوند، گواهی می گیرند.

  • جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود

MIFA 9 دارای یک پیشرانه الکتریکی 180 کیلوواتی است و LDV قبلا تایید کرده بود که از باتری لیتیوم یونی 90 کیلووات ساعتی با برد الکتریکی WLTP تا 440 کیلومتر، بسته به نوع، استفاده خواهد کرد.

در حالی که ،وجی‌های آن نسبت به موتور منحل‌شده G10 تغییر چند، نکرده است – 5 کیلووات کمتر و 30 نیوتن متر بیشتر است – مجموعه تج،ات ایمنی آن به طرز چشمگیری رشد کرده است.

  • جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود

این شرکت همچنین گفته است که انتظار دارد رتبه پنج ستاره Euro NCAP را ،ب کند و MIFA 9 به طور استاندارد با مجموعه ای از ویژگی های ایمنی مشابه برادر بنزینی خود عرضه می شود.

  • جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود

دینش چیناپا، مدیر کل LDV گفت: «هر مدل جدید MIFA با سطح قابل توجهی از تج،ات ایمنی استاندارد، ویژگی‌های من،، پیشرانه کم مصرف و موارد دیگر برای خانواده‌های سخت‌کوش استرالیایی عرضه می‌شود.»

اگرچه ممکن است قلب برادر برقی خود، MIFA 9 را نداشته باشد، اما اصول اولیه طراحی تکاملی، راحتی سرنشینان، ایمنی و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد. این بازی حرکت افراد را به طور قابل توجهی پیشرفت کرده است و ما مشتاقانه منتظر تعریف مجدد بخشی هستیم که تاکنون تحت سلطه دو برند بوده است.

  • جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود
    افسانه 9

شارژ MIFA 9 از طریق یک شارژر دیواری خانگی 11 کیلوواتی تقریباً 8.5 ساعت طول می کشد، در حالی که شارژ سریع DC تقریباً به 36 دقیقه نیاز دارد تا از 20 تا 80 درصد پر شود.

این همتای بنزینی MIFA 9 برقی است که پیش از پایان سال نیز به بازار عرضه می شود.

  • جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود
  • جابجایی افراد LDV MIFA در نوامبر به زودی انجام می شود

LDV تأیید کرده است که MIFA 9 در ابتدا با هفت صندلی ارائه می شود و گزینه هشت صندلی در سال 2023 ارائه می شود.

موتورهای بنزینی و دیزلی جدید رقابتی را برای کارناوال کیا ایجاد می کند، نیرویی مسلط با سهم عظیم 65 درصدی از کل بازار خودروهای مردمی در سال جاری.