جزئیات به روز رسانی PHEV میتسوبیشی اوتلندر 2023

از سوی دیگر، مدل‌های برتر Outlander PHEV Exceed و Exceed Tourer، اکنون دستیار رانندگی MI-PILOT میتسوبیشی را انتخاب می‌کنند.

  • جزئیات به روز رس، PHEV میتسوبیشی اوتلندر 2023

این سیستم Traffic Jam Assist (کروز کنترل تطبیقی ​​که پس از توقف کامل دوباره درگیر می شود)، Lane Keep Assist (با استفاده از کمک کنترل فرمان به جای ترمز چرخ) و S،d ​​Limit Assistance (کروز کنترل تطبیقی ​​که Outlander PHEV را با محدودیت سرعت مشخص شده مطابقت دارد) اضافه می کند. .

تغییرات در Outlander PHEV تا حد زیادی منع، کننده تغییرات محدوده بنزینی است که در هفته گذشته به تفصیل شرح داده شد.

فرمان در این ک،‌ها اکنون دارای سنسورهای لمسی برای تشخیص درگیری MI-PILOT است و هنگامی که دستگیره راننده تشخیص داده نمی‌شود، هنگامی که چراغ‌های راهنما روشن هستند یا زم، که برف پاک‌کن‌ها به طور مداوم با بالاترین سرعت خود کار می‌کنند، سیستم را از کار می‌اندازد.

Outlander PHEV ES سطح ابتدایی اکنون تج،ات ایمنی جدیدی از جمله AEB عقب، هشدار ترافیک متقاطع عقب و نور بالا خودکار را به صورت استاندارد دریافت می کند.

علاوه بر این، مدل‌های Outlander PHEV Exceed و Exceed Tourer هر دو دارای فرمان گرم‌شونده به‌،وان نشانگرهای جلویی استاندارد و متوالی هستند، در حالی که Exceed Tourer گرمایش استاندارد صندلی‌های عقب و گزینه‌های رنگ دو رنگ بیشتری را اضافه می‌کند (Stirling Silver/Black Mica و Titanium/Black Mica). .

قیمت میتسوبیشی اوتلندر PHEV 2023 تا 1500 دلار افزایش می‌یابد و محدوده آن اکنون از 55490 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای برای ES پنج صندلی، و گسترش به 69990 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای برای بیش از تورر هفت نفره.

تمام قیمت‌ها شامل هزینه‌های جاده‌ای نمی‌شوند.

طبق آزمایش NEDC، برد رانندگی خالص ادعا شده هنوز 84 کیلومتر است و مصرف سوخت ،یبی ادعا شده 1.5 لیتر در 100 کیلومتر است.

قیمت مدل 2023 میتسوبیشی اوتلندر PHEV به شرح زیر است:

  • میتسوبیشی اوتلندر PHEV ES پنج صندلی 2023: 55,490 دلار (+ 900 دلار)
  • میتسوبیشی اوتلندر PHEV Aspire 5 نفره 2023: 61990 دلار (+ 1000 دلار)
  • میتسوبیشی اوتلندر PHEV 2023 بیش از هفت صندلی: 67490 دلار (+ 1500 دلار)
  • میتسوبیشی اوتلندر PHEV Exceed Tourer 2023 هفت نفره: 69990 دلار (+ 1500 دلار)

همه مدل‌های میتسوبیشی اوتلندر PHEV 2023 اکنون به صورت استاندارد از اتصال تری، ترمز اضطراری خودکار عقب (AEB) استفاده می‌کنند.

  • جزئیات به روز رس، PHEV میتسوبیشی اوتلندر 2023

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که تمام مدل‌های میتسوبیشی اوتلندر PHEV 2023 دریافت می‌کنند، به‌روزرس، عملکرد نگه‌داشتن خودکار ترمز پارک الکتریکی است که به آن اجازه می‌دهد به خاطر بیاورد که آیا راننده می‌خواهد ترمز پارک برقی را به طور خودکار درگیر کند یا خیر.

بیشتر: همه چیز میتسوبیشی اوتلندر
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-mitsubi،-outlander-phev-updates-detailed

این ویژگی به این م،ی است که هنگامی که یک Outlander PHEV با یک بسته تری، و مهار اصلی میتسوبیشی نصب می شود، AEB عقب به طور خودکار قطع می شود تا از ترمز ناخواسته در هنگام دنده عقب تری، جلوگیری شود.

میتسوبیشی خود را داده است اوتلندر پلاگین هیب، EV SUV برخی از تغییرات در حال اجرا برای سال 2023 قبل از اولین ورود که برای ژانویه سال آینده تنظیم شده است.

با این حال، یک نقطه ضعف وجود دارد: مدل های Outlander Exceed و Exceed Tourer اکنون دیگر با عملکرد شیب خودکار آینه جانبی در دسترس نیستند. این به دلیل “کمبود مداوم نیمه هادی ها” است.

  • جزئیات به روز رس، PHEV میتسوبیشی اوتلندر 2023

هیچ تغییری در پیشرانه Outlander PHEV شامل یک موتور 2.4 لیتری چهار سیلندر بنزینی 98 کیلوواتی چرخه اتکینسون، موتورهای الکتریکی دوقلو و بسته باتری لیتیوم یونی 20.0 کیلووات ساعتی وجود ندارد که مجموع ،وجی سیستم 185 کیلووات نیرو و 450 نیوتن متر گشتاور را تولید می کند.