جدید هوندا WRV SUV با ADAS معرفی شد

جلوپنجره‌ای کرومی‌دار با الگوی جالبی دارد که در لوگوی هوندا در مرکز همگرا می‌شود. یک نشان RS جلوپنجره ای را تزئین می کند که توسط واحدهای چراغ جلو از نوع بازتابنده LED احاطه شده است. اینها بزرگ هستند و همچنین DRLهای LED با ظاهر جالب آن را در خود جای داده اند. یک نوار کرومی در بالای جلوپنجره آن مانند همه خودروهای هوندا در اینجا یافت می شود. چراغ‌های مه شکن و صفحات اسکید مصنوعی نیز وجود دارند که عضله را افزایش می‌دهند.

فضای داخلی شاسی بلند هوندا WR-V 2023 کاملاً شبیه سدان کامپکت Amaze است که در هند تولید می کنیم، از جمله صفحه نمایش لمسی 7 اینچی آن.

هوندا WR-V 2023
هوندا WR-V 2023

همه ما هوندا WR-V را می شناسیم، اینطور نیست؟ یک کراس اوور و شاسی بلند غیرعادی که یک جاز جک شده است. وقتی می گوییم جاز، منظورمان نسل سوم جاز است و نه نسل چهارم که بازارهای مختلف جه، دریافت می کنند. در رویال رامبل با سایر شاسی بلندهای زیر 4 متری، WR-V اغلب فاقد قدرتی برای از بین بردن همه افراد است. در واقع، WR-V برای مدت طول، هر ماه به پایین ترین حد خود می رسد.

تریم E پایه شاسی بلند هوندا WR-V 271.9 میلیون روپیه (تقریباً 14.38 لک) قیمت دارد و RS با مشخصات بالا با سنسور 309.9 میلیون IDR (تقریباً 16.4 لک) قیمت دارد. اگر شاسی بلند WR-V مخصوص هند با یک موتور بنزینی 1.2 لیتری ارائه شود که به کراس اوور جاز و WR-V فعلی مجهز است، قیمت گذاری می تواند برای رقابت با Maruti Brezza، Tata Nexon، Hyundai Venue، Kia Sonet و Mahindra XUV300 جذاب باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-،nda-wrv-suv-launched-with-adas-nexon-brezza-rival-12452515.html

هوندا WR-V SUV 4060 میلی متر طول، 1780 میلی متر عرض، 1608 میلی متر ارتفاع و 2485 میلی متر فاصله بین دو محور دارد. با آلیاژهای 17 اینچی در تریم RS و آلیاژهای 16 اینچی در تریم های پایین تر، WR-V از نظر بصری خودرویی کوچکتر از HR-V است که رقیب خودروهایی مانند کرتا است. مجموعه Sensing هوندا (ویژگی ADAS) تنها در یک تریم جداگانه به نام RS with Sensing ارائه می شود.

مشخصات هوندا WR-V 2023
مشخصات هوندا WR-V 2023

این خودرو دارای ویژگی‌های ADAS مانند سیستم ترمز کاهش برخورد، سیستم کاهش ،وج از جاده، کروز کنترل تطبیقی، سیستم کمکی حفظ خطوط، سیستم اعلان ،وج خودرو، نوربالای خودکار و ساعت بین خطوط، دوربینی برای ORVM سمت چپ، شش کیسه هوا و چراغ‌های جلو خودکار است.

همه ما مدت زیادی منتظر یک SUV از هوندا بودیم که می تواند یک مورد قوی برای هند باشد. به نظر می رسد که این انتظار به پایان می رسد زیرا سازنده ژاپنی سرانجام شاسی بلند کامپکت جدید خود را به پایان رساند. ببینید، هوندا WR-V SUV در تمام شکوهش. اما سوال میلیون دلاری همچنان باقی است. این کی به هند می رسد؟

هوندا WR-V SUV 2023 در اندونزی عرضه شد

بر اساس کانسپت SUV RS، قرار بود در قالب تولیدی در GIIAS 2022 رونمایی شود. چیزی که ما از آن گرفتیم یک مدل تولیدی بود، اما استتار شده روی آبشش. ف، ، آن را از چشمان کنجکاو دور نگه می دارد. پس از یک جلسه طول، تمس،، بالا،ه توانستیم شاسی بلند هوندا WR-V را با شکوه تمام ببینیم.

بر خلاف چند خودروی هوندا (*سرفه* سیویک *سرفه*)، چهره WR-V به روشی ظریف اجرا می شود و نظرات را از هم جدا نمی کند. نمونه‌ای که در تصاویر مشاهده می‌شود دارای تریم RS با مشخصات بالا است که دارای چراغ‌های جلو LED، نشانگرهای دور متوالی، MID 4.2 اینچی در کنسول ابزار، کنترل تهویه مطبوع خودکار، آینه‌های تاشو خودکار، قفل خودکار درب، فرمان روکش چرمی و دسته دنده، 6 بلندگو. و ،متی از صندلی های چرمی

مشخصات و قیمت

فضای داخلی کاملاً شبیه سدان کامپکت Amaze است که در هند تولید می کنیم، از جمله صفحه نمایش لمسی 7 اینچی آن. این ممکن است یک اشاره قوی به این باشد که هوندا WR-V SUV به هند خواهد آمد. این SUV زیر 4 متری یک موتور بنزینی 1.5 لیتری تنفس طبیعی است که 121 ، بخار در 6600 RPM و 145 نیوتن متر گشتاور در 4300 RPM تولید می کند. هر زنگی را بزنی؟ بله، این همان واحد موجود در شهر جدید است. تنها با گیرب، CVT ارائه می شود.

هوندا WR-V 2023 - قیمت ها و انواع در اندونزی
هوندا WR-V 2023 – قیمت ها و انواع در اندونزی

دقیقاً 4060 میلی متر است که در درجه اول رقیب Perodua Ativa، Daihatsu Rocky و Toyota Raize است. طراحی مفهومی SUV پر زرق و برق RS که در GIIAS 2021 به نمایش گذاشته شد، بسیار مغلوب است. به طور کلی، طراحی SUV هوندا WR-V کار می کند. برای چشم آسان است و احتمالاً تأثیر مثبتی بر مشتریان احتمالی خود خواهد داشت.

هوندا WR-V 2023
هوندا WR-V 2023