جدید Jeep Avenger Compact SUV جزئیات

وقتی در مورد چرخ‌ها صحبت می‌کنیم، نسخه‌های Jeep Avenger ICE جزئیات آبی روی کاپوت و چرخ‌ها مانند انواع تمام برقی ندارند. فضای داخلی هر دو مدل ی،ان باقی می‌ماند و انواع تمام برقی آن‌ها دارای برجسته‌های آبی ظریف هستند. با این حال، سانروف از دست رفته است. اما، برای هند که آفتاب بیش از حد دریافت می کند، نباید مشکلی ایجاد کند.

مشخصات و ویژگی ها

از نمایشگاه خودروی پاریس 2022، ویدیوی پیاده‌روی جیپ انتقام جویانه یک SUV جمع و جور با ظاهری زیبا با انواع تمام الکتریکی و ICE را نشان می‌دهد.

جیپ انتقام جوی کامپکت SUV
جیپ انتقام جوی کامپکت SUV

ویدیوی پیاده‌روی Jeep Avenger بیشتر طراحی این SUV را نشان می‌دهد. این مدل از پلتفرم STLA مشابه پلتفرم پژو e-2008 و سیتروئن e-C4 استفاده خواهد کرد. انواع ICE موتور هیب، بنزینی خواهند داشت. مشخصات موتور هنوز مشخص نیست. Jeep Avenger می تواند از موتور 1.2 لیتری یا 1.5 لیتری استفاده کند.

Jeep Avenger Compact SUV - فضای داخلی
Jeep Avenger Compact SUV – فضای داخلی

Avenger به ،وان یک جیپ، ادعا می کند که بهترین فاصله از سطح زمین، زاویه نزدیک شدن و زاویه ،وج را در ک، خود دارد. مدل های تمام الکتریکی ادعا می کنند تا 550 کیلومتر با یک بار شارژ کامل. قابلیت شارژ سریع در Avenger اجازه می دهد تا 30 کیلومتر شارژ را تنها در 3 دقیقه انجام دهید. جیپ سیستم های ADAS و ویژگی های متصل را نیز ارائه می دهد. راه اندازی هند احتمالا در کارت است. با این حال، چه زم،، یک سوال پیچیده است. در صورت عرضه، با هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ام جی آستور، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا و تویوتا اوربان کروزر HyRyder رقابت خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-jeep-avenger-compact-suv-detailed-first-look-walkaround-12451730.html

یکی از 100 وسیله نقلیه برنامه ریزی شده توسط Stellantis تا سال 2030، Jeep Avenger (غیر مرتبط با Marvel Studios)، یک SUV جمع و جور است. رزرو از روز گذشته برای بازار اروپا باز است. تحویل در سال 2023 آغاز خواهد شد. قرار است در بازارهای مختلف دیگر نیز عرضه شود. آیا هند در آن لیست است؟ ما از الان این را نمی د،م. با این وجود امیدواریم.

جیپ های سال های اخیر همیشه طراحی های من، و متن،ی داشته اند. Renegade ممکن است یک استثنا باشد. Avenger تمام ویژگی‌های جیپ را که در Comp، و Meridian در هند داریم، حفظ می‌کند. Avenger حدود 4.1 متر طول دارد. ی،ی از کرتا، سلتوس کوچکتر است.

ویدیوی جیپ انتقام جوی راهپیمایی

چراغ‌های جلو با یک LED DRL در بالا و واحدهای چراغ جلو در زیر آن ت،یم می‌شوند. در زیر چراغ‌های جلو، که به‌خوبی در سپر مشکی رنگ آن تعبیه شده است، چراغ‌های مه شکن مشاهده می‌شود. در زیر جلوپنجره 7 اسلات جیپ، یک بریدگی مستطیل شکل وجود دارد که من را به یاد مدل از پیش فیس لیفت شده رنو فلوئنس می اندازد. فقط من؟ باشه.

با افزودن درام بصری به نمای جلوی آن، چین‌های کاپوت و صفحه اسکید مصنوعی داریم. از طرفی، ممکن است به ،وان یک قطب نما کوچکتر ظاهر شود، که اصلا چیز بدی نیست. انواع رنگ های دوتایی ستون ها و سقف سیاه شده ای دارند که جلوه ظریف سقف شناور را ایجاد می کند. روکش‌های ضخیم بدنه به همراه چرخ‌های آلیاژی بزرگ که جذابیت بابا را ایجاد می‌کنند، عضلات زیادی را اضافه می‌کنند. در عقب چراغ‌های عقب LED X شکل دارد.

هر دو نوع تمام الکتریکی و ICE به ،وان استاندارد FWD دریافت می کنند. با مشخصات برتر مدل های تمام الکتریکی، جیپ یک سیستم الکترونیکی تمام چرخ متحرک (eAWD) ارائه می دهد. این خودرو از یک موتور الکتریکی برای به حرکت درآوردن چرخ عقب بدون هیچ گونه اتصال مک،کی به چرخ های جلو استفاده می کند. این با سیستم های 4X4 که Comp، و Meridian در هند دریافت می کنند متفاوت است.

شکل کلی جعبه ای شکل دارد، اما این بدان م،ا نیست که لبه های تیز دارد. این SUV جمع و جور دارای پانل های خمیده است و همراه با بیرون زدگی قوس چرخ های آن، حالتی عضل، به آن می بخشد. به ویدئویی از نمایشگاه اتومبیل پاریس توسط Planet Car S،w نگاه کنید.