جایگزین لامبورگینی هوراکان احتمالا V10 هیبریدی است

هوراکان فعلی از سال 2014 عرضه شده است و سرانجام در سه ماهه دوم سال 2024 با اولین خودروی جدید که احتمالاً تا سال 2025 وارد استرالیا می شود جایگزین خواهد شد.

مشتری، که اکنون یک هوراکان تکنیکا جدید سفارش می دهند، خودروی خود را در سال 2024 خواهند دید، تقریباً در همان زم، که ما احتمالاً جایگزین هوراکان را خواهیم دید.

هوراکان جدید از هیب، پرچمدار V12 پیروی خواهد کرد. این همچنین قبل از ورود لامبورگینی 2+2 تمام الکتریکی در سال 2028 به شاسی بلند هیب، اوروس ملحق خواهد شد.

ما می‌خواهیم تمایز کاملاً واضحی بین طیف خودرو داشته باشیم، مشتریان ما می‌خواهند مدل‌ها کاملاً متمایز باشند، ما رویاهایی می‌سازیم و باید مطمئن شویم که مشتریان رویای لامبورگینی را در سر می‌برند.»

CarExpert بر این باور است که مدل جدید همچنان دارای یک V10 خواهد بود، اما یک نیروگاه کاملاً جدید با طراحی لامبورگینی با سیستم هیب، خواهد بود.

  • جایگزین لامبورگینی هوراکان احتمالا V10 هیب، است

هیجان‌انگیزترین خبر برای طرفداران لامبورگینی، جدای از احتمال زنده ماندن V10 در فرم هیب،، این است که ابرخودروی جدید ایتالیایی مانند هوراکان و R8 قلب خود را با آئودی ت،یم نخواهد کرد.

  • جایگزین لامبورگینی هوراکان احتمالا V10 هیب، است

صحبت ، با CarExpert در افتتاحیه نمایندگی اصلاح شده لامبورگینی در بریزبن این هفته، مدیر منطقه ای این برند در آسیا و اقیانوسیه، فران،کو اسکارداونی، تأیید کرد که پیشرانه جدید هیب، خواهد بود و ممکن است ناخواسته اعتراف کرده باشد که یک V10 نیز خواهد بود.

انتظار نداشته باشید لامبورگینی از فراری پیروی کند و تعداد تقریباً بی‌پای، مدل جدید بر اساس پلتفرم‌های مشابه تولید کند.

  • جایگزین لامبورگینی هوراکان احتمالا V10 هیب، است

لامبورگینی امسال به یکی از سودآورترین برندهای گروه تبدیل شد، ما رکورد دیگری را از نظر سود عملیاتی ثبت کردیم. و از آنجایی که شما به ،وان برندی با بالاترین سودآوری، مطمئناً این قدرت را دارید که چیزهای خاصی را بخواهید و همچنین سرمایه خود را برای پروژه تامین کنید.

این یک V10 جدید، هوراکان جدید خواهد بود، تا کنون ما نمی‌تو،م اعلام کنیم چه موتوری برای خودرو من، است. اما ،یبی خواهد بود. از آنجایی که فاز هیبریداسیون ما، هوراکان 2024 خواهد بود که در آن نسخه هیب، هوراکان جدید را عرضه خواهیم کرد، در اواسط 24، ما خودروی جدید را عرضه خواهیم کرد.

لامبورگینی قرار است در اواسط سال 2024 سوپراسپرت محبوب هوراکان را با یک مدل کاملاً جدید جایگزین کند که سهم بسیار کمی با برند خواهر آئودی خواهد داشت و دارای پیشرانه و پلت فرم هیب، منحصر به فرد است.

به گفته رئیس لامبورگینی استرالیا، پیتر کروبی-براون، متوسط ​​،یدار لامبورگینی در استرالیا 45 سال سن دارد و 91 درصد احتمال دارد که مرد باشد. ا،ر آنها کارآفرین هستند و بسیار باهوش فناوری هستند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/lamborghini-huracan-replacement-likely-a-v10-hybrid