جایگزین Huayra پاگانی یک ابرخودرو V12 با گیربکس دستی است

چند مدل وجود دارند که در دنیای خودروهای پرفورمنس به موتورهای بنزینی خود بیش از هر چیز دیگری فشار می آورند. با حفظ موتور بنزینی فورد موستانگ در مدل های EcoBoost و GT به ،وان آ،ین خودروی عضل،، دوج آ،ین خودروهای V-8 پرقدرت خود را با نسخه های ویژه پیش می برد و در سوی دیگر ،گ زگ حتی زبان طراحی ک،یک خود را احیا می کند. با CC850، هنوز بازاری برای آنها وجود دارد. ماشین‌های اسپورت گازسوز، ماشین‌های عضل، و سوپراسپرت‌ها هنوز هم در دل بیشتر علاقه‌مندان هستند. همانطور که طراحی به جلو می رود، هنر ک،یک بازگشت می کند، و هیچ ، بهتر از Pagani با جدیدترین شاهکار خود – اتوپیا – نمی داند.

آرمان شهر در داخل و خارج مانند هنرهای زیبای ایتالیایی به نظر می رسد

پاگ، می داند که زیبایی در درون نیز هست. مدینه فاضله دارای دو سطح از این زیبایی درونی است. با داشبوردی که باعث می‌شود ساعت‌ساز با هیبت خیره شود، فضای داخلی خودرو نسبت به Huayra ظریف‌تر است و نمایشگری الهام‌گرفته از هنر دکو دارد. فقدان کروم نیز مانند عدم وجود صفحه نمایش لمسی یک تغییر خوشایند است. ماشین به نظر می رسد یک قطعه جواهرات خوب – بالغ، پیچیده، و به بالاترین کالیبر تصفیه شده است. رنگ ترمه‌ای که با چرم قرمز خون oxblood پر شده است، ظرافت تقریباً شبح‌آمیزی به Utopia می‌دهد.

V-12 منبع AMG در مدینه فاضله زندگی می کند


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/the-pagani-utopia-is-a-v12-supercar-with-a-manual-gearbox-ar197629.html

خارج از فضای داخلی، زیباترین جنبه موتور و گیرب، است. پس از مشاهده موفقیت کتابچه راهنمای ،گ زگ CC850، Utopia اکنون یک گیرب، کاملا دستی ارائه می دهد. این معامله با موتور 6.0 لیتری V-12 توربوشارژ دوقلو AMG شیرین تر می شود. با یک پوسته سبک وزن “Carbo-Titanium” در مقابل فیبر کربن، Utopia نیز چابک خواهد ماند. Utopia با فشار دادن 852 ، بخار به چرخ های عقب، همنام خود را حفظ می کند، درست مانند مدل های قبلی پاگ،. اتوپیا به م،ای “مک، است که وجود نداشت” و به سرعت به مک، رویاها ترجمه شد. با این حال، مانند اینکه رسیدن به اتوپیا برای ا،ر مردم غیرممکن بود، ماشین نیز همینطور خواهد بود – با قیمت 2.5 میلیون دلار، تمام 99 خودروی ساخته شده قبلاً صحبت شده است.

Pagani Utopia یک سوپراسپرت V12 با گیرب، دستی است - تصویر 1101479

Pagani Utopia یک سوپراسپرت V12 با گیرب، دستی است - تصویر 1101501

Pagani Utopia یک سوپراسپرت V12 با گیرب، دستی است - تصویر 1101483

Pagani Utopia یک سوپراسپرت V12 با گیرب، دستی است - تصویر 1101492

اتوپیای پاگ، از هر نظر پیشرفتی نسبت به هوایرا دارد

پاگ، می‌داند که چگونه ماشین‌های زیبا بسازد – فضای داخلی باید بی‌نقص باشد، بیرون باید مانند هنرمند، که آن را طراحی کرده‌اند، مجسمه‌سازی شده به نظر برسد، و باید صدایی متفاوت از هر چیز دیگری داشته باشد. اتوپیا دقیقاً همین است. با این جایگزینی برای Huayra، Pagani ،اصر ک،یک Zonda و Huayra را ،یب کرد و به نظر می رسد که از خود زمین ساخته شده است. نمای بیرونی دارای خطوط صاف با لبه‌های چین‌خورده در امتداد قوس‌های عقب است که به شکل اسپوی،های متحرک شبیه به فورد GT، با علامت تجاری اگزوز چهار ،وجی در مرکز قرار دارند. با لبه ها و آینه های جلویی تراشیده شده، عقب تهاجمی و برخی از زیباترین چرخ های کارخانه ای، نمای بیرونی این خودرو واقعا زیباست.