جزئیات داخلی به روز شده جدید Maruti EECO

Maruti Eeco همواره یکی از پرفروش ترین ها در بخش خودروهای 4 چرخ بوده است. در حالی که به ،وان ون طبقه بندی می شود، برای نیازهای شخصی و حرفه ای استفاده می شود. Maruti ادعا می کند که Eeco سهم بازار حدود 93 درصد را دارد که در ارقام فروش 9000 دستگاه در ماه نیز منع، می شود.

در مورد مشخصات فنی، Eeco 2022 دارای طول 3675 میلی متر، عرض 1475 میلی متر و ارتفاع 1825 میلی متر است. نسخه آمبولانس با این حال 1930 میلی متر ارتفاع دارد. در زیر کاپوت، یک موتور 1.2 لیتری سری K جدید قرار دارد که جایگزین موتور بنزینی قدیمی G12B شده است. به طور کلی، ماروتی 13 نوع در Eeco ارائه می دهد که شامل مدل های بدنه 5 نفره، 7 نفره، باربری، تور و آمبولانس می شود.

ماروتی ورسا (سلف م،وی Eeco) نتوانست در فروش خوب عمل کند، اما به نظر می رسد Eeco از نظر تعداد فروش رویایی داشته است.

Maruti EECO 2022 جدید
Maruti EECO 2022 جدید

حدا،ر توان ،وجی با بنزین به ،وان سوخت 80.76 ، بخار و حدا،ر گشتاور 104.5 نیوتن متر است، در حالی که با CNG به 71.65 ، بخار و حدا،ر گشتاور 95 نیوتن متر کاهش می یابد. راندمان سوخت برای مدل تور 20.2 کیلومتر در لیتر برای تریم بنزینی و 27.05 کیلومتر بر کیلوگرم برای نوع CNG ادعا شده است. برای تریم مسافری، این اعداد اندکی به 19.7 کیلومتر در لیتر برای بنزین و 26.78 کیلومتر بر کیلوگرم برای CNG کاهش می یابد.

در حالی که ویژگی‌های راحتی موجود در Eeco نقطه قوت Eeco نیست، اما با این به‌روزرس،، Maruti افزوده‌های جدیدی را ارائه کرده است که به Eeco کمک می‌کند تا کمی مدرن شود. برای شروع، Eeco اکنون یک فرمان جدید و یک دسته ابزار دیجیتال دریافت می کند. هر دو واحد در واقع با S-Presso و Celerio مش، هستند. کنترل‌های AC کشویی قدیمی نیز با واحدهای چرخشی جدید جایگزین شده‌اند.

از نظر زیبایی شناسی، Maruti یک گزینه جدید رنگ بیرونی متالیک Brisk Blue را معرفی کرده است که جایگزین سایه آبی Cerulean شده است. رنگ های دیگر شامل مشکی نیمه شب مروا،، خا،تری نقره ای متالیک، خا،تری درخشان متالیک و سفید جامد است.

راه اندازی جدید Maruti Eeco
راه اندازی جدید Maruti Eeco

قیمت گذاری و رقابت

در حالی که هیچ رقیب مستقیمی برای Eeco وجود ندارد، Maruti می‌توانست فرمان Power Steering را در تریم‌های انتخابی وارد کند. با این حال، از آنجایی که ماروتی یک پادشاه بلامنازع این بخش است، ما معتقدیم که با افزودن ویژگی‌های ایمنی و یک نیروگاه جدید، ماروتی تسلط Eeco را در دوره‌های آینده در آینده تضمین کرده است.


منبع: https://www.rushlane.com/new-maruti-eeco-updated-interiors-first-look-walkaround-12454029.html

Maruti اکنون 11 ویژگی ایمنی را در Eeco ارائه می دهد که به آن کمک می کند تا استانداردهای ایمنی فعلی و آینده را رعایت کند. اینها شامل سنسورهای پارک مع،، ایموبلایزر موتور، قفل کودک برای درها، یادآور کمربند ایمنی، ABS با EBD و کیسه هوای دوگانه جلو هستند. ویژگی های جدید در ویدیوی به اشتراک گذاشته شده توسط Automobile Repair and Knowledge به تفصیل آمده است.

مقرون به صرفه ترین استاندارد تور V 5 نفره با قیمت 5,10,200 روپیه است. تکرار AC Eeco 5 نفره 549200 روپیه هزینه دارد. تریم‌های CNG از 6,23,200 INR شروع می‌شوند و تا INR 6,65,200 برای Eeco Cargo AC CNG ادامه می‌یابند. آمبولانس Eeco با مجموعه کامل خود 8,13,200 روپیه هزینه دارد.

برای اطمینان از اینکه Eeco به رهبری بخش خود ادامه می دهد و مقررات ،تی آتی مانند هنجارهای انتشار واقعی رانندگی (RDE) را رعایت می کند، Maruti اخیراً Eeco 2022 را وارد کرده است. از نظر بصری، تغییرات زیادی در این مدل وجود ندارد، با این حال ماروتی به Eeco تغییری داده و برخی از ویژگی‌های ایمنی اضافی را به همراه آورده است.

جدید Maruti EECO به روز شد – فضای داخلی جدید