جدید Maruti Baleno SUV Coupe Spied

ما باید منتظر نگاهی اجمالی به فضای داخلی باشیم، اما فکر می کنیم بسیاری از اجزا از جمله یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی مستقل از گرند ویتارا جدید قرض گرفته می شود. لیست تج،ات نسخه کامل شامل چندین کیسه هوا، کنترل خودکار تهویه مطبوع، صندلی‌های چرمی و اتصالات پیشرفته خواهد بود.

SUV Baleno 2023 – زیر پوست

یک نمونه اولیه از ماروتی بالنو کراس که مشتاقانه در انتظار آن بودیم، با کد YTB، در حال آزمایش در جاده‌های عمومی در Rohtak، جایی که این شرکت امکانات تحقیق و توسعه خود را دارد، مشاهده شد. شات های جاسوسی اعتبار دارند راشلین اسپیلین عضو کاران نندو،. به نظر می رسد این خودرو تقریباً آماده تولید است و ظاهر بیرونی به وضوح از کانسپت Futuro-e الهام گرفته شده است که در نمایشگاه اتو ا،پو 2020 معرفی شد.

جدید Maruti Baleno SUV کوپه – نمای کلی

انتظار می‌رود که Maruti Baleno Cross جدید بر اساس پلتفرم م،ار Heartect سوزوکی ساخته شود که در حال حاضر به مدل‌های زیادی از جمله برادر هاچ بک خود خدمت می‌کند. احتمالاً این Soft roader از موتور 1.0 لیتری BoosterJet توربو بنزینی استفاده می کند که برای مدت کوتاهی با Baleno RS متوقف شده در دسترس بود.

ماروتی با این جدیدترین افزوده به مجموعه کراس اوورهای در حال گسترش خود، قصد دارد در یک بخش بسیار مهم، انتخاب گسترده تری نسبت به رقبای خود ارائه دهد. برای قرار گرفتن بین Vitara Brezza و Grand Vitara، Baleno Cross جانشین م،وی S-Cross خواهد بود که در طول سال‌های خود واقعاً در بازار فرورفتگی خاصی ایجاد نکرد.

این احتمال قوی وجود دارد که این موتور از سیستم هیب، ملایم 48 ولتی (SHVS در سوزوکی) با ژنراتور استارت مجتمع بهره مند شود. انتظار می رود هر دو گیرب، دستی و اتوماتیک ارائه شوند.

کوپه SUV Maruti Baleno 2023
کوپه SUV Maruti Baleno 2023

ماروتی یک بدنه کراس اوور کوپه را انتخاب کرده است اما اطمینان حاصل کرده است که فضای داخلی بیش از حد به خطر نمی افتد. خط سقف مانند Futuro-e به سمت عقب باریک نمی شود، بلکه بیشتر شباهتی به هاچ بک Baleno دارد.

جدید Maruti Baleno SUV کوپه قرار است در نمایشگاه خودرو 2023 که قرار است در ژانویه سال آینده برگزار شود، رونمایی شود. باید یک ماه از دو ماه آینده به دست فروشندگان برسد. با افزایش تقاضا و کاهش تدریجی کمبود تراشه های جه،، ماروتی سوزوکی به دنبال فروش افزایشی قوی از Baleno Cross در سال آینده خواهد بود.

کوپه SUV Maruti Baleno 2023
کوپه SUV Maruti Baleno 2023


منبع: https://www.rushlane.com/new-maruti-baleno-suv-coupe-spied-debut-at-2023-auto-expo-12445099.html

ماروتی سوزوکی اخیراً بسیار شلوغ بوده است. رهبر بازار خودروهای سواری در کشور به تازگی Baleno جدید، Vitara Brezza به شدت ارتقا یافته و نسل جدید Grand Vitara را معرفی کرده است و در مسیر عرضه نسل بعدی Alto K10 است. همانطور که از تصاویر جاسوسی اخیر مشخص است، این خودروساز هنوز با هجوم محصولات خود به پایان نرسیده است.

نمای جلو با جلوپنجره ذوزنقه‌ای با روکش کرومی، چراغ‌های جلوی کم‌تنظیم و چراغ‌های LED باریک با نصب بالا، هویت خانواده جدیدی را که توسط گرند ویتارا معرفی شد، در بر می‌گیرد. جلوپنجره عقب شیاردار، اسپوی، یکپارچه درب صندوق عقب و سپر چاق طراحی بیرونی را کامل می کند.

جدید Maruti Baleno SUV کوپه
جدید Maruti Baleno SUV کوپه

این کراس اوور کوپه قرار است اولین نمایش جه، خود را در نمایشگاه خودرو 2023 در ژانویه انجام دهد.

جدید Maruti Baleno SUV کوپه
جدید Maruti Baleno SUV کوپه