جانشین آئودی R8 بر اساس پورشه 718 EV ساخته خواهد شد

با این حال، نامزد دیگری وجود دارد که آئودی می تواند از آن برای جانشین R8 خود استفاده کند – پلت فرمی که در آینده 718 با،تر و کیمن استفاده خواهد شد. برقی شدن 718 برای نسل بعدی تایید شده است و از آنجایی که R8 همچنین یک خودروی اسپورت موتور وسط است، باتری‌های عمودی پلتفرم آینده که هدفشان تقلید از چنین دینامیک رانندگی است، من، خواهند بود.

جانشین آئودی R8 تقریباً به خوبی یک خودروی مسابقه‌ای GT3 خواهد بود؟

از آنجایی که آئودی تحت مالکیت گروه فول، واگن است، کاندیدای طبیعی این برند برای ت،یم هزینه های توسعه و اشتراک گذاری پلتفرم ها با پورشه است. در حال حاضر، پورشه از پلت فرم J1 برای تایکان و آئودی e-Tron GT استفاده می کند، اما به زودی با پلت فرم جدید SSP Sport که زیربنای شاسی بلندهای برقی و سدان های آینده پورشه خواهد بود، جایگزین خواهد شد.

خودروی اسپرت آئودی با DNA پورشه؟

آئودی R8 در شکل فعلی خود پس از سال 2023 وجود نخواهد داشت. مدل جدید هنوز امضا نشده است، اما خودی‌های آئودی که با اتوکار صحبت می‌کنند تأیید می‌کنند که واقعاً در راه است. این خودرو R8 نام نخواهد داشت، زیرا شکل یک خودروی هاله ای را به خود می گیرد که قبلاً توسط این برند ساخته نشده بود.

“ما معتقدیم که می‌تو،م در بخش فنی خودروهای برقی کارهای بیشتری انجام دهیم. ما همچنین باید به مشتریان یک تجربه دیجیتالی در مورد مدل‌های RS ارائه دهیم – نحوه شخصی‌سازی ظاهر و احساس درون خودرو. ما می‌تو،م با آن بازی کنیم. در RS e-Tron GT، صدای بسیار منحصربه‌فردی داریم که با دنیای موتورهای احتراقی قابل مقایسه نیست. ما به این نتیجه رسیدیم که باید صدا منحصر به فرد باشد و در مهندسی صدا سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. همچنین می‌تو،م حالت‌های رانندگی خاص دیگری را تصور کنیم. فرصت‌های بی‌پای، وجود دارد.”

جانشینی برای آئودی R8 در حال حاضر در دست ساخت است و ما می د،م که این خودرو الکتریکی خواهد بود، اما تاکنون هیچ سرنخی از این که این شرکت چگونه قصد دارد به این هدف دست یابد، نداریم.

گرام، با این حال، به سرعت اشاره کرد که آئودی اسپورت هر پروژه را متعلق به خود می‌داند. به ،وان مثال، در حالی که Taycan و e-Tron GT از یک پلتفرم متولد شده‌اند، از یکدیگر بسیار منحصر به فرد هستند.

رئیس آئودی اسپورت، سباستین گرام، تایید می کند که جانشین R8 آینده از نظر احساس رانندگی و عملکرد تا حد ممکن به یک خودروی مسابقه ای ک، GT3 نزدیک خواهد بود و حتی 60 درصد از قطعات آن مشابه ک، فوق الذکر است. از ماشین های مسابقه ای

آ،ین خبر: جانشین آئودی R8 بر اساس پورشه 718 EV خارجی ساخته خواهد شد - تصویر 791937

مطمئن باشید که آئودی R8 به شکل EV عرضه می شود. گرم و بقیه اعضای هیئت مدیره آئودی به دنبال یک جانشین R8 الکتریکی هستند. یک آئودی TT الکتریکی آینده نیز در نظر گرفته می شود که در آینده احیا شود، اما در حال حاضر، اولویت آنها یک جانشین R8 است.

در دنیایی که خودروهای تمام الکتریکی (EVs) عملاً صدایی مشابه دارند و شتاب سریع ارائه می‌کنند، هدف آئودی اسپورت چیست؟ Grams اشاره می کند که این برند می تواند کارهای بیشتری را در زمینه فنی خودروهای الکتریکی انجام دهد.

برای دانستن بیشتر در مورد جانشین آئودی R8 تمام الکتریکی آینده، انگشت خود را به بالا بکشید

محتمل ترین کاندید برای این پلتفرم پلتفرم آینده 718 با،تر و کیمن خواهد بود که قبلاً تایید شده است که کاملاً برقی می شود.

آئودی ممکن است از پلت فرم آینده پورشه برای نسل بعدی R8 استفاده کند، که یک شراکت مورد انتظار است زیرا هر دو تحت گروه فول، واگن هستند.

آ،ین خبر: جانشین آئودی R8 بر اساس پورشه 718 EV خارجی ساخته خواهد شد - تصویر 1014900

ما هر پروژه را به ،وان پروژه خود می بینیم. در غیر این صورت، ما چندان موفق نبودیم.»


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/breaking-the-audi-r8-successor-will-be-based-on-the-porsche-718-ev-ar197616.html

کاری که ما سعی می کنیم انجام دهیم این است که تا جایی که می تو،م به آن احساس نهایی مسابقه نزدیک شویم.